Конструктор Lego Dungeons and Dragons Red Dragons Tale 21348
Відео 8Фото 21 |
Lego Dungeons and Dragons Red Dragons Tale 21348 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lego Dungeons and Dragons Red Dragons Tale 21348
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
LEGO 21348 Ideas Dungeons & Dragons: Opowieść czerwonego smokaPrzenieś się do Zapomnianych Krain dzięki zestawowi LEGO® Ideas Dungeons & Dragons: Opowieść czerwonego smoka (21348). Ten nostalgiczny prezent ze świata D&D® dla kreatywnych dorosłych zawiera tawernę do zbudowania ze zdejmowanym dachem i górnym poziomem ułatwiającym dostęp, loch i wieżę, a także ruchomą figurkę smoka Popielnego Skowyta, którą możn... щеa owinąć wokół wieży. W zestawie jest także sześć minifigurek LEGO — czworo odważnych poszukiwaczy przygód, karczmarz i smocze dziecię — a także mnóstwo figurek potworów, w tym beholdera, sowodźwiedzia i złudnej bestii. Każda minifigurka, z wyjątkiem Alaxa Nefrytowe Łuski, ma dodatkową głowę, dzięki czemu możesz wybrać wygląd postaci. Electro.plПоскаржитись | 1 700 zł |
LEGO 21348 Ideas Dungeons & Dragons: Opowieść czerwonego smokaPrzenieś się do Zapomnianych Krain dzięki zestawowi LEGO® Ideas Dungeons & Dragons: Opowieść czerwonego smoka (21348). Ten nostalgiczny prezent ze świata D&D® dla kreatywnych dorosłych zawiera tawernę do zbudowania ze zdejmowanym dachem i górnym poziomem ułatwiającym dostęp, loch i wieżę, a także ruchomą figurkę smoka Popielnego Skowyta, którą możn... щеa owinąć wokół wieży. W zestawie jest także sześć minifigurek LEGO — czworo odważnych poszukiwaczy przygód, karczmarz i smocze dziecię — a także mnóstwo figurek potworów, w tym beholdera, sowodźwiedzia i złudnej bestii. Każda minifigurka, z wyjątkiem Alaxa Nefrytowe Łuski, ma dodatkową głowę, dzięki czemu możesz wybrać wygląd postaci.... Avans.plПоскаржитись | 1 700 zł |
LEGO 21348 Ideas Dungeons & Dragons: Opowieść czerwonego smokaPrzenieś się do Zapomnianych Krain dzięki zestawowi LEGO® Ideas Dungeons & Dragons: Opowieść czerwonego smoka (21348). Ten nostalgiczny prezent ze świata D&D® dla kreatywnych dorosłych zawiera tawernę do zbudowania ze zdejmowanym dachem i górnym poziomem ułatwiającym dostęp, loch i wieżę, a także ruchomą figurkę smoka Popielnego Skowyta, którą możn... щеa owinąć wokół wieży. W zestawie jest także sześć minifigurek LEGO — czworo odważnych poszukiwaczy przygód, karczmarz i smocze dziecię — a także mnóstwo figurek potworów, w tym beholdera, sowodźwiedzia i złudnej bestii. Każda minifigurka, z wyjątkiem Alaxa Nefrytowe Łuski, ma dodatkową głowę, dzięki czemu możesz wybrać wygląd postaci.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 1 700 zł |
Серія Lego IdeasПорівняти в таблиці →
від 1 190 zł
вік 18+, унісекс, сюжетні набори, деталей 3955 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 1 664 zł
вік 18+, унісекс, сюжетні набори, деталей 3662 шт, мотор, звукові ефекти
від 760 zł
вік 18+, унісекс, сюжетні набори, деталей 2164 шт, персонажів 4 шт, світлові ефекти
від 390 zł
вік 18+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 1265 шт, персонажів 5 шт
від 545 zł
вік 18+, унісекс, лицарі і пірати, деталей 2103 шт, персонажів 4 шт
від 999 zł
вік 18+, унісекс, будівлі, деталей 2065 шт, персонажів 2 шт, мотор, світлові ефекти
від 456 zł
вік 14+, для хлопчиків, фантастика, деталей 1969 шт, персонажів 2 шт
від 1 700 zł
вік 18+, унісекс, фентезі, деталей 3745 шт, персонажів 6 шт, рухомі деталі
від 1 599 zł
вік 16+, для хлопчиків, лицарі і пірати, деталей 2545 шт, персонажів 8 шт
від 799 zł
вік 18+, унісекс, фентезі, деталей 2316 шт, персонажів 6 шт, рухомі деталі
Відеоогляди
LEGO Dungeons & Dragons Red Dragon's Tale REVIEW | Set 21348
20 березня162 704 перегляда
LEGO Dungeons & Dragons: Red Dragon's Tale | Set 21348 Showcase & Review!
20 березня38 747 переглядів
LEGO Ideas Dungeons & Dragons Red Dragon's Tale REVIEW - Set 21348
29 березня 20248 198 переглядів
EARLY REVIEW LEGO Dungeons and Dragons "Red Dragon's Tale" Set 21348
20 березня8 892 перегляда
LEGO D&D ALMOST Got it Right (LEGO Dungeons & Dragons: Red Dragon's Tale revealed)
24 березня483 перегляда
LEGO Ideas 21348 Dungeons & Dragons Die Sage vom Roten Drachen – LEGO Speed Build Review
20 березня574 перегляда
LEGO Dungeons & Dragons: Red Dragon's Tale reveal & thoughts 21348
20 березня49 100 переглядів
LEGO Ideas 21348 Dungeons & Dragons: Red Dragon's Tale Speed Build Review
20 березня87 043 перегляда
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 1 149 zł
вік 18+, унісекс, фентезі, деталей 3010 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 1 399 zł
вік 18+, унісекс, наземний транспорт, деталей 3778 шт, рухомі деталі
від 1 155 zł
вік 16+, унісекс, будівлі, деталей 4002 шт, персонажів 9 шт, рухомі деталі
від 1 699 zł
вік 16+, унісекс, розваги, деталей 4124 шт, персонажів 6 шт, рухомі деталі
від 582 zł
вік 18+, унісекс, фантастика, деталей 1369 шт, персонажів 8 шт, рухомі деталі
від 1 664 zł
вік 18+, унісекс, сюжетні набори, деталей 3662 шт, мотор, звукові ефекти
від 199 zł
вік 8+, унісекс, фантастика, деталей 502 шт, персонажів 6 шт
від 48 zł
вік 4+, унісекс, фантастика, деталей 104 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 1 599 zł
вік 16+, унісекс, фентезі, деталей 6020 шт, персонажів 28 шт, рухомі деталі
від 111 zł
вік 8+, унісекс, наземний транспорт, деталей 503 шт, рухомі деталі
від 425 zł
вік 6+, унісекс, залізниця, деталей 1226 шт, персонажів 6 шт, рухомі деталі, мотор