Конструктор Lego VTOL Heavy Cargo Spaceship LT81 42181
Відео 5Фото 9 |
Lego VTOL Heavy Cargo Spaceship LT81 42181 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lego VTOL Heavy Cargo Spaceship LT81 42181
Усі ціни 20 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zestaw klocków Lego Technic Ciężki statek kosmiczny VTOL LT81 1365 elementZestaw LEGO Technic VTOL Ciężki statek kosmiczny LT81 (42181) dla dzieci w wieku od 10 lat, które uwielbiają zabawki ze statk... щеami kosmicznymi, to niezapomniana gratka dla entuzjastów kosmosu. Ten futurystyczny model statku kosmicznego ma wiele do zaoferowania, aby pobudzić ciekawość dzieci bawiących się w ekscytujące misje transportu ładunku na odległe planety.Zestaw jest pełen zabawnych funkcji, w tym kół zębatych, które obracają silniki, wysuwają i chowają podwozie oraz opuszczają pazur, aby chwycić kapsułę ładunkową z mini statkiem kosmicznym. Na górze znajduje się nawet uchwyt, dzięki czemu młodzi fani kosmosu mogą toczyć ten futurystyczny statek kosmiczny po pokoju podczas zabawy.Aby przenieść kosmiczne przygody w inny wymiar, ten zestaw zawiera również specjalną bramę kosmiczną, którą można połączyć z innymi zgodnymi zestawami LEGO o tematyce kosmicznej (sprzedawanymi oddzielnie). A dzięki aplikacji LEGO Builder dzieci mogą powiększać i obracać modele 3D podczas budowania, zapisyw... Rozetka.plПоскаржитись | 349 zł |
LEGO Technic 42181 Transportowy statek kosmiczny VTOL LT81Przygotuj si? do zbudowania nowej, ekscytuj?cej przysz?o?ci na odleg?ych planetach dzi?ki zestawowi LEGO® Technic Transportow... щеy statek kosmiczny VTOL LT81. Obró? silniki, wznie? si? w powietrze i wsu? podwozie. Nast?pnie opu?? chwytak i chwy? kapsu?? ?adunkow? zawieraj?c? ma?y ?azik kosmiczny. Ta pot??na maszyna idealnie sprawdzi si? w nowych ?wiatach. Wysuwane i chowane podwozie gwarantuje zabaw? pobudzaj?c? wyobra?ni? Zawiera otwieran? kapsu?? ?adunkow? z miejscem na ma?y ?azik kosmiczny Funkcje obejmuj? obrotowe silniki, samopoziomuj?cy kokpit i uchwyt Kosmiczna zabawka dla m?odych mi?o?ników kosmosu w wieku od 10 lat Model mo?na po??czy? z innymi kompatybilnymi zestawami LEGO® (sprzedawanymi osobno) 10+, 1365 elements, 282mm x 456mm x 136mm Proshop.plПоскаржитись | 361 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Technic 42181 Transportowy Statek Kosmiczny VtolKlocki LEGO 42181 Transportowy statek kosmiczny VTOL LT81 Dziesięcioletni i starsi miłośnicy kosmosu mogą cieszyć się niezapo... щеmnianym doświadczeniem, budując zestaw LEGO Technic Transportowy statek kosmiczny VTOL LT81 (42181). Ten futurystyczny model ma wiele elementów, które pobudzą ciekawość dzieci, kiedy będą wyobrażać sobie, że biorą udział w ekscytujących misjach na odległych planetach.Zesta Komputronik.plПоскаржитись | 340 zł |
LEGO 42181 Technic Transportowy statek kosmiczny VTOL LT81Dziesięcioletni i starsi miłośnicy kosmosu mogą cieszyć się niezapomnianym doświadczeniem, budując zestaw LEGO® Technic Trans... щеportowy statek kosmiczny VTOL LT81 (42181). Ten futurystyczny model ma wiele elementów, które pobudzą ciekawość dzieci, kiedy będą wyobrażać sobie, że biorą udział w ekscytujących misjach na odległych planetach. Electro.plПоскаржитись | 480 zł |
LEGO 42181 Technic Transportowy statek kosmiczny VTOL LT81Dziesięcioletni i starsi miłośnicy kosmosu mogą cieszyć się niezapomnianym doświadczeniem, budując zestaw LEGO® Technic Trans... щеportowy statek kosmiczny VTOL LT81 (42181). Ten futurystyczny model ma wiele elementów, które pobudzą ciekawość dzieci, kiedy będą wyobrażać sobie, że biorą udział w ekscytujących misjach na odległych planetach.... Avans.plПоскаржитись | 480 zł |
ще 15 пропозицій
Серія Lego TechnicПорівняти в таблиці →
від 285 zł
вік 18+, унісекс, наземний транспорт, деталей 1466 шт, рухомі деталі
від 1 399 zł
вік 18+, унісекс, наземний транспорт, деталей 3778 шт, рухомі деталі
від 688 zł
вік 11+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 2573 шт, рухомі деталі
від 48 zł
вік 8+, унісекс, наземний транспорт, деталей 219 шт, рухомі деталі
від 970 zł
вік 18+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 3696 шт, рухомі деталі
від 192 zł
вік 9+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 665 шт, рухомі деталі
від 1 000 zł
вік 9+, для хлопчиків, будівництво, деталей 592 шт, моделей 2, рухомі деталі
від 729 zł
вік 18+, унісекс, наземний транспорт, деталей 1642 шт, рухомі деталі
від 105 zł
вік 8+, унісекс, наземний транспорт, деталей 503 шт, рухомі деталі
від 65 zł
вік 8+, унісекс, наземний транспорт, деталей 390 шт, рухомі деталі
від 94 zł
вік 7+, унісекс, наземний транспорт, деталей 240 шт, інерційний
від 600 zł
вік 11+, унісекс, наземний транспорт, деталей 1492 шт, рухомі деталі
від 320 zł
вік 10+, унісекс, космос, деталей 1132 шт, рухомі деталі
від 45 zł
вік 7+, унісекс, наземний транспорт, деталей 244 шт, моделей 2, інерційний
від 524 zł
вік 11+, унісекс, космос, деталей 1599 шт, рухомі деталі
від 165 zł
вік 10+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 646 шт, рухомі деталі
від 23 zł
вік 7+, унісекс, наземний транспорт, деталей 177 шт, моделей 2, рухомі деталі
від 169 zł
вік 9+, унісекс, наземний транспорт, деталей 905 шт, рухомі деталі
Відеоогляди
Lego Technic 42181 VTOL Heavy Cargo Spaceship LT81 / Transportowy statek kosmiczny LT81 / Recenzja
2 березня1 939 переглядів
The most swooshable LEGO Technic set - 42181 VTOL Heavy Cargo Spaceship detailed building review
6 березня106 388 переглядів
LEGO Technic 42181 VTOL Schwerlastraumfrachter LT81 – LEGO Speed Build Review
4 березня584 перегляда
LEGO Technic 42181 VTOL Heavy Cargo Spaceship LT81 Speed Build Review
4 березня34 422 перегляда
Review of LEGO Technic 42178, 42179, 42180 & 42181 for March 2024 release
26 лютого1 176 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 299 zł
вік 10+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 1108 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 320 zł
вік 10+, унісекс, космос, деталей 1132 шт, рухомі деталі
від 470 zł
вік 10+, унісекс, повітряний транспорт, деталей 1134 шт, рухомі деталі
від 215 zł
вік 18+, унісекс, фантастика, деталей 1222 шт, персонажів 1 шт, рухомі деталі
від 367 zł
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 1104 шт, персонажів 7 шт, рухомі деталі
від 376 zł
вік 8+, унісекс, фантастика, деталей 1394 шт, персонажів 8 шт, рухомі деталі
від 427 zł
вік 13+, унісекс, фантастика, деталей 1212 шт, персонажів 6 шт, рухомі деталі
від 310 zł
вік 8+, унісекс, будівлі, деталей 1154 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 275 zł
вік 9+, унісекс, фентезі, деталей 1192 шт, моделей 3, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 320 zł
вік 12+, унісекс, розваги, деталей 1348 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі