Klocki Lego VTOL Heavy Cargo Spaceship LT81 42181
Wideo 5Zdjęcia 9 |
Lego VTOL Heavy Cargo Spaceship LT81 42181 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego VTOL Heavy Cargo Spaceship LT81 42181
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw klocków Lego Technic Ciężki statek kosmiczny VTOL LT81 1365 elementZestaw LEGO Technic VTOL Ciężki statek kosmiczny LT81 (42181) dla dzieci w wieku od 10 lat, które uwielbiają zabawki ze statk... więcejami kosmicznymi, to niezapomniana gratka dla entuzjastów kosmosu. Ten futurystyczny model statku kosmicznego ma wiele do zaoferowania, aby pobudzić ciekawość dzieci bawiących się w ekscytujące misje transportu ładunku na odległe planety.Zestaw jest pełen zabawnych funkcji, w tym kół zębatych, które obracają silniki, wysuwają i chowają podwozie oraz opuszczają pazur, aby chwycić kapsułę ładunkową z mini statkiem kosmicznym. Na górze znajduje się nawet uchwyt, dzięki czemu młodzi fani kosmosu mogą toczyć ten futurystyczny statek kosmiczny po pokoju podczas zabawy.Aby przenieść kosmiczne przygody w inny wymiar, ten zestaw zawiera również specjalną bramę kosmiczną, którą można połączyć z innymi zgodnymi zestawami LEGO o tematyce kosmicznej (sprzedawanymi oddzielnie). A dzięki aplikacji LEGO Builder dzieci mogą powiększać i obracać modele 3D podczas budowania, zapisyw... Rozetka.plZłóż skargę | 349 zł |
LEGO Technic 42181 Transportowy statek kosmiczny VTOL LT81Przygotuj si? do zbudowania nowej, ekscytuj?cej przysz?o?ci na odleg?ych planetach dzi?ki zestawowi LEGO® Technic Transportow... więcejy statek kosmiczny VTOL LT81. Obró? silniki, wznie? si? w powietrze i wsu? podwozie. Nast?pnie opu?? chwytak i chwy? kapsu?? ?adunkow? zawieraj?c? ma?y ?azik kosmiczny. Ta pot??na maszyna idealnie sprawdzi si? w nowych ?wiatach. Wysuwane i chowane podwozie gwarantuje zabaw? pobudzaj?c? wyobra?ni? Zawiera otwieran? kapsu?? ?adunkow? z miejscem na ma?y ?azik kosmiczny Funkcje obejmuj? obrotowe silniki, samopoziomuj?cy kokpit i uchwyt Kosmiczna zabawka dla m?odych mi?o?ników kosmosu w wieku od 10 lat Model mo?na po??czy? z innymi kompatybilnymi zestawami LEGO® (sprzedawanymi osobno) 10+, 1365 elements, 282mm x 456mm x 136mm Proshop.plZłóż skargę | 361 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Technic 42181 Transportowy Statek Kosmiczny VtolKlocki LEGO 42181 Transportowy statek kosmiczny VTOL LT81 Dziesięcioletni i starsi miłośnicy kosmosu mogą cieszyć się niezapo... więcejmnianym doświadczeniem, budując zestaw LEGO Technic Transportowy statek kosmiczny VTOL LT81 (42181). Ten futurystyczny model ma wiele elementów, które pobudzą ciekawość dzieci, kiedy będą wyobrażać sobie, że biorą udział w ekscytujących misjach na odległych planetach.Zesta Komputronik.plZłóż skargę | 340 zł |
LEGO 42181 Technic Transportowy statek kosmiczny VTOL LT81Dziesięcioletni i starsi miłośnicy kosmosu mogą cieszyć się niezapomnianym doświadczeniem, budując zestaw LEGO® Technic Trans... więcejportowy statek kosmiczny VTOL LT81 (42181). Ten futurystyczny model ma wiele elementów, które pobudzą ciekawość dzieci, kiedy będą wyobrażać sobie, że biorą udział w ekscytujących misjach na odległych planetach. Electro.plZłóż skargę | 480 zł |
LEGO 42181 Technic Transportowy statek kosmiczny VTOL LT81Dziesięcioletni i starsi miłośnicy kosmosu mogą cieszyć się niezapomnianym doświadczeniem, budując zestaw LEGO® Technic Trans... więcejportowy statek kosmiczny VTOL LT81 (42181). Ten futurystyczny model ma wiele elementów, które pobudzą ciekawość dzieci, kiedy będą wyobrażać sobie, że biorą udział w ekscytujących misjach na odległych planetach.... Avans.plZłóż skargę | 480 zł |
pokaż 15 ofert
Seria Lego TechnicPorównaj w tabeli →
od 285 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 1466 szt., ruchome części
od 1 399 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 3778 szt., ruchome części
od 688 zł
wiek 11+, dla chłopców, transport lądowy, elementów 2573 szt., ruchome części
od 48 zł
wiek 8+, unisex, transport lądowy, elementów 219 szt., ruchome części
od 970 zł
wiek 18+, dla chłopców, transport lądowy, elementów 3696 szt., ruchome części
od 192 zł
wiek 9+, dla chłopców, transport lądowy, elementów 665 szt., ruchome części
od 105 zł
wiek 8+, unisex, transport lądowy, elementów 503 szt., ruchome części
od 1 000 zł
wiek 9+, dla chłopców, budownictwo, elementów 592 szt., modeli 2, ruchome części
od 729 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 1642 szt., ruchome części
od 65 zł
wiek 8+, unisex, transport lądowy, elementów 390 szt., ruchome części
od 94 zł
wiek 7+, unisex, transport lądowy, elementów 240 szt., inercyjne
od 600 zł
wiek 11+, unisex, transport lądowy, elementów 1492 szt., ruchome części
od 45 zł
wiek 7+, unisex, transport lądowy, elementów 244 szt., modeli 2, inercyjne
od 247 zł
wiek 10+, unisex, elementów 526 szt., ruchome części
od 320 zł
wiek 10+, unisex, kosmos, elementów 1132 szt., ruchome części
od 23 zł
wiek 7+, unisex, transport lądowy, elementów 177 szt., modeli 2, ruchome części
od 169 zł
wiek 9+, unisex, transport lądowy, elementów 905 szt., ruchome części
od 170 zł
wiek 9+, unisex, transport lądowy, elementów 452 szt., ruchome części
od 524 zł
wiek 11+, unisex, kosmos, elementów 1599 szt., ruchome części
Wideo recenzje
Lego Technic 42181 VTOL Heavy Cargo Spaceship LT81 / Transportowy statek kosmiczny LT81 / Recenzja
2 marca1 939 przegląd
The most swooshable LEGO Technic set - 42181 VTOL Heavy Cargo Spaceship detailed building review
6 marca106 388 przegląd
LEGO Technic 42181 VTOL Schwerlastraumfrachter LT81 – LEGO Speed Build Review
4 marca584 przegląd
LEGO Technic 42181 VTOL Heavy Cargo Spaceship LT81 Speed Build Review
4 marca34 422 przegląd
Review of LEGO Technic 42178, 42179, 42180 & 42181 for March 2024 release
26 lutego1 176 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 299 zł
wiek 10+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 1108 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 320 zł
wiek 10+, unisex, kosmos, elementów 1132 szt., ruchome części
od 470 zł
wiek 10+, unisex, transport lotniczy, elementów 1134 szt., ruchome części
od 215 zł
wiek 18+, unisex, science fiction, elementów 1222 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 367 zł
wiek 9+, unisex, science fiction, elementów 1104 szt., bohaterów 7 szt., ruchome części
od 376 zł
wiek 8+, unisex, science fiction, elementów 1394 szt., bohaterów 8 szt., ruchome części
od 427 zł
wiek 13+, unisex, science fiction, elementów 1212 szt., bohaterów 6 szt., ruchome części
od 240 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 1107 szt., ruchome części
od 310 zł
wiek 8+, unisex, budynki, elementów 1154 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 275 zł
wiek 9+, unisex, fantasy, elementów 1192 szt., modeli 3, bohaterów 4 szt., ruchome części
od 320 zł
wiek 12+, unisex, rozrywka, elementów 1348 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 321 zł
wiek 18+, unisex, zwierzęta, elementów 1111 szt., ruchome części