Конструктор Lego Vespa 125 10298
Відео 17Фото 11 |
Lego Vespa 125 10298 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lego 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lego.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lego Vespa 125 10298
Усі ціни 39 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
LEGO Icons 10298 Vespa 125Klocki Icons 10298 Vespa 125 Klocki Icons 10298 Vespa 125 LEGO Icons 10298 Vespa 125 Daj się... CeneoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 308 zł |
LEGO 10298 ICONS Vespa 125Daj się pochłonąć relaksującemu projektowi konstrukcyjnemu, budując stylowy zestaw z modelem LEGO Vespa 125 dla dorosłych. Electro.plПоскаржитись | 390 zł |
Klocki LEGO Creator Expert Vespa 125 10298Vespa 125 LEGO® Daj się pochłonąć relaksującemu projektowi konstrukcyjnemu Maxelektro.plПоскаржитись | 375 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Icons 10298 Vespa 125 DZI-ZKLO-LGO-0513Klocki Adults 10298 Vespa 125, Lego Daj się pochłonąć relaksującemu projektowi konstrukcyjnemu Komputronik.plПоскаржитись | 336 zł |
Lego Vespa 125 Game Wielokolorowy 66310298Zanurz się w świadomym projekcie budowlanym pełnym stylu dzięki temu zestawowi modelowemu LEGO® Vespa 125 dla dorosłych. Zain... щеspirowany klasyczną Vespą Piaggio z lat 60., jest dostępny w pastelowym niebieskim kolorze — bardzo rzadkim kolorze LEGO, który z pewnością przypadnie do gustu fanom budowania. Aby uczcić 75. rocznicę Vespy, projektanci LEGO ściśle współpracowali z lifestylową marką, aby odtworzyć ten oszałamiający model we wciągającej konstrukcji, szczególnie dla dorosłych.Piękn KidINNДоставка: по Польщі Поскаржитись | 381 zł |
ще 20 пропозицій
Серія Lego CreatorПорівняти в таблиці →
від 168 zł
вік 9+, унісекс, космос, деталей 647 шт, моделей 3, рухомі деталі
від 1 165 zł
вік 16+, унісекс, будівлі, деталей 4002 шт, персонажів 9 шт, рухомі деталі
від 599 zł
вік 18+, унісекс, наземний транспорт, деталей 1458 шт, рухомі деталі
від 35 zł
вік 7+, унісекс, тварини, деталей 230 шт, моделей 3, рухомі деталі
від 810 zł
вік 16+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 1332 шт, рухомі деталі
від 115 zł
вік 9+, унісекс, тварини, деталей 755 шт, моделей 3, рухомі деталі
від 397 zł
вік 9+, для хлопчиків, лицарі і пірати, деталей 1426 шт, моделей 3, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 2 162 zł
вік 18+, унісекс, будівлі, деталей 5876 шт
від 1 499 zł
вік 16+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 2287 шт, персонажів 8 шт, рухомі деталі, світлові ефекти
від 90 zł
вік 7+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 341 шт, моделей 3
від 99 zł
вік 8+, унісекс, лицарі і пірати, деталей 214 шт, персонажів 1 шт
Відеоогляди
LEGO 10298 Vespa 125 building review + new studio sneak peek!
10 березня 202277 515 переглядів
LEGO Creator 10298 Vespa 125 - LEGO Speed Build Review
25 лютого 2022119 160 переглядів
Lego 10298 - Creator Expert - Vespa 125
7 квітня 2022117 переглядів
LEGO ICONS VESPA 125 | Build & Review | Item 10298
22 листопада 2023539 переглядів
Lego Vespa 125 10298 Speed Build and speed Build MOC
5 квітня 2022486 переглядів
LEGO 10298 & 40517 Creator Expert Vespa 125 and Vespa Review
16 квітня 2022254 перегляда
LEGO Creator 10298 Vespa 125 - LEGO Speed Build
5 березня 2022259 переглядів
Building the Lego Vespa 125 Set 10298 #lego #satisfyingvideo #pointofview #shorts
11 липня 20231 523 перегляда
IT'S FINALLY HERE!!!!!|LEGO 10298| Piaggio VESPA 125 1960s | part 1/2
21 березня 2022110 переглядів
LEGO 10298 LEGO® Vespa 125 (4K) - building instructions
18 березня 2022144 перегляда
Building Lego Vespa 125 SET 10298 PART 5
9 серпня 2022290 переглядів
Vespa 125 - My Lego Stop Motion Building Set #105
31 березня 2022339 переглядів
LEGO® Creator Expert | Vespa 125 (10298)[1107 pcs] #shorts @TopBrickBuilder
27 липня 2023748 переглядів
Lego Building — Vespa 125 (10298) - Part 2
11 липня 2022375 переглядів
Lego Vespa 125 review and comparison
19 березня 2022524 перегляда
Building Lego Vespa 125 SET 10298 PART 3
7 серпня 2022472 перегляда
LEGO Vespa 125 Timelapse
10 лютого 2023770 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 215 zł
вік 18+, унісекс, фантастика, деталей 1222 шт, персонажів 1 шт, рухомі деталі
від 334 zł
вік 10+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 1108 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 424 zł
вік 10+, унісекс, сюжетні набори, деталей 899 шт, персонажів 15 шт, рухомі деталі
від 250 zł
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 1056 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 245 zł
вік 7+, унісекс, розваги, деталей 1045 шт, персонажів 8 шт, рухомі деталі
від 370 zł
вік 7+, унісекс, залізниця, деталей 907 шт, персонажів 6 шт, рухомі деталі
від 240 zł
вік 9+, унісекс, фентезі, деталей 990 шт, персонажів 9 шт, рухомі деталі
від 315 zł
вік 10+, унісекс, фантастика, деталей 1050 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 322 zł
вік 10+, унісекс, фантастика, деталей 973 шт, моделей 2, рухомі деталі
від 275 zł
вік 8+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 1040 шт, персонажів 6 шт, рухомі деталі
від 393 zł
вік 8+, унісекс, тварини, деталей 989 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі