Конструктор Lego Supersonic Jet 31126
Відео 15Фото 10 |
Lego Supersonic Jet 31126 2022 рікCreator |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lego 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lego.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lego Supersonic Jet 31126
Усі ціни 32 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zestaw klocków LEGO Creator Odrzutowiec naddźwiękowy 215 elementów (31126)Niesamowite przygody czekają na ciebie w powietrzu lub na wodzie! Wsiądź za ster niesamowitego naddźwiękowego samolotu i wyko... щеnuj oszałamiające akrobacje na niebie. Po powrocie na ziemię możesz przekształcić samolot w helikopter z obracającym się śmigłem i ponownie wzbić się w powietrze, a dla szybkiej zabawy na wodzie złożyć zestaw w łódź wyścigową. Z zestawem "3 w 1" możliwości są nieograniczone. Rozetka.plПоскаржитись | 65 zł |
LEGO Creator 31126 Odrzutowiec nadd?wi?kowy Trzy zabawki w jednej zestaw konstrukcyjny LEGO® Creator 3 w 1 Odrzutowiec nadd?wi?kowy (31126) zapewnia dzieciom wci?gaj... ще?c? i kreatywn? zabaw?, pozwalaj?c zbudowa? trzy modele: samolot odrzutowy, helikopter i motorówk? Nieograniczona zabawa fani LEGO® mog? wykonywa? powietrzne akrobacje odrzutowcem i helikopterem lub ?ciga? si? na wodzie motorówk? Realistyczne elementy odrzutowiec nadd?wi?kowy ma kokpit, uko?ne skrzyd?a i wysuwane ko?a, helikopter ma obrotowy wirnik, a motorówka jest wyposa?ona w dwa superszybkie silniki Szybkie budowanie dzieci w wieku od siedmiu lat mog? szybko i ?atwo zbudowa? trzy ró?ne modele z 215 elementów, a potem wymy?la? historie z ich udzia?em Zabawa w podró?y odrzutowiec nadd?wi?kowy ma ok. 8 cm wysoko?ci, 27 cm d?ugo?ci i 16 cm szeroko?ci, wi?c dzieci mog? si? nim bawi? w domu lub zabra? do znajomego Wi?cej zestawów trzy w jednym w?ród innych nowo?ci LEGO® Creator 3 w 1 na marzec 2022 r. znajduj? si?: Super Robot (31124), Fantastyczne le?ne stworzenia (31125) i ?azik terenowy (31123) Interaktywne cyfrowe instrukcje w aplikacji Instrukcje budowania LEGO® dzieci mog? przybli?a?, obraca? i wizualizowa? cyfrow? wersj? powstaj?cego modelu na smartfonie lub tablecie Wysoka jako?? ju? od ponad sze?ciu dekad produkujemy klocki LEGO® tak, aby za ka?dym razem mo?na je by?o ?atwo rozdzieli? Gwarancja bezpiecze?stwa klocki konstrukcyjne LEGO® spe?niaj? najwy?sze ?wiatowe standardy bezpiecze?stwa Proshop.plПоскаржитись | 76 zł |
LEGO Creator 31126 Odrzutowiec naddźwiękowyKlocki Creator 31126 Odrzutowiec naddźwiękowy 3 w 1 Klocki Creator 31126 Odrzutowiec... CeneoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 63 zł |
Klocki LEGO Creator 3 w 1 Odrzutowiec naddźwiękowy 31126LEGO® Creator 3 w 1 Odrzutowiec naddźwiękowy 31126 7+ 215 elementów Dzięki fantastycznemu zestawowi konstrukcyjnemu LEGO® Cre... щеator 3 w 1 Odrzutowiec naddźwiękowy (31126) dzieci w wieku od siedmiu lat mogą przeżywać emocjonujące przygody zarówno wysoko na niebie, jak i na wodzie. Superszybki odrzutowiec wyścigowy ma kokpit, wysuwane koła, buchające z silnika płomienie i podstawkę ekspozycyjną. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Liczba sztuk: 215 Zalecany wiek: 7+ Długość pudełka (mm): 262 Szerokość pudełka (mm): 191 Wysokość pudełka (mm): 46 Waga opakowania (kg): 0,382 Trzy przygody z szybką akcją Zestaw 3 w 1 z odrzutowcem naddźwiękowym, który można przebudować, pozwoli przeżywać przygody w powietrzu i na wodzie. Niekończąca się szybka akcja! Fani LEGO® będą zachwyceni, mogąc odgrywać historie z 3 pojazdami: odrzutowcem naddźwiękowym, helikopterem lub motorówką. Mnóstwo genialnych detali Odrzutowiec ma kokpit i chowane podwozie. Poszybuj ku niebu! Helikopter ma obrotowy wirnik. Ścigaj się na wodzie! Motorówka ma 2 superszybkie silniki. Akcja bez końca z pojazdami LEGO® Trzy różne pojazdy to gwarancja wielu godzin zabawy. Można je dodać do innych zestawów LEGO®, aby przygody stały się lepsze. Ciekawy model i niezwykła akcja Ten 215-częściowy zestaw daje dzieciom radość budowania, a gotowe modele to mnóstwo akcji w powietrzu i na wodzie. Zabawki LEGO do pomysłowej zabawy Dzięki temu zestawowi LEGO Creator 3 w 1 fani LEGO, którzy lubią szybką zabawę, mogą zbudować trzy różne realistyczne modele. Do wyboru są samolot odrzutowy, helikopter lub motorówka, ale z 215 klocków można również złożyć własny rewelacyjny pojazd. Cyfrowa zabawa dla konstruktorów LEGO Do tej zabawki dołączone są interaktywne cyfrowe instrukcje, dzięki którym zabawa w budowanie będzie jeszcze lepsza. Aplikacja Instrukcje budowania LEGO na smartfony i tablety zawiera funkcje przybliżania i obracania, które umożliwiają dzieciom wizualizowanie składanych modeli. Trzy zabawki w jednej — zestaw konstrukcyjny LEGO® Creator 3 w 1 Odrzutowiec naddźwiękowy (31126) zapewnia dzieciom wciągającą i kreatywną zabawę, pozwalając zbudować trzy modele: samolot odrzutowy, helikopter i motorówkę Nieograniczona zabawa — fani LEGO® mogą wykonywać powietrzne akrobacje odrzutowcem i helikopterem lub ścigać się na wodzie motorówką Realistyczne elementy — odrzutowiec naddźwiękowy ma kokpit, ukośne skrzydła i wysuwane koła, helikopter ma obrotowy wirnik, a motorówka jest wyposażona w dwa superszybkie silniki Szybkie budowanie — dzieci w wieku od siedmiu lat mogą szybko i łatwo zbudować trzy różne modele z 215 elementów, a potem wymyślać historie z ich udziałem Zabawa w podróży — odrzutowiec naddźwiękowy ma ok. 8 cm wysokości, 27 cm długości i 16 cm szerokości, więc dzieci mogą się nim bawić w domu lub zabrać do znajomego Więcej zestawów trzy w jednym — Maxelektro.plПоскаржитись | 73 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Creator 3w1 31126 Odrzutowiec Naddźwiękowy DZI-ZKlocki Creator 3w1 31126 Odrzutowiec naddźwiękowy, Lego Dzięki fantastycznemu zestawowi konstrukcyjnemu LEGO® Creator 3 w 1 O... щеdrzutowiec naddźwiękowy (31126) dzieci w wieku od siedmiu lat mogą przeżywać emocjonujące przygody zarówno wysoko na niebie, jak i na wodzie. Superszybki odrzutowiec wyścigowy ma kokpit, wysuwane koła, buchające z silnika płomienie i podstawkę ekspozycyjną. Zabawki LEGO do pomysłowej zabawy Dzięki temu zestawowi LEGO Creator 3 w 1 fani LEGO, którzy lubią szybką zabawę, mogą zbudować trzy różne realistyczne modele. Do wyboru są samolot odrzutowy, helikopter lub motorówka, ale z 215 klocków można również złożyć własny rewelacyjny pojazd. Cyfrowa zabawa dla konstruktorów LEGO Do tej zabawki dołączone są interaktywne cyfrowe instrukcje, dzięki którym zabawa w budowanie będzie jeszcze lepsza. Aplikacja Instrukcje budowania LEGO na smartfony i tablety zawiera funkcje przybliżania i obracania, które umożliwiają dzieciom wizualizowanie składanych modeli. Trzy zabawki w jednej — zestaw konstrukcyjny LEGO® Creator 3 w 1 Odrzutowiec naddźwiękowy (31126) zapewnia dzieciom wciągającą i kreatywną zabawę, pozwalając zbudować trzy modele: samolot odrzutowy, helikopter i motorówkę. Nieograniczona zabawa — fani LEGO® mogą wykonywać powietrzne akrobacje odrzutowcem i helikopterem lub ścigać się na wodzie motorówką. Realistyczne elementy — odrzutowiec naddźwiękowy ma kokpit, ukośne skrzydła i wysuwane koła, helikopter ma obrotowy wirnik, a motorówka jest wyposażona w dwa superszybkie silniki. Szybkie budowanie — dzieci w wieku od siedmiu lat mogą szybko i łatwo zbudować trzy różne modele z 215 elementów, a potem wymyślać historie z ich udziałem. Zabawa w podróży — odrzutowiec naddźwiękowy ma ok. 8 cm wysokości, 27 cm długości i 16 cm szerokości, więc dzieci mogą się nim bawić w domu lub zabrać do znajomego. Więcej zestawów trzy w jednym — wśród innych nowości LEGO® Creator 3 w 1 na marzec 2022 r. znajdują się: Super Robot (31124), Fantastyczne leśne stworzenia (31125) i Łazik terenowy (31123). Interaktywne cyfrowe instrukcje — w aplikacji Instrukcje budowania LEGO® dzieci mogą przybliżać, obracać i wizualizować cyfrową wersję powstającego modelu na smartfonie lub tablecie. Wysoka jakość — już od ponad sześciu dekad produkujemy klocki LEGO® tak, aby za każdym razem można je było łatwo rozdzielić. Gwarancja bezpieczeństwa — klocki konstrukcyjne LEGO® spełniają najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa. Komputronik.plПоскаржитись | 69 zł |
ще 20 пропозицій
Серія Lego CreatorПорівняти в таблиці →
від 168 zł
вік 9+, унісекс, космос, деталей 647 шт, моделей 3, рухомі деталі
від 1 155 zł
вік 16+, унісекс, будівлі, деталей 4002 шт, персонажів 9 шт, рухомі деталі
від 599 zł
вік 18+, унісекс, наземний транспорт, деталей 1458 шт, рухомі деталі
від 35 zł
вік 7+, унісекс, тварини, деталей 230 шт, моделей 3, рухомі деталі
від 115 zł
вік 9+, унісекс, тварини, деталей 755 шт, моделей 3, рухомі деталі
від 394 zł
вік 9+, для хлопчиків, лицарі і пірати, деталей 1426 шт, моделей 3, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 2 229 zł
вік 18+, унісекс, будівлі, деталей 5876 шт
від 1 390 zł
вік 16+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 2287 шт, персонажів 8 шт, рухомі деталі, світлові ефекти
від 630 zł
вік 16+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 1023 шт
від 35 zł
вік 7+, унісекс, тварини, деталей 174 шт, моделей 3, рухомі деталі
Відеоогляди
Lego Creator 31126 Supersonic-Jet (3in1)
31 травня 2022175 переглядів
LEGO Creator 3-in-1 Supersonic Jet 31126 review! This is just great -- plane, boat or heli
9 березня 202246 055 переглядів
LEGO Creator 3in1 Review | Set 31126
15 липня 2023642 перегляда
Lego#supersonic jet 31126
6 квітня 20221 344 перегляда
New LEGO Creator 3in1 – 31126 – Supersonic Jet 2022 Revealed #shorts
30 січня 2022646 переглядів
LEGO 31126 with alternate BUILD to Mobile Phone Holder [Flash Build] [ASMR] [Turn your Sounds ON]
16 червня 20222 728 переглядів
LEGO Creator 31126 Supersonic Jet Speed Build
13 травня 202245 286 переглядів
Lego Creator 3-in-1 Supersonic Jet 2022 set 31126 - Part one
3 березня 2022788 переглядів
Lego Tutorial 31126 Alternative Build Spaceship MOC
6 липня 20224 450 переглядів
LEGO® Creator 3in1 Supersonic-jet (31126)[215 pcs] Helicopter & Powerboat | Building Instructions
6 березня 202217 663 перегляда
New LEGO Creator 3in1 March 2022 Sets - LEGO 31123 31124 31125 31126 31127 31128
31 січня 20223 434 перегляда
Lego Creator 3 in 1 31126 Supersonic-jet Speed Build
19 березня 202210 223 перегляда
LEGO Supersonic-jet (31126)[215 pcs] from Creator | Building Instructions | Top Brick Builder
5 березня 20224 890 переглядів
LEGO Helicopter [31126] from Creator Supersonic-jet | Building Instructions | Top Brick Builder
3 березня 20224 432 перегляда
LEGO 31126 Creator 3in1 Supersonic Jet, Helicopter & Boat Toy - Smyths Toys
2 березня 20221 853 перегляда
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 45 zł
вік 7+, унісекс, наземний транспорт, деталей 244 шт, моделей 2, інерційний
від 45 zł
вік 7+, унісекс, наземний транспорт, деталей 247 шт, моделей 2, інерційний
від 45 zł
вік 7+, унісекс, наземний транспорт, деталей 217 шт, моделей 2, інерційний
від 35 zł
вік 7+, унісекс, тварини, деталей 230 шт, моделей 3, рухомі деталі
від 35 zł
вік 7+, унісекс, тварини, деталей 174 шт, моделей 3, рухомі деталі
від 35 zł
вік 7+, унісекс, тварини, деталей 175 шт, моделей 3, рухомі деталі
від 45 zł
вік 7+, унісекс, фентезі, деталей 217 шт, персонажів 4 шт
від 59 zł
вік 7+, унісекс, наземний транспорт, деталей 243 шт, персонажів 1 шт
від 65 zł
вік 7+, унісекс, сюжетні набори, деталей 230 шт
від 45 zł
вік 7+, унісекс, фантастика, деталей 235 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі