Klocki Lego Supersonic Jet 31126
Wideo 15Zdjęcia 10 |
Lego Supersonic Jet 31126 2022 rokCreator |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego Supersonic Jet 31126
Wszystkie ceny 31 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw klocków LEGO Creator Odrzutowiec naddźwiękowy 215 elementów (31126)Niesamowite przygody czekają na ciebie w powietrzu lub na wodzie! Wsiądź za ster niesamowitego naddźwiękowego samolotu i wyko... więcejnuj oszałamiające akrobacje na niebie. Po powrocie na ziemię możesz przekształcić samolot w helikopter z obracającym się śmigłem i ponownie wzbić się w powietrze, a dla szybkiej zabawy na wodzie złożyć zestaw w łódź wyścigową. Z zestawem "3 w 1" możliwości są nieograniczone. Rozetka.plZłóż skargę | 65 zł |
LEGO Creator 31126 Odrzutowiec naddźwiękowyKlocki Creator 31126 Odrzutowiec naddźwiękowy 3 w 1 Klocki Creator 31126 Odrzutowiec... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 63 zł |
Klocki LEGO Creator 3 w 1 Odrzutowiec naddźwiękowy 31126LEGO® Creator 3 w 1 Odrzutowiec naddźwiękowy 31126 7+ 215 elementów Dzięki fantastycznemu zestawowi konstrukcyjnemu LEGO® Cre... więcejator 3 w 1 Odrzutowiec naddźwiękowy (31126) dzieci w wieku od siedmiu lat mogą przeżywać emocjonujące przygody zarówno wysoko na niebie, jak i na wodzie. Superszybki odrzutowiec wyścigowy ma kokpit, wysuwane koła, buchające z silnika płomienie i podstawkę ekspozycyjną. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Liczba sztuk: 215 Zalecany wiek: 7+ Długość pudełka (mm): 262 Szerokość pudełka (mm): 191 Wysokość pudełka (mm): 46 Waga opakowania (kg): 0,382 Trzy przygody z szybką akcją Zestaw 3 w 1 z odrzutowcem naddźwiękowym, który można przebudować, pozwoli przeżywać przygody w powietrzu i na wodzie. Niekończąca się szybka akcja! Fani LEGO® będą zachwyceni, mogąc odgrywać historie z 3 pojazdami: odrzutowcem naddźwiękowym, helikopterem lub motorówką. Mnóstwo genialnych detali Odrzutowiec ma kokpit i chowane podwozie. Poszybuj ku niebu! Helikopter ma obrotowy wirnik. Ścigaj się na wodzie! Motorówka ma 2 superszybkie silniki. Akcja bez końca z pojazdami LEGO® Trzy różne pojazdy to gwarancja wielu godzin zabawy. Można je dodać do innych zestawów LEGO®, aby przygody stały się lepsze. Ciekawy model i niezwykła akcja Ten 215-częściowy zestaw daje dzieciom radość budowania, a gotowe modele to mnóstwo akcji w powietrzu i na wodzie. Zabawki LEGO do pomysłowej zabawy Dzięki temu zestawowi LEGO Creator 3 w 1 fani LEGO, którzy lubią szybką zabawę, mogą zbudować trzy różne realistyczne modele. Do wyboru są samolot odrzutowy, helikopter lub motorówka, ale z 215 klocków można również złożyć własny rewelacyjny pojazd. Cyfrowa zabawa dla konstruktorów LEGO Do tej zabawki dołączone są interaktywne cyfrowe instrukcje, dzięki którym zabawa w budowanie będzie jeszcze lepsza. Aplikacja Instrukcje budowania LEGO na smartfony i tablety zawiera funkcje przybliżania i obracania, które umożliwiają dzieciom wizualizowanie składanych modeli. Trzy zabawki w jednej — zestaw konstrukcyjny LEGO® Creator 3 w 1 Odrzutowiec naddźwiękowy (31126) zapewnia dzieciom wciągającą i kreatywną zabawę, pozwalając zbudować trzy modele: samolot odrzutowy, helikopter i motorówkę Nieograniczona zabawa — fani LEGO® mogą wykonywać powietrzne akrobacje odrzutowcem i helikopterem lub ścigać się na wodzie motorówką Realistyczne elementy — odrzutowiec naddźwiękowy ma kokpit, ukośne skrzydła i wysuwane koła, helikopter ma obrotowy wirnik, a motorówka jest wyposażona w dwa superszybkie silniki Szybkie budowanie — dzieci w wieku od siedmiu lat mogą szybko i łatwo zbudować trzy różne modele z 215 elementów, a potem wymyślać historie z ich udziałem Zabawa w podróży — odrzutowiec naddźwiękowy ma ok. 8 cm wysokości, 27 cm długości i 16 cm szerokości, więc dzieci mogą się nim bawić w domu lub zabrać do znajomego Więcej zestawów trzy w jednym — Maxelektro.plZłóż skargę | 73 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Creator 3w1 31126 Odrzutowiec Naddźwiękowy DZI-ZKlocki Creator 3w1 31126 Odrzutowiec naddźwiękowy, Lego Dzięki fantastycznemu zestawowi konstrukcyjnemu LEGO® Creator 3 w 1 O... więcejdrzutowiec naddźwiękowy (31126) dzieci w wieku od siedmiu lat mogą przeżywać emocjonujące przygody zarówno wysoko na niebie, jak i na wodzie. Superszybki odrzutowiec wyścigowy ma kokpit, wysuwane koła, buchające z silnika płomienie i podstawkę ekspozycyjną. Zabawki LEGO do pomysłowej zabawy Dzięki temu zestawowi LEGO Creator 3 w 1 fani LEGO, którzy lubią szybką zabawę, mogą zbudować trzy różne realistyczne modele. Do wyboru są samolot odrzutowy, helikopter lub motorówka, ale z 215 klocków można również złożyć własny rewelacyjny pojazd. Cyfrowa zabawa dla konstruktorów LEGO Do tej zabawki dołączone są interaktywne cyfrowe instrukcje, dzięki którym zabawa w budowanie będzie jeszcze lepsza. Aplikacja Instrukcje budowania LEGO na smartfony i tablety zawiera funkcje przybliżania i obracania, które umożliwiają dzieciom wizualizowanie składanych modeli. Trzy zabawki w jednej — zestaw konstrukcyjny LEGO® Creator 3 w 1 Odrzutowiec naddźwiękowy (31126) zapewnia dzieciom wciągającą i kreatywną zabawę, pozwalając zbudować trzy modele: samolot odrzutowy, helikopter i motorówkę. Nieograniczona zabawa — fani LEGO® mogą wykonywać powietrzne akrobacje odrzutowcem i helikopterem lub ścigać się na wodzie motorówką. Realistyczne elementy — odrzutowiec naddźwiękowy ma kokpit, ukośne skrzydła i wysuwane koła, helikopter ma obrotowy wirnik, a motorówka jest wyposażona w dwa superszybkie silniki. Szybkie budowanie — dzieci w wieku od siedmiu lat mogą szybko i łatwo zbudować trzy różne modele z 215 elementów, a potem wymyślać historie z ich udziałem. Zabawa w podróży — odrzutowiec naddźwiękowy ma ok. 8 cm wysokości, 27 cm długości i 16 cm szerokości, więc dzieci mogą się nim bawić w domu lub zabrać do znajomego. Więcej zestawów trzy w jednym — wśród innych nowości LEGO® Creator 3 w 1 na marzec 2022 r. znajdują się: Super Robot (31124), Fantastyczne leśne stworzenia (31125) i Łazik terenowy (31123). Interaktywne cyfrowe instrukcje — w aplikacji Instrukcje budowania LEGO® dzieci mogą przybliżać, obracać i wizualizować cyfrową wersję powstającego modelu na smartfonie lub tablecie. Wysoka jakość — już od ponad sześciu dekad produkujemy klocki LEGO® tak, aby za każdym razem można je było łatwo rozdzielić. Gwarancja bezpieczeństwa — klocki konstrukcyjne LEGO® spełniają najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa. Komputronik.plZłóż skargę | 69 zł |
LEGO 31126 Creator Odrzutowiec naddźwiękowyDzięki fantastycznemu zestawowi konstrukcyjnemu LEGO® Creator 3 w 1 Odrzutowiec naddźwiękowy (31126) dzieci w wieku od siedmi... więceju lat mogą przeżywać emocjonujące przygody zarówno wysoko na niebie, jak i na wodzie. Superszybki odrzutowiec wyścigowy ma kokpit, wysuwane koła, buchające z silnika płomienie i podstawkę ekspozycyjną. Electro.plZłóż skargę | 70 zł |
pokaż 20 ofert
Seria Lego CreatorPorównaj w tabeli →
od 45 zł
wiek 8+, unisex, zwierzęta, elementów 258 szt., modeli 3, ruchome części
od 94 zł
wiek 8+, dla dziewczynek, rośliny, elementów 420 szt., modeli 3
od 168 zł
wiek 9+, unisex, kosmos, elementów 647 szt., modeli 3, ruchome części
od 1 155 zł
wiek 16+, unisex, budynki, elementów 4002 szt., bohaterów 9 szt., ruchome części
od 599 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 1458 szt., ruchome części
od 35 zł
wiek 7+, unisex, zwierzęta, elementów 230 szt., modeli 3, ruchome części
od 115 zł
wiek 9+, unisex, zwierzęta, elementów 755 szt., modeli 3, ruchome części
od 2 229 zł
wiek 18+, unisex, budynki, elementów 5876 szt.
od 60 zł
wiek 7+, unisex, zwierzęta, elementów 253 szt., modeli 3, ruchome części
od 1 390 zł
wiek 16+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 2287 szt., bohaterów 8 szt., ruchome części, efekty świetlne
od 394 zł
wiek 9+, dla chłopców, rycerze i piraci, elementów 1426 szt., modeli 3, bohaterów 4 szt., ruchome części
od 699 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 1872 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 90 zł
wiek 7+, dla chłopców, transport lądowy, elementów 221 szt., modeli 3
od 700 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 1677 szt., ruchome części
od 59 zł
wiek 7+, unisex, transport lądowy, elementów 160 szt., modeli 3, ruchome części
Wideo recenzje
Lego Creator 31126 Supersonic-Jet (3in1)
31 maja 2022175 przegląd
LEGO Creator 3-in-1 Supersonic Jet 31126 review! This is just great -- plane, boat or heli
9 marca 202246 055 przegląd
LEGO Creator 3in1 Review | Set 31126
15 lipca 2023633 przegląd
Lego#supersonic jet 31126
6 kwietnia 20221 344 przegląd
New LEGO Creator 3in1 – 31126 – Supersonic Jet 2022 Revealed #shorts
30 stycznia 2022646 przegląd
LEGO 31126 with alternate BUILD to Mobile Phone Holder [Flash Build] [ASMR] [Turn your Sounds ON]
16 czerwca 20222 728 przegląd
LEGO Creator 31126 Supersonic Jet Speed Build
13 maja 202245 286 przegląd
Lego Creator 3-in-1 Supersonic Jet 2022 set 31126 - Part one
3 marca 2022788 przegląd
Lego Tutorial 31126 Alternative Build Spaceship MOC
6 lipca 20224 450 przegląd
LEGO® Creator 3in1 Supersonic-jet (31126)[215 pcs] Helicopter & Powerboat | Building Instructions
6 marca 202217 663 przegląd
New LEGO Creator 3in1 March 2022 Sets - LEGO 31123 31124 31125 31126 31127 31128
31 stycznia 20223 434 przegląd
Lego Creator 3 in 1 31126 Supersonic-jet Speed Build
19 marca 202210 223 przegląd
LEGO Supersonic-jet (31126)[215 pcs] from Creator | Building Instructions | Top Brick Builder
5 marca 20224 890 przegląd
LEGO Helicopter [31126] from Creator Supersonic-jet | Building Instructions | Top Brick Builder
3 marca 20224 432 przegląd
LEGO 31126 Creator 3in1 Supersonic Jet, Helicopter & Boat Toy - Smyths Toys
2 marca 20221 853 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 45 zł
wiek 7+, unisex, transport lądowy, elementów 244 szt., modeli 2, inercyjne
od 45 zł
wiek 7+, unisex, transport lądowy, elementów 247 szt., modeli 2, inercyjne
od 45 zł
wiek 7+, unisex, transport lądowy, elementów 217 szt., modeli 2, inercyjne
od 58 zł
wiek 7+, unisex, zwierzęta, elementów 224 szt., modeli 3, ruchome części
od 35 zł
wiek 7+, unisex, zwierzęta, elementów 230 szt., modeli 3, ruchome części
od 35 zł
wiek 7+, unisex, zwierzęta, elementów 174 szt., modeli 3, ruchome części
od 35 zł
wiek 7+, unisex, zwierzęta, elementów 175 szt., modeli 3, ruchome części
od 45 zł
wiek 7+, unisex, fantasy, elementów 217 szt., bohaterów 4 szt.
od 59 zł
wiek 7+, unisex, transport lądowy, elementów 243 szt., bohaterów 1 szt.
od 65 zł
wiek 7+, unisex, zestawy fabularne, elementów 230 szt.
od 45 zł
wiek 7+, unisex, science fiction, elementów 235 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części