Klocki Lego Clone Trooper and Battle Droid Battle Pack 75372
Wideo 19Zdjęcia 8 |
Zamknij
Menu
Lego Clone Trooper and Battle Droid Battle Pack 75372 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego Clone Trooper and Battle Droid Battle Pack 75372
Wszystkie ceny 26 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LEGO Star Wars Zestaw bitewny z żołnierzem armii klonów i droidem bojowymZestaw bitewny dla dzieci – dzieci mogą odtworzyć sceny z Gwiezdnych Wojen: Wojny klonów dzięki temu ekscytującemu zestawowi,... więcejktóry zawiera figurki LEGO Star Wars, ścigacza i nie tylko
Cztery minifigurki LEGO Star Wars i pięć figurek LEGO do zabawy — żołnierz-klon z oddziału uderzeniowego, trzech żołnierzy-klonó Amazon.plZłóż skargę | 122 zł |
LEGO Star Wars 75372 Zestaw bitewny z ?o?nierzem armii klonów i droidem bPrzygotuj si? na epick? bitw? mi?dzy ?o?nierzami armii klonów a droidami bojowymi rodem z Gwiezdnych Wojen! Wkrocz do akcji n... więceja ?cigaczu armii klonów z miotaczem klocków. Trzymaj si? z daleka od ?cigacza STAP droidów bojowych i trzech miotaczy pocisków tri-droidów. Celuj w superdroidy bojowe ze stanowiska defensywy i chwy? za tarcze, aby walczy? w kontakcie. Kto wygra t? bitw? z Wojen Klonów? Ty decydujesz! Zawiera cztery minifigurki LEGO® Star Wars i sze?? figurek LEGO do zabawy ?cigacz LEGO® Star Wars do zbudowania z dwoma miotaczami klocków Tri-droid, ?migacz dla droida bojowego i stanowisko defensywy do kreatywnej zabawy Prezent dla siedmiolatków i starszych fanów Gwiezdnych Wojen W?ród zabawek konstrukcyjnych LEGO® Star Wars ka?dy znajdzie co? dla siebie 7+, 215 elements, 191mm x 205mm x 46mm Proshop.plZłóż skargę | 109 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Star Wars 75372 Clones Vs Droid Battle Pack DZI-Klocki LEGO 75372 Star Wars Zestaw bitewny z żołnierzami armii klonów i droidami bojowymi Zainspiruj dzieci do odtwarzania ek... więcejscytujących scen z serialu Gwiezdne Wojny: Wojny klonów dzięki zestawowi bojowemu LEGO Star Wars z żołnierzami armii klonów i droidami bojowymi (75372) dla dzieci w wieku od siedmiu lat. Zawiera on cztery minifigurki LEGO Star Wars i pięć figurek LEGO — klona z oddziału uderzeniowego, trzech żołnierzy-klonó Komputronik.plZłóż skargę | 109 zł |
LEGO 75372 Star Wars Zestaw bitewny z żołnierzem armii klonów i droidem boPrzygotuj się na epicką bitwę między żołnierzami armii klonów a droidami bojowymi rodem z Gwiezdnych Wojen! Wkrocz do akcji n... więceja ścigaczu armii klonów z miotaczem klocków. Trzymaj się z daleka od ścigacza STAP droidów bojowych i trzech miotaczy pocisków tri-droidów. Celuj w superdroidy bojowe ze stanowiska defensywy i chwyć za tarcze, aby walczyć w kontakcie. Kto wygra tę bitwę Wojen Klonów? Ty decydujesz! Electro.plZłóż skargę | 140 zł |
LEGO 75372 Star Wars Zestaw bitewny z żołnierzem armii klonów i droidem boPrzygotuj się na epicką bitwę między żołnierzami armii klonów a droidami bojowymi rodem z Gwiezdnych Wojen! Wkrocz do akcji n... więceja ścigaczu armii klonów z miotaczem klocków. Trzymaj się z daleka od ścigacza STAP droidów bojowych i trzech miotaczy pocisków tri-droidów. Celuj w superdroidy bojowe ze stanowiska defensywy i chwyć za tarcze, aby walczyć w kontakcie. Kto wygra tę bitwę Wojen Klonów? Ty decydujesz!... Avans.plZłóż skargę | 140 zł |
pokaż 20 ofert
Seria Lego Star WarsPorównaj w tabeli →
od 97 zł
wiek 7+, unisex, science fiction, elementów 215 szt., bohaterów 9 szt., ruchome części
od 191 zł
wiek 8+, unisex, science fiction, elementów 502 szt., bohaterów 6 szt.
od 970 zł
wiek 9+, dla chłopców, science fiction, elementów 1005 szt., bohaterów 6 szt., ruchome części
od 173 zł
wiek 18+, dla chłopców, science fiction, elementów 834 szt., ruchome części
od 2 769 zł
wiek 16+, dla chłopców, science fiction, elementów 7541 szt., bohaterów 10 szt., ruchome części
od 23 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 85 szt., ruchome części
od 680 zł
wiek 9+, unisex, science fiction, elementów 1083 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 51 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 139 szt., ruchome części
od 460 zł
wiek 8+, dla chłopców, science fiction, elementów 396 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 51 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 88 szt., bohaterów 2 szt.
od 65 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 108 szt., bohaterów 4 szt.
od 71 zł
wiek 4+, dla chłopców, science fiction, elementów 77 szt., bohaterów 2 szt.
od 50 zł
wiek 10+, dla chłopców, science fiction, elementów 295 szt.
od 402 zł
wiek 9+, unisex, science fiction, elementów 924 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 230 zł
wiek 18+, unisex, science fiction, elementów 766 szt.
od 856 zł
wiek 10+, unisex, science fiction, elementów 1394 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 143 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 66 szt., bohaterów 3 szt.
od 256 zł
wiek 8+, dla chłopców, science fiction, elementów 540 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
Wideo recenzje
LEGO 2024! Star Wars Clone Trooper & Battle Droid Battle Pack 75372
18 grudnia 20235 032 przegląd
Recenzja - LEGO Star Wars 75372 Żołnierze Klony vs Droidy Bojowe
10 stycznia1 010 przegląd
LEGO STAR WARS 75372 Clone Trooper & Battle Droid Battle Pack
31 grudnia 20231 036 przegląd
LEGO Star Wars 75372 Clone Troopers & Battle Droid Battle Pack||Recenzja
10 stycznia265 przegląd
ZESTAW BITEWNY Z ŻOŁNIERZEM ARMII KLONÓW I DROIDEM BOJOWYM LEGO STAR WARS 75372 RECENZJA
18 grudnia 202322 910 przegląd
Is this the best battlepack ever? | 75372 Review and Speedbuild
2 stycznia347 przegląd
LEGO Clone Trooper & Battle Droid Battle Pack (75372) Review!
3 stycznia210 przegląd
LEGO Star Wars Set 75372 Clone Trooper And Battle Droid Battle Pack *Review*
28 grudnia 2023122 przegląd
Best Battle Pack Ever? LEGO Star Wars 75372 CLONE TROOPER & BATTLE DROIDS BATTLE PACK Review!
5 stycznia111 przegląd
Review of set 75372 in 60 seconds! #lego #legostarwars
4 stycznia424 przegląd
LEGO Star Wars Clone Trooper & Battle Droid Battle Pack (75372) Review!
13 stycznia173 przegląd
Lego Clone Trooper and Battle Droid Battle Pack (75372) Review
24 grudnia 2023784 przegląd
Lego Star Wars 2024 Clone Trooper & Battle Droid Battle Pack | Early Review
18 grudnia 2023958 przegląd
Lego Star Wars 75372 Clone Trooper and Battle Droid Battlepack Early Set Review!
28 grudnia 2023695 przegląd
Lego Star Wars 75372 Clone Trooper And Droid Battle Pack Speed Build And Review
1 stycznia257 przegląd
LEGO Star Wars Review 75372 CLONE TROOPERS & BATTLE DROID BATTLE PACK (2024)
20 stycznia230 przegląd
lego star wars clone trooper & battle droid battle pack
15 stycznia208 przegląd
LEGO Star Wars 75372 “Clone Trooper and Battle droid battle pack” review !!
30 grudnia 2023838 przegląd
LEGO Star Wars Clone Trooper & Battle Droid Battle Pack Review! 75372
3 lutego299 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 130 zł
wiek 7+, unisex, science fiction, elementów 253 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 85 zł
wiek 7+, unisex, science fiction, elementów 228 szt., ruchome części
od 112 zł
wiek 7+, unisex, science fiction, elementów 198 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 107 zł
wiek 7+, unisex, science fiction, elementów 257 szt., modeli 3, ruchome części
od 65 zł
wiek 7+, unisex, science fiction, elementów 258 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 118 zł
wiek 7+, unisex, zestawy fabularne, elementów 218 szt., ruchome części
od 93 zł
wiek 7+, unisex, zwierzęta, elementów 253 szt., modeli 3, ruchome części
od 75 zł
wiek 7+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 198 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 60 zł
wiek 7+, unisex, zwierzęta, elementów 253 szt., modeli 3, ruchome części
od 71 zł
wiek 7+, unisex, Minecraft, elementów 222 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 80 zł
wiek 7+, unisex, transport lądowy, elementów 236 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 65 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 204 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części