Klocki Lego 332nd Ahsokas Clone Trooper Battle Pack 75359
Wideo 14Zdjęcia 9 |
Zamknij
Menu
Lego 332nd Ahsokas Clone Trooper Battle Pack 75359 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego 332nd Ahsokas Clone Trooper Battle Pack 75359
Wszystkie ceny 30 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw klocków Lego Star Wars Piechota klonów batalionu Ahsoka 332. ZestawDzieci mogą odtwarzać sceny z filmu Gwiezdne wojny: Wojny klonów i podejmować własne ekscytujące misje z zestawem 75359 Żołni... więcejerze klonów Ahsoka z 332. batalionu. W zestawie 4 minifigurki LEGO Star Wars — nowa minifigurka LEGO Clone Captain Vaughn ze specjalnym hełmem, która pojawi się w sierpniu, oraz 3332 żołnierzy-klonó Rozetka.plZłóż skargę | 65 zł |
LEGO Star Wars 75359 Zestaw bitewny z 332. oddzia?em klonów AhsokiPrzejmij dowództwo nad plutonem z kapitanem klonów Vaughnem! Wyposa? ?o?nierzy klonów z 332. oddzia?u w blastery i plecaki od... więcejrzutowe. Wsi?d? na ?migacz wsparcia piechoty klonów i celuj w si?y wroga za pomoc? miotaczy klocków lub dzia?ka laserowego. Odgrywaj dramatyczne sceny z filmu Gwiezdne Wojny: Wojny klonów lub wymy?l nowe, ekscytuj?ce przygody. To Ty jeste? kapitanem, wi?c wybór nale?y do Ciebie! Cztery minifigurki LEGO® Star Wars, ka?da z broni? oraz dwoma plecakami odrzutowymi W zestawie jest strzelaj?cy klockami ?migacz wsparcia piechoty klonów oraz dzia?ko laserowe Pomys? na prezent dla fanów serialu Gwiezdne Wojny: Wojny klonów w wieku od sze?ciu lat ?migacz wsparcia piechoty klonów ma 9 cm d?ugo?ci Pobierz aplikacj? LEGO® Builder, gdzie znajdziesz interaktywne instrukcje budowania 6+, 108 elements, 141mm x 191mm x 46mm Proshop.plZłóż skargę | 78 zł |
LEGO Star Wars 75359 Zestaw bitewny z 332. oddziałem klonów AhsokiDzięki zestawowi bitewnemu z 332. oddziałem klonów Ahsoki (75359) dzieci mogą odtwarzać sceny z... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 65 zł |
Klocki LEGO Star Wars Zestaw bitewny z 332. oddziałem klonów Ahsoki 75359LEGO® Star Wars™ Zestaw bitewny z 332. oddziałem klonów Ahsoki™ 75359 Dzięki zestawowi bitewnemu z 332. oddziałem klonów Ahso... więcejki (75359) dzieci mogą odtwarzać sceny z serialu „Gwiezdne Wojny: Wojny klonów” i rozgrywać własne ekscytujące misje. W zestawie są cztery minifigurki LEGO® Star Wars™ — nowa minifigurka LEGO kapitana klonów Vaughna (nowość na sierpień 2023 r.) ze specjalnym hełmem i trzema żołnierzami klonów z 332. oddziału, a także karabin blasterowy, trzy blastery i dwa plecaki odrzutowe zachęcające do pomysłowej zabawy. Ten zestaw do zbudowania to świetny pomysł na prezent dla fanów serialu „Gwiezdne Wojny: Wojny klonów” w wieku od sześciu lat. Zawiera też śmigacz wsparcia piechoty klonów z dwoma miotaczami klocków i miejscami na dwie minifigurki LEGO, a także działko laserowe strzelające klockami. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Liczba sztuk: 108 Zalecany wiek: 6+ Długość pudełka (mm): 191 Szerokość pudełka (mm): 141 Wysokość pudełka (mm): 46 Waga opakowania (kg): 0,131 Inspirowany filmem Gwiezdne Wojny: Wojny klonów Ten zestaw bitewny pozwoli dzieciom dowodzić własnym plutonem i odgrywać misje rodem z filmu Gwiezdne Wojny: Wojny klonów. Sprawne budowanie i długie godziny zabawy Dzieci mogą wcielić się w rolę kapitana Vaughna, który prowadzi do bitwy 332. oddział klonów, jadąc na śmigaczu bagiennym klonów. Cztery minifigurki LEGO® Star Wars™ Kapitan klonów Vaughn i trzech żołnierzy klonów z 332. oddziału. Inspirujące akcesoria Karabin blasterowy, trzy blastery i dwa plecaki odrzutowe. Śmigacz bagienny klonów Aktywuj miotacze klocków i działko laserowe strzelające klockami. Oto cyfrowy wymiar budowania Dzięki intuicyjnej aplikacji LEGO® Builder budowniczy mogą przybliżać i obracać modele w 3D oraz śledzić swoje postępy. Prezent dla młodych fanów LEGO® Star Wars™ Dzieci mogą łączyć ten zestaw konstrukcyjny z innymi z serii LEGO® Star Wars™ (sprzedawanymi osobno), by zabawa była jeszcze lepsza. Nowy sposób budowania Sprawdź aplikację LEGO Builder, by skorzystać z cyfrowych instrukcji i narzędzi do powiększania i obracania. Aplikacja urozmaici kreatywne doświadczenie dzieci. Galaktyka pełna zabawy Od 1999 roku Grupa LEGO odtwarza kultowe statki kosmiczne, pojazdy, krajobrazy i postaci z uniwersum Gwiezdnych Wojen, dlatego fani w każdym wieku znajdą w naszej kolekcji coś dla siebie Zestaw bitewny z 332. oddziałem klonów Ahsoki (75359) — ten szczegółowy zestaw LEGO® pozwala dzieciom odtwarzać sceny z „Gwiezdnych Wojen: Wojen klonów” i odgrywać własne historie Cztery minifigurki LEGO® Star Wars™ — kapitan klonów Vaughn ze specjalnym hełmem i żołnierze klony z 332. oddziału, a także karabin blasterowy, trzy blastery i dwa plecaki odrzutowe Stworzony do zabawy — zestaw zawiera śmigacz wsparcia piechoty klonów z miejscem dla dwóch minifigurek LEGO®, uchwytami na ich miotacze, dwoma miotaczami Maxelektro.plZłóż skargę | 146 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Star Wars 75359 Zestaw bitewny z 332. oddziałemKlocki LEGO® 75359 Zestaw bitewny z 332. oddziałem klonów Ahsoki™ Dzięki zestawowi bitewnemu z 332. oddziałem klonów Ahsoki (... więcej75359) dzieci mogą odtwarzać sceny z serialu „Gwiezdne Wojny: Wojny klonów” i rozgrywać własne ekscytujące misje. W zestawie są cztery minifigurki LEGO® Star Wars™ — nowa minifigurka LEGO kapitana klonów Vaughna (nowość na sierpień 2023 r.) ze specjalnym hełmem i trzema żołnierzami klonów z 332. oddziału, a także karabin blasterowy, trzy blastery i dwa plecaki odrzutowe zachęcające do pomysłowej zabawy. Ten zestaw do zbudowania to świetny pomysł na prezent dla fanów serialu „Gwiezdne Wojny: Wojny klonów” w wieku od sześciu lat. Zawiera też śmigacz wsparcia piechoty klonów z dwoma miotaczami klocków i miejscami na dwie minifigurki LEGO, a także działko laserowe strzelające klockami. Nowy sposób budowania Sprawdź aplikację LEGO Builder, by skorzystać z cyfrowych instrukcji i narzędzi do powiększania i obracania. Aplikacja urozmaici kreatywne doświadczenie dzieci. Galaktyka pełna zabawy Od 1999 roku Grupa LEGO odtwarza kultowe statki kosmiczne, pojazdy, krajobrazy i postaci z uniwersum Gwiezdnych Wojen, dlatego fani w każdym wieku znajdą w naszej kolekcji coś dla siebie Zestaw bitewny z 332. oddziałem klonów Ahsoki (75359) — ten szczegółowy zestaw LEGO® pozwala dzieciom odtwarzać sceny z „Gwiezdnych Wojen: Wojen klonów” i odgrywać własne historie Cztery minifigurki LEGO® Star Wars™ — kapitan klonów Vaughn ze specjalnym hełmem i żołnierze klony z 332. oddziału, a także karabin blasterowy, trzy blastery i dwa plecaki odrzutowe Stworzony do zabawy — zestaw zawiera śmigacz wsparcia piechoty klonów z miejscem dla dwóch minifigurek LEGO®, uchwytami na ich miotacze, dwoma miotaczami klocków i działem laserowym strzelającym klockami Prezent dla sześciolatków i starszych dzieci — podaruj ten 108-elementowy zestaw kreatywnym wielbicielom serialu „Gwiezdne Wojny: Wojny klonów” na święta, urodziny lub z innej okazji Buduj i baw się — ten zbudowany z klocków śmigacz wsparcia piechoty klonów Star Wars™ ma 5 cm wysokości, 9 cm długości i 8 cm szerokości Kolekcjonerskie zabawki dla fanów w każdym wieku — zestawy LEGO® Star Wars™ umożliwiają dzieciom i dorosłym fanom Gwiezdnych Wojen odtwarzanie kultowych scen, odgrywanie własnych historii lub po prostu eksponowanie modeli zbudowanych z klocków Wysoka jakość — elementy LEGO® spełniają rygorystyczne standardy branżowe, dzięki czemu łatwo się ze sobą łączą i mocno trzymają Bezpieczeństwo przede wszystkim — elementy LEGO® są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i skrupulatnie badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że spełniają surowe światowe standardy bezpieczeństwa Komputronik.plZłóż skargę | 79 zł |
pokaż 20 ofert
Seria Lego Star WarsPorównaj w tabeli →
od 97 zł
wiek 7+, unisex, science fiction, elementów 215 szt., bohaterów 9 szt., ruchome części
od 191 zł
wiek 8+, unisex, science fiction, elementów 502 szt., bohaterów 6 szt.
od 970 zł
wiek 9+, dla chłopców, science fiction, elementów 1005 szt., bohaterów 6 szt., ruchome części
od 173 zł
wiek 18+, dla chłopców, science fiction, elementów 834 szt., ruchome części
od 2 769 zł
wiek 16+, dla chłopców, science fiction, elementów 7541 szt., bohaterów 10 szt., ruchome części
od 23 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 85 szt., ruchome części
od 680 zł
wiek 9+, unisex, science fiction, elementów 1083 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 51 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 139 szt., ruchome części
od 460 zł
wiek 8+, dla chłopców, science fiction, elementów 396 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 51 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 88 szt., bohaterów 2 szt.
od 65 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 108 szt., bohaterów 4 szt.
od 71 zł
wiek 4+, dla chłopców, science fiction, elementów 77 szt., bohaterów 2 szt.
od 50 zł
wiek 10+, dla chłopców, science fiction, elementów 295 szt.
od 402 zł
wiek 9+, unisex, science fiction, elementów 924 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 230 zł
wiek 18+, unisex, science fiction, elementów 766 szt.
od 856 zł
wiek 10+, unisex, science fiction, elementów 1394 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 143 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 66 szt., bohaterów 3 szt.
od 256 zł
wiek 8+, dla chłopców, science fiction, elementów 540 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
Wideo recenzje
KLONY AHSOKI 332NT BATTLE PACK LEGO STAR WARS 75359
19 lipca 20233 634 przegląd
LEGO STAR WARS 75359 | 332nd AHSOKA'S CLONE TROOPER BATTLE PACK | RECENZJA
27 lipca 20231 694 przegląd
LEGO Star Wars 75359 332nd Ahsoka's Clone Trooper Battle Pack|Żołnierze 332 oddziału Ahsoki|Recenzja
6 sierpnia 2023146 przegląd
ZESTAW BITEWNY Z 332 ODDZIAŁEM KLONÓW AHSOKI LEGO STAR WARS 75359 RECENZJA
20 lipca 202312 981 przegląd
LEGO Star Wars 332nd Ahsoka's Clone Trooper Battle Pack 75359 EARLY-REVIEW
25 czerwca 202311 606 przegląd
LEGO 332nd Ahsoka’s Clone Trooper Battle Pack (75359)
29 lipca 20234 250 przegląd
LEGO Star Wars 332nd Ahsoka's Clone Trooper Battle Pack EARLY 2023 Set REVIEW! (75359)
16 lipca 2023810 przegląd
LEGO Star Wars 75359 332ND AHSOKA'S CLONE TROOPER BATTLE PACK Review! (2023)
2 lipca 2023210 762 przegląd
LEGO 501ST LEGION CLONE TROOPER VS. 332ND CLONE TROOPER COMPARISON! (75345 vs 75359)
28 lipca 202333 743 przegląd
LEGO Star Wars 332nd Ahsoka's Clone Battle Pack REVIEW | Set 75359
26 czerwca 2023139 835 przegląd
LEGO 332ND BATTLE PACK 75359 - BEFORE YOU BUY
29 lipca 20234 918 przegląd
I Bought LEGO STAR WARS 332nd AHSOKA'S CLONE TROOPER BATTLE PACK! 75359 SET REVIEW (2023)
25 lipca 202320 872 przegląd
LEGO Star Wars™ 332nd Ahsoka's Clone Trooper™ Battle Pack EARLY Review! (Set 75359, 2023) 4K #lego
27 lipca 20233 024 przegląd
Time for ARMY BUILDING! LEGO 75359 Clone Trooper Battle Pack Review!
19 czerwca 202316 199 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 50 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 105 szt., bohaterów 4 szt.
od 50 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 119 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 51 zł
od 53 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 132 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 82 zł
wiek 6+, unisex, zwierzęta, elementów 120 szt., modeli 5, ruchome części
od 78 zł
wiek 6+, unisex, zwierzęta, elementów 130 szt., modeli 5, silnik
od 55 zł
wiek 6+, unisex, zestawy fabularne, elementów 105 szt.
od 79 zł
wiek 6+, unisex, zestawy fabularne, elementów 133 szt.
od 35 zł
wiek 6+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 113 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 50 zł
wiek 6+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 130 szt., bohaterów 2 szt.