Конструктор Lego Stitch 43249
Відео 8Фото 7 |
Lego Stitch 43249 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lego Stitch 43249
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
LEGO ǀ Disney Stitch Kreatywna Zabawka dla Dzieci dla 9-latki DziewczynkiZabawka dla 9-latki do budowania z filmu „Lilo i Stitch” Disneya — ten zestaw LEGO ǀ Disney Stitch dla dzieci pobudza wyobraź... щеnię podczas budowania, zabawy
Postać Stitcha Disneya — ta kreatywna zabawka konstrukcyjna LEGO zawiera model do zbudowania z filmu „Lilo i Stitch”, loda w rożku oraz LEGO kwiat do zbudowania, którymi można ozdobić postać
Ruchome elementy – model Stitcha do zbudowania ma uszy, którymi można poruszać się w górę i w dół, a także obracającą się głowę oraz dłoń, w której można trzymać zbudowany z klocków rożek z lodem
Fajne dekoracje do pokoju dziecka – zbuduj Stitcha w hawajskiej koszuli, dodaj rożek z lodem i kwiatka, ustawiaj jego głowę i uszy w różnych pozycjach, aby pokazać emocje, a następnie umieść go na półce
Pomoc w budowaniu — aplikacja LEGO Builder przeprowadzi dzieci przez intuicyjne budowanie, można w niej zapisywać zestawy, śledzić postępy oraz przybliżać i obracać modele w 3D
Prezent dla dzieci i fanów Disneya — ten zestaw z postacią Disneya, z fajnymi funkcjami i akcesoriami, będzie świetnym prezentem dla 9-latki i 9-latka do zabawy w domu lub w szkole
Rozwój umiejętności społecznych — ten zestaw konstrukcyjny jest świetną, kreatywną zabawką dla dzieci, która pomaga rozwijać umiejętności społeczne przez zabawę Amazon.plПоскаржитись | 241 zł |
Zestaw klocków Lego Disney Stitch 730 elementów (43249)Zestaw do zabawy i ozdoby LEGO Disney Stitch (43249) z postacią Stitcha przypadnie do gustu starszym dzieciom oraz fanom Lilo... щеi Stitcha w wieku od dziewięciu lat. Psotny kosmita z kultowego filmu Disneya, ubrany w hawajską koszulę, ma ruchome uszy i obracaną głowę, rożek do lodów oraz kwiat do zbudowania, który można doczepić do postaci. Ten zestaw konstrukcyjny dla dzieci świetnie prezentuje się na półce w każdym pomieszczeniu i stanowi fajny pomysł na prezent dla starszych dzieci i miłośników filmu. Zarówno dzieci, jak i dorośli fani docenią szczegóły tej zabawki, która pozwala na budowanie i zabawę w towarzystwie kultowej postaci. Dzieci mogą także cieszyć się łatwym i intuicyjnym budowaniem dzięki aplikacji LEGO Builder, w której mogą powiększać i obracać modele w 3D, zapisywać zestawy i śledzić swoje postępy. Zestaw do budowania z filmu „Lilo i Stitch” Disneya — zestaw LEGO Disney Stitch do zbudowania dla dzieci w wieku od dziewięciu lat, który pobudza wyobraźnię podczas budow... Rozetka.plПоскаржитись | 249 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Disney Classic 43249 Stitch DZI-ZKLO-LGO-1558Klocki LEGO 43249 Stitch Zestaw do zabawy i ozdoby LEGO ǀ Disney Stitch (43249) z postacią Stitcha przypadnie do gustu starsz... щеym dzieciom oraz fanom Lilo i Stitcha w wieku od dziewięciu lat. Psotny kosmita z kultowego filmu Disneya, ubrany w hawajską koszulę, ma ruchome uszy i obracaną głowę, rożek do lodów oraz kwiat do zbudowania, który można doczepić do postaci. Ten zestaw konstrukcyjny dla dzieci świetnie prezentuje się na półce w każdym pomieszczeniu i stanowi fajny pomysł na prezent dla starszych dzieci i miłośników filmu. Zarówno dzieci, jak i dorośli fani docenią szczegóły tej zabawki, która pozwala na budowanie i zabawę w towarzystwie kultowej postaci. Dzieci mogą także cieszyć się łatwym i intuicyjnym budowaniem dzięki aplikacji LEGO Builder, w której mogą powiększać i obracać modele w 3D, zapisywać zestawy i śledzić swoje postępy. Zestaw do budowania z filmu „Lilo i Stitch” Disneya — zestaw LEGO ǀ Disney Stitch do zbudowania dla dzieci w wieku od dziewięciu lat, który pobudza wyobraźnię podczas budowania, zabawy i ustawiania na półce Postać Stitcha Disneya — ten kreatywny zestaw konstrukcyjny LEGO zawiera model do zbudowania z filmu „Lilo i Stitch”, loda w rożku oraz kwiat do zbudowania, którymi można ozdobić postać Ruchome elementy – model Stitcha do zbudowania ma uszy, którymi można poruszać się w górę i w dół, atakże obracającą się głowę z miejscem na ozdobny kwiatek oraz dłoń, w której można trzymać zbudowany z klocków rożek z lodem Fajna ozdoba – zbuduj Stitcha w hawajskiej koszuli, dodaj rożek z lodem i kwiatka, ustawiaj jego głowę i uszy w różnych pozycjach, aby pokazać emocje, a następnie umieść go na półce Prezent dla dzieci — zestaw z postacią Disneya z funkcjami i akcesoriami sprawia, że to świetny prezent dla miłośników filmów oraz dzieci w wieku od dziewięciu lat, które mogą bawić się nim w domu lub w szkole Pomoc w budowaniu — aplikacja LEGO Builder przeprowadzi dzieci przez intuicyjne budowanie. Mogą w niej zapisywać zestawy, śledzić postępy oraz przybliżać i obracać modele w 3D w trakcie budowania Rozwój umiejętności życiowych— postać do zbudowania LEGO ǀ Disney, akcesoria i funkcje ułatwiające ustawianie na półce sprawiają, że ten zestaw konstrukcyjny dla dzieci pomaga rozwijać umiejętności życiowe przez zabawę Wymiary — ten 730-elementowy zestaw zawiera figurkę do zbudowania o wysokości 20 cm Komputronik.plПоскаржитись | 259 zł |
LEGO 43249 Disney StitchZestaw do zabawy i ozdoby LEGO Disney Stitch (43249) z postacią Stitcha przypadnie do gustu starszym dzieciom oraz fanom Lilo... щеi Stitcha w wieku od dziewięciu lat. Psotny kosmita z kultowego filmu Disneya, ubrany w hawajską koszulę, ma ruchome uszy i obracaną głowę, rożek do lodów oraz kwiat do zbudowania, który można doczepić do postaci. Electro.plПоскаржитись | 300 zł |
LEGO 43249 Disney StitchZestaw do zabawy i ozdoby LEGO Disney Stitch (43249) z postacią Stitcha przypadnie do gustu starszym dzieciom oraz fanom Lilo... щеi Stitcha w wieku od dziewięciu lat. Psotny kosmita z kultowego filmu Disneya, ubrany w hawajską koszulę, ma ruchome uszy i obracaną głowę, rożek do lodów oraz kwiat do zbudowania, który można doczepić do postaci.... Avans.plПоскаржитись | 300 zł |
ще 9 пропозицій
Серія Lego DisneyПорівняти в таблиці →
від 155 zł
вік 4+, для дівчаток, принцеси, деталей 163 шт, персонажів 2 шт
від 50 zł
вік 5+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 134 шт, персонажів 3 шт, бокс для зберігання
від 45 zł
вік 4+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 87 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 339 zł
вік 18+, унісекс, деталей 811 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 72 zł
вік 5+, для дівчаток, герої мультфільмів, деталей 114 шт, персонажів 3 шт
від 118 zł
вік 4+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 200 шт, персонажів 6 шт
від 72 zł
вік 5+, для дівчаток, герої мультфільмів, деталей 99 шт, персонажів 2 шт
від 115 zł
вік 6+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 587 шт, персонажів 3 шт
від 149 zł
вік 9+, для дівчаток, принцеси, деталей 641 шт, персонажів 1 шт, рухомі деталі
від 48 zł
вік 6+, унісекс, принцеси, деталей 175 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 97 zł
вік 6+, для дівчаток, сюжетні набори, деталей 334 шт, персонажів 1 шт
від 158 zł
вік 6+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 1022 шт, персонажів 1 шт
від 24 zł
вік 6+, для дівчаток, сюжетні набори, деталей 46 шт, персонажів 1 шт
від 640 zł
вік 18+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 1540 шт, персонажів 4 шт
від 740 zł
вік 18+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 1739 шт
Відеоогляди
STITCH LEGO DISNEY 43249 RECENZJA
4 березня6 729 переглядів
Lego Disney 43249 Stitch REVIEW
8 березня297 переглядів
Lego Disney STITCH Set 43249 Review!
10 березня166 переглядів
Cute but Flawed - LEGO Disney 43249 Stitch REVIEW! (2024 set)
12 березня1 016 переглядів
The BEST March set!? LEGO Stitch 43249 Review (Unsponsored)
2 березня1 640 переглядів
Lego 43249 Stitch (All 4 Versions) set review
11 березня146 переглядів
Lego 43249 Disney Stitch Review! #2024
3 березня182 перегляда
LEGO Disney Stitch 43249 Speed Building Review
10 березня6 230 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 165 zł
вік 6+, для дівчаток, будівлі, деталей 605 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 312 zł
вік 6+, для дівчаток, принцеси, деталей 701 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 280 zł
вік 8+, для дівчаток, наземний транспорт, деталей 845 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 229 zł
вік 7+, для дівчаток, наземний транспорт, деталей 648 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 135 zł
вік 6+, для дівчаток, будівлі, деталей 624 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 582 zł
вік 18+, унісекс, фантастика, деталей 1369 шт, персонажів 8 шт, рухомі деталі
від 1 664 zł
вік 18+, унісекс, сюжетні набори, деталей 3662 шт, мотор, звукові ефекти
від 199 zł
вік 8+, унісекс, фантастика, деталей 502 шт, персонажів 6 шт
від 48 zł
вік 4+, унісекс, фантастика, деталей 104 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 1 599 zł
вік 16+, унісекс, фентезі, деталей 6020 шт, персонажів 28 шт, рухомі деталі
від 111 zł
вік 8+, унісекс, наземний транспорт, деталей 503 шт, рухомі деталі