Конструктор Lego Millennium Falcon 75375
Відео 5Фото 7 |
Lego Millennium Falcon 75375 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lego Millennium Falcon 75375
Усі ціни 20 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
LEGO Star Wars 75375 Sokó? MillenniumU?yj twórczej mocy, aby zbudowa? najbardziej kultowy statek kosmiczny w uniwersum Gwiezdnych Wojen: Soko?a Millennium Hana S... щеolo. Uchwy? rozpoznawalne szczegó?y statku kosmicznego, który pojawi? si? w filmie Gwiezdne Wojny: Nowa nadzieja. Zaprezentuj Soko?a Millennium pod dynamicznym k?tem na stojaku i dodaj tabliczk? oraz specjalny klocek z okazji 25. rocznicy LEGO® Star Wars, aby stworzy? imponuj?c? ozdob?. Zbuduj realistyczne szczegó?y pojazdu z filmu Gwiezdne Wojny: Nowa nadzieja W zestawie jest podstawka eksponuj?ca Soko?a Millennium pod dynamicznym k?tem Cz??? serii kolekcjonerskic Proshop.plПоскаржитись | 306 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Star Wars 75375 Sokół Millennium DZI-ZKLO-LGO-15Klocki LEGO 75375 Sokół Millennium™ Klasyczna saga Gwiezdnych Wojen™ może trwać w najlepsze w Twoim salonie dzięki kolekcjone... щеrskiemu modelowi statku kosmicznego LEGO Star Wars Sokół Millennium (75375). Skup się jak Jedi i odtwórz autentyczne szczegóły tego kultowego statku z filmu Gwiezdne Wojny: Nowa nadzieja. Zaprezentuj swoje dzieło na podstawce, która pokazuje Sokoła Millennium w locie z dynamicznej perspektywy. Dodaj tabliczkę i klocek z okazji 25. rocznicy LEGO Star Wars, aby stworzyć dekorację, która z pewnością wzbudzi nostalgiczne wspomnienia. Ten pojazd z Gwiezdnych Wojen należy do kolekcji średniej wielkości statków kosmicznych LEGO Star Wars. To świetny upominek dla Ciebie lub prezent dla innych fanów Gwiezdnych Wojen i kolekcjonerów pamiątek. Ten wyjątkowy zestaw LEGO Star Wars dla dorosłych stanowi wyzwanie konstrukcyjne dla każdego. Twoje wrażenia z budowania dodatkowo urozmaici aplikacja LEGO Builder, w której można powiększać i obracać modele w 3D, śledzić swoje postępy i zapisywać wszystkie swoje zestawy w jednym miejscu. Kolekcjonerski model Sokoła Millennium do zbudowania i postawienia na półce — przywołaj wspomnienia klasycznych filmowych scen, budując średniej wielkości replikę LEGO kultowego statku kosmicznego ze świata Gwiezdnych Wojen™ Realistyczne szczegóły pojazdu z Gwiezdnych Wojen™ — odtwórz kultowe cechy Sokoła Millennium z filmu Gwiezdne Wojny: Nowa nadzieja w stylu LEGO, w tym kokpit, antenę satelitarną i działka Idealna ozdoba — podstawka do zbudowania ma tabliczkę i klocek z okazji 25. rocznicy LEGO Star Wars™. Model został zaprojektowany tak, aby eksponować Sokoła Millennium pod dynamicznym kątem Część kolekcji statków kosmicznych LEGO Star Wars™ — ten zestaw należy do serii kolekcjonerskic Komputronik.plПоскаржитись | 311 zł |
LEGO 75375 Star Wars Sokół MillenniumKlasyczna saga Gwiezdnych Wojen™ może trwać w najlepsze w Twoim salonie dzięki kolekcjonerskie Electro.plПоскаржитись | 400 zł |
LEGO 75375 Star Wars Sokół MillenniumKlasyczna saga Gwiezdnych Wojen™ może trwać w najlepsze w Twoim salonie dzięki kolekcjonerskie Avans.plПоскаржитись | 400 zł |
Lego LEGO Star Wars Sokół Millennium 75375Kolekcjonerski pojazd LEGO® Star Wars™ dla dorosłych Klasyczna saga Gwiezdnych Wojen™ może trwać w najlepsze w Twoim salonie... щеdzięki kolekcjonerskie Bee.plПоскаржитись | 332 zł |
ще 15 пропозицій
Серія Lego Star WarsПорівняти в таблиці →
від 97 zł
вік 7+, унісекс, фантастика, деталей 215 шт, персонажів 9 шт, рухомі деталі
від 191 zł
вік 8+, унісекс, фантастика, деталей 502 шт, персонажів 6 шт
від 970 zł
вік 9+, для хлопчиків, фантастика, деталей 1005 шт, персонажів 6 шт, рухомі деталі
від 173 zł
вік 18+, для хлопчиків, фантастика, деталей 834 шт, рухомі деталі
від 2 769 zł
вік 16+, для хлопчиків, фантастика, деталей 7541 шт, персонажів 10 шт, рухомі деталі
від 680 zł
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 1083 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 23 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 85 шт, рухомі деталі
від 143 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 66 шт, персонажів 3 шт
від 256 zł
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 540 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 460 zł
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 396 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 51 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 88 шт, персонажів 2 шт
від 65 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 108 шт, персонажів 4 шт
від 71 zł
вік 4+, для хлопчиків, фантастика, деталей 77 шт, персонажів 2 шт
від 402 zł
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 924 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 856 zł
вік 10+, унісекс, фантастика, деталей 1394 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
Відеоогляди
LEGO Star Wars Millennium Falcon 75375 Early Review!
24 лютого12 490 переглядів
NEW 2024! LEGO Star Wars Millennium Falcon Review
16 лютого9 119 переглядів
Early review: 25 years of LEGO Star Wars: 75375 Millennium Falcon!
20 лютого3 298 переглядів
LEGO Star Wars Millennium Falcon 75375 Set Review
26 лютого909 переглядів
LEGO Star Wars 75375 MILLENNIUM FALCON Review! (2024)
17 лютого193 179 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 190 zł
вік 18+, унісекс, фантастика, деталей 1000 шт, персонажів 3 шт
від 307 zł
вік 18+, унісекс, фантастика, деталей 807 шт, персонажів 3 шт
від 339 zł
вік 18+, унісекс, деталей 811 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 282 zł
вік 18+, унісекс, сюжетні набори, деталей 974 шт, персонажів 6 шт
від 322 zł
вік 10+, унісекс, фантастика, деталей 973 шт, моделей 2, рухомі деталі
від 396 zł
вік 8+, унісекс, фантастика, деталей 1029 шт, персонажів 6 шт
від 250 zł
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 1056 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 328 zł
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 957 шт, персонажів 4 шт