Конструктор Lego Hogwarts Castle Owlery 76430
Відео 5Фото 10 |
Lego Hogwarts Castle Owlery 76430 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lego Hogwarts Castle Owlery 76430
Усі ціни 20 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
LEGO Harry Potter Sowiarnia w Hogwarcie Zabawka Konstrukcyjna dla 8-latkiZabawka konstrukcyjna LEGO Harry Potter dla dzieci — na dzieci czeka pierwszy w historii model LEGO sowiarni w Hogwarcie, gdz... щеie Harry Potter zaprosił Cho Chan na Bal Bożonarodzeniow Amazon.plПоскаржитись | 151 zł |
Zestaw klocków Lego Harry Potter Zamek Hogwart - sowi dziedziniec 364 elemOdtwórz scenę w sowiej wieży zamku Hogwart, w której Harry Potter zaprasza Cho Chang na bal sylwestrowy, i odgrywaj inne magi... щеczne przygody dzięki temu zestawowi do zabawy fantasy (76430). Zawiera on autentycznie szczegółowy, klockowy model wieży Zamku Sów, domu sów z Hogwartu, z parapetami, na których sowy mogą usiąść, posągiem sowy, jednym z 14 kolekcjonerskic Rozetka.plПоскаржитись | 157 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Harry Potter 76430 Sowiarnia W Hogwarcie DZI-ZKLKlocki LEGO 76430 Sowiarnia w Hogwarcie Odtwórz scenę w sowiarni w Hogwarcie, gdzie Harry Potter zaprasza Cho Chang na Bal Bo... щеżonarodzeniowy i odegraj inne magiczne przygody dzięki temu fantastycznemu zestawowi dla dzieci (76430). Zawiera on realistycznie szczegółowy model wieży sowiarni zbudowany z klocków LEGO, z parapetami, na których mogą usiąść sowy, posągiem sowy, jednym z 14 kolekcjonerskic Komputronik.plПоскаржитись | 157 zł |
LEGO 76430 Harry Potter Sowiarnia w HogwarcieRozpocznij magiczną przygodę z Harrym Potterem™ i Cho Chang™ w sowiarni w Hogwarcie™. Wejdź po schodach na skałę, aby wejść d... щеo sowiarni. Zwróć uwagę na posąg sowy i pięć sów siedzących na parapetach, w tym małą Świstoświnkę. Sowiarnia to idealne miejsce, w którym Harry może poprosić Cho, aby poszła z nim na Bal Bożonarodzeniow Electro.plПоскаржитись | 210 zł |
LEGO 76430 Harry Potter Sowiarnia w HogwarcieRozpocznij magiczną przygodę z Harrym Potterem™ i Cho Chang™ w sowiarni w Hogwarcie™. Wejdź po schodach na skałę, aby wejść d... щеo sowiarni. Zwróć uwagę na posąg sowy i pięć sów siedzących na parapetach, w tym małą Świstoświnkę. Sowiarnia to idealne miejsce, w którym Harry może poprosić Cho, aby poszła z nim na Bal Bożonarodzeniow Avans.plПоскаржитись | 210 zł |
ще 15 пропозицій
Серія Lego Harry PotterПорівняти в таблиці →
від 1 599 zł
вік 16+, унісекс, фентезі, деталей 6020 шт, персонажів 28 шт, рухомі деталі
від 549 zł
вік 18+, унісекс, фентезі, деталей 2660 шт, персонажів 1 шт
від 250 zł
вік 8+, унісекс, фентезі, деталей 896 шт, персонажів 5 шт
від 45 zł
вік 7+, унісекс, фентезі, деталей 217 шт, персонажів 4 шт
від 300 zł
вік 6+, унісекс, фентезі, деталей 33 шт, персонажів 4 шт
від 198 zł
вік 10+, унісекс, фентезі, деталей 630 шт, персонажів 1 шт, рухомі деталі
від 699 zł
вік 8+, унісекс, фентезі, деталей 1074 шт, персонажів 8 шт
від 109 zł
вік 9+, унісекс, фентезі, деталей 349 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 240 zł
вік 9+, унісекс, фентезі, деталей 990 шт, персонажів 9 шт, рухомі деталі
від 555 zł
вік 8+, унісекс, фентезі, деталей 1083 шт, персонажів 9 шт, рухомі деталі
від 159 zł
вік 8+, унісекс, фентезі, деталей 587 шт, персонажів 5 шт
від 345 zł
вік 18+, унісекс, фентезі, деталей 561 шт, персонажів 1 шт, рухомі деталі
від 219 zł
вік 9+, унісекс, фентезі, деталей 599 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 295 zł
вік 8+, унісекс, фентезі, деталей 851 шт, персонажів 7 шт
від 168 zł
вік 8+, унісекс, фентезі, деталей 345 шт, персонажів 3 шт
Відеоогляди
New System Worth Investing In? | LEGO Harry Potter Hogwarts Castle Owlery (76430) Review
28 лютого 202420 315 переглядів
LEGO Harry Potter 76430 Hogwarts Owlery REVIEW!
15 лютого3 524 перегляда
LEGO Harry Potter Hogwarts Castle Owlery (76430) - 2024 Set Review
16 лютого20 497 переглядів
Lego Harry Potter Review: Hogwarts Castle Owlery
27 лютого 2024283 перегляда
Upcoming Lego: Harry Potter - Hogwarts Castle Owlery (76430)
7 грудня 2023989 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 145 zł
вік 8+, унісекс, фентезі, деталей 349 шт, персонажів 5 шт
від 168 zł
вік 8+, унісекс, фентезі, деталей 345 шт, персонажів 3 шт
від 117 zł
вік 8+, унісекс, фентезі, деталей 350 шт, персонажів 5 шт
від 112 zł
вік 8+, унісекс, фентезі, деталей 297 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 136 zł
вік 8+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 371 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 147 zł
вік 8+, унісекс, Minecraft, деталей 420 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 105 zł
вік 8+, унісекс, фантастика, деталей 384 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 111 zł
вік 8+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 343 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 159 zł
вік 8+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 355 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі