Klocki Lego Hogwarts Castle Owlery 76430
Wideo 5Zdjęcia 10 |
Lego Hogwarts Castle Owlery 76430 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego Hogwarts Castle Owlery 76430
Wszystkie ceny 21 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LEGO Harry Potter Sowiarnia w Hogwarcie Zabawka Konstrukcyjna dla 8-latkiZabawka konstrukcyjna LEGO Harry Potter dla dzieci — na dzieci czeka pierwszy w historii model LEGO sowiarni w Hogwarcie, gdz... więcejie Harry Potter zaprosił Cho Chan na Bal Bożonarodzeniow Amazon.plZłóż skargę | 151 zł |
Zestaw klocków Lego Harry Potter Zamek Hogwart - sowi dziedziniec 364 elemOdtwórz scenę w sowiej wieży zamku Hogwart, w której Harry Potter zaprasza Cho Chang na bal sylwestrowy, i odgrywaj inne magi... więcejczne przygody dzięki temu zestawowi do zabawy fantasy (76430). Zawiera on autentycznie szczegółowy, klockowy model wieży Zamku Sów, domu sów z Hogwartu, z parapetami, na których sowy mogą usiąść, posągiem sowy, jednym z 14 kolekcjonerskic Rozetka.plZłóż skargę | 157 zł |
LEGO Harry Potter 76430 Sowiarnia w HogwarcieOdtwórz scen? w sowiarni w Hogwarcie, gdzie Harry Potter zaprasza Cho Chang na Bal Bo?onarodzeniow Proshop.plZłóż skargę | 173 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Harry Potter 76430 Sowiarnia W Hogwarcie DZI-ZKLKlocki LEGO 76430 Sowiarnia w Hogwarcie Odtwórz scenę w sowiarni w Hogwarcie, gdzie Harry Potter zaprasza Cho Chang na Bal Bo... więcejżonarodzeniowy i odegraj inne magiczne przygody dzięki temu fantastycznemu zestawowi dla dzieci (76430). Zawiera on realistycznie szczegółowy model wieży sowiarni zbudowany z klocków LEGO, z parapetami, na których mogą usiąść sowy, posągiem sowy, jednym z 14 kolekcjonerskic Komputronik.plZłóż skargę | 157 zł |
LEGO 76430 Harry Potter Sowiarnia w HogwarcieRozpocznij magiczną przygodę z Harrym Potterem™ i Cho Chang™ w sowiarni w Hogwarcie™. Wejdź po schodach na skałę, aby wejść d... więcejo sowiarni. Zwróć uwagę na posąg sowy i pięć sów siedzących na parapetach, w tym małą Świstoświnkę. Sowiarnia to idealne miejsce, w którym Harry może poprosić Cho, aby poszła z nim na Bal Bożonarodzeniow Electro.plZłóż skargę | 210 zł |
pokaż 16 ofert
Seria Lego Harry PotterPorównaj w tabeli →
od 1 599 zł
wiek 16+, unisex, fantasy, elementów 6020 szt., bohaterów 28 szt., ruchome części
od 549 zł
wiek 18+, unisex, fantasy, elementów 2660 szt., bohaterów 1 szt.
od 250 zł
wiek 8+, unisex, fantasy, elementów 896 szt., bohaterów 5 szt.
od 45 zł
wiek 7+, unisex, fantasy, elementów 217 szt., bohaterów 4 szt.
od 67 zł
wiek 7+, unisex, fantasy, elementów 337 szt., ruchome części
od 198 zł
wiek 10+, unisex, fantasy, elementów 630 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 699 zł
wiek 8+, unisex, fantasy, elementów 1074 szt., bohaterów 8 szt.
od 300 zł
wiek 6+, unisex, fantasy, elementów 33 szt., bohaterów 4 szt.
od 240 zł
wiek 9+, unisex, fantasy, elementów 990 szt., bohaterów 9 szt., ruchome części
od 555 zł
wiek 8+, unisex, fantasy, elementów 1083 szt., bohaterów 9 szt., ruchome części
od 159 zł
wiek 8+, unisex, fantasy, elementów 587 szt., bohaterów 5 szt.
od 345 zł
wiek 18+, unisex, fantasy, elementów 561 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 219 zł
wiek 9+, unisex, fantasy, elementów 599 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 295 zł
wiek 8+, unisex, fantasy, elementów 851 szt., bohaterów 7 szt.
od 168 zł
wiek 8+, unisex, fantasy, elementów 345 szt., bohaterów 3 szt.
od 95 zł
wiek 8+, unisex, fantasy, elementów 172 szt., bohaterów 2 szt.
Wideo recenzje
New System Worth Investing In? | LEGO Harry Potter Hogwarts Castle Owlery (76430) Review
28 lutego 202420 315 przegląd
LEGO Harry Potter 76430 Hogwarts Owlery REVIEW!
15 lutego3 524 przegląd
LEGO Harry Potter Hogwarts Castle Owlery (76430) - 2024 Set Review
16 lutego20 497 przegląd
Lego Harry Potter Review: Hogwarts Castle Owlery
27 lutego 2024283 przegląd
Upcoming Lego: Harry Potter - Hogwarts Castle Owlery (76430)
7 grudnia 2023989 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 145 zł
wiek 8+, unisex, fantasy, elementów 349 szt., bohaterów 5 szt.
od 168 zł
od 117 zł
wiek 8+, unisex, fantasy, elementów 350 szt., bohaterów 5 szt.
od 112 zł
wiek 8+, unisex, fantasy, elementów 297 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 158 zł
wiek 8+, unisex, science fiction, elementów 419 szt., bohaterów 4 szt.
od 136 zł
wiek 8+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 371 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 147 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 420 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 105 zł
wiek 8+, unisex, science fiction, elementów 384 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 111 zł
wiek 8+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 343 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 159 zł
wiek 8+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 355 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części