Конструктор Lego Dune Atreides Royal Ornithopter 10327
Відео 22Фото 12 |
Lego Dune Atreides Royal Ornithopter 10327 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lego 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lego.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lego Dune Atreides Royal Ornithopter 10327
Усі ціни 17 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zestaw klocków Lego Icons Dune. Królewski ornitopter Atrydów 1369 elementóWyrusz w kreatywną podróż z wysokiej jakości zestawem LEGO Icons Dune dla dorosłych. Królewski ornitopter Atridian. Zbuduj sz... щеczegółowy model kultowego samolotu z filmu "Diuna" z 2021 roku, który ma otwierane skrzydła i chowane podwozie. Zestaw będzie wspaniałą ozdobą domu lub biura i zawiera 8 minifigurek postaci, które pozwolą stworzyć epickie sceny z filmu. Rozetka.plПоскаржитись | 599 zł |
LEGO Icons 10327 Dune Atreides Royal OrnithopterHeres an epic film-themed gift idea for Dune fans: The LEGO® Icons Dune Atreides Royal Ornithopter (10327) building set for... щеadults. Treat your favourite film-lover or take quality time out to construct a meticulously detailed replica model of the legendary House Atreides aircraft. This premium-quality replica features fold-out, flappable wings, deployable landing gear and an opening cockpit. The set also includes 8 iconic characters from the film: Paul Atreides, Lady Jessica, Gurney Halleck, Chani, Leto Atreides, Liet Kynes, Duncan Idaho and Baron Harkonnen in his long robe. Discover a space for relaxation with the inspiring range of LEGO building sets designed specifically for adults. The LEGO Builder app features a digital version of the building instructions included with this set. Proshop.plПоскаржитись | 582 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Icons 10327 Diuna - Atreides Royal Ornithopter DKlocki LEGO® 10327 Diuna — Atreides Royal Ornithopter Oto wspaniały pomysł na prezent dla dorosłych fanów Diuny: zestaw LEGO®... щеIcons Diuna — Atreides Royal Ornithopter (10327). Zrób niespodziankę znajomemu miłośnikowi filmów lub zrelaksuj się podczas budowania szczegółowej repliki legendarnego statku powietrznego rodu Atrydów. Ta wysokiej jakości replika ma rozkładane, machające skrzydła, rozkładane podwozie i otwierany kokpit. W zestawie jest także osiem kultowych postaci z filmu: Paul Atreides, Lady Jessika, Gurney Halleck, Chani, Leto Atreides, Liet Kynes, Duncan Idaho i baron Harkonnen w swojej długiej szacie. Odpręż się dzięki inspirującej ofercie zestawów LEGO zaprojektowanyc Komputronik.plПоскаржитись | 582 zł |
LEGO ICONS Diuna — Atreides Royal Ornithopter 10327Oto wspaniały pomysł na prezent dla dorosłych fanów Diuny: zestaw LEGO® Icons Diuna — Atreides Royal Ornithopter (10327). Zró... щеb niespodziankę znajomemu miłośnikowi filmów lub zrelaksuj się podczas budowania szczegółowej repliki legendarnego statku powietrznego rodu Atrydów. Electro.plПоскаржитись | 780 zł |
LEGO ICONS Diuna — Atreides Royal Ornithopter 10327Oto wspaniały pomysł na prezent dla dorosłych fanów Diuny: zestaw LEGO® Icons Diuna — Atreides Royal Ornithopter (10327). Zró... щеb niespodziankę znajomemu miłośnikowi filmów lub zrelaksuj się podczas budowania szczegółowej repliki legendarnego statku powietrznego rodu Atrydów.... Avans.plПоскаржитись | 780 zł |
ще 12 пропозицій
Серія Lego IconsПорівняти в таблиці →
від 582 zł
вік 18+, унісекс, фантастика, деталей 1369 шт, персонажів 8 шт, рухомі деталі
від 247 zł
вік 18+, унісекс, наземний транспорт, деталей 693 шт, персонажів 1 шт, рухомі деталі
від 1 999 zł
вік 18+, унісекс, розваги, деталей 3756 шт, персонажів 11 шт, рухомі деталі
від 59 zł
вік 18+, унісекс, будівлі, деталей 4514 шт, персонажів 22 шт, рухомі деталі
від 580 zł
вік 18+, унісекс, наземний транспорт, деталей 1456 шт, рухомі деталі
від 1 920 zł
вік 18+, унісекс, будівлі, деталей 3304 шт, персонажів 8 шт
від 829 zł
вік 18+, унісекс, наземний транспорт, деталей 2336 шт, рухомі деталі
від 949 zł
вік 18+, унісекс, деталей 2651 шт, персонажів 1 шт, рухомі деталі
від 900 zł
вік 18+, унісекс, лицарі і пірати, деталей 2509 шт, персонажів 8 шт, рухомі деталі
від 1 279 zł
вік 18+, унісекс, будівлі, деталей 4014 шт, персонажів 7 шт
Відеоогляди
Why LEGO made 10327 Dune Atreides Royal Ornithopter
24 жовтня 202321 606 переглядів
WAŻKOKOPTER z DIUNY (10327) / RECENZJA
31 січня 202414 289 переглядів
LEGO Dune Atreides Royal Ornithopter (10327) - 2bricks Review
4 лютого4 048 переглядів
Detailed Review of LEGO 10327 DUNE Atreides Royal Ornithopter #grohl666 #dune #ornithopter
5 лютого1 380 переглядів
I finished building the LEGO Dune Atreides Royal Ornithopter! #lego
3 лютого1 155 переглядів
LEGO Dune Ornithopter Review - Behind the Build 10327
9 лютого925 переглядів
How to Upgrade Your LEGO DUNE Minifigures (10327 Custom Upgrades)
26 січня5 773 перегляда
EARLY REVIEW: LEGO DUNE Ornithopter Set 10327
25 січня8 503 перегляда
NEW Lego 10327 Dune Atreides Royal Ornithopter Set LEAK!
24 жовтня 20237 779 переглядів
LEGO Dune Atreides Royal Ornithopter Review! NEW February LEGO Icons Set 10327
25 січня8 207 переглядів
LEGO Dune Atreides Royal Ornithopter reveal & thoughts! Icons 10327
24 жовтня 202367 556 переглядів
Cooles Set, aber 1 grober Fehler: LEGO Dune 'Ornithopter' Review! | Set 10327
24 січня131 292 перегляда
LEGO Icons + Technic = Perfection - 10327 Dune Atreides Royal Ornithopter detailed building review
24 січня109 026 переглядів
LEGO 10327 Dune Ornithopter designer reveal & feature demo #lego #dune #dunemovie #legoshorts
24 жовтня 202337 661 перегляд
LEGO Dune Atreides Royal Ornithopter REVIEW | Set 10327
31 січня 2024484 996 переглядів
LEGO Icons Dune 10327 Ornithopter Rumoured This Year
31 липня 2023491 перегляд
LEGO 10327 Dune Ornithopter detailed preview & designer demonstration
24 жовтня 202373 339 переглядів
LEGO Icons 10327 Dune Atreides Royal Ornithopter – LEGO Speed Build Review
24 січня56 027 переглядів
Beautiful. We Were Wrong! - LEGO Dune Atreides Royal Ornithopter Revealed! LEGO Icons (10327)
25 жовтня 2023832 перегляда
FIRST LOOK: LEGO Dune Atreides Royal Ornithopter 10327 (EARLY-REVIEW)
21 січня81 238 переглядів
Why the LEGO Dune 10327 Atreides Royal Ornithopter Set is Disappointing
24 жовтня 202321 798 переглядів
LEGO ICONS - Dune Atreides Royal Ornithopter 10327
6 листопада 202314 576 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 425 zł
вік 18+, унісекс, фантастика, деталей 1508 шт, моделей 2, рухомі деталі
від 580 zł
вік 18+, унісекс, наземний транспорт, деталей 1456 шт, рухомі деталі
від 599 zł
вік 18+, унісекс, наземний транспорт, деталей 1458 шт, рухомі деталі
від 425 zł
вік 18+, унісекс, наземний транспорт, деталей 1432 шт, рухомі деталі
від 500 zł
вік 18+, унісекс, тварини, деталей 1212 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 680 zł
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 1582 шт, персонажів 6 шт, рухомі деталі
від 650 zł
вік 10+, унісекс, фантастика, деталей 1462 шт, персонажів 9 шт, рухомі деталі
від 446 zł
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 1171 шт, персонажів 8 шт, рухомі деталі
від 425 zł
вік 6+, унісекс, залізниця, деталей 1226 шт, персонажів 6 шт, рухомі деталі, мотор
від 489 zł
вік 12+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 1212 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі