Klocki Lego Dune Atreides Royal Ornithopter 10327
Wideo 22Zdjęcia 12 |
Lego Dune Atreides Royal Ornithopter 10327 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego Dune Atreides Royal Ornithopter 10327
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw klocków Lego Icons Dune. Królewski ornitopter Atrydów 1369 elementóWyrusz w kreatywną podróż z wysokiej jakości zestawem LEGO Icons Dune dla dorosłych. Królewski ornitopter Atridian. Zbuduj sz... więcejczegółowy model kultowego samolotu z filmu "Diuna" z 2021 roku, który ma otwierane skrzydła i chowane podwozie. Zestaw będzie wspaniałą ozdobą domu lub biura i zawiera 8 minifigurek postaci, które pozwolą stworzyć epickie sceny z filmu. Rozetka.plZłóż skargę | 599 zł |
LEGO Icons 10327 Dune Atreides Royal OrnithopterHeres an epic film-themed gift idea for Dune fans: The LEGO® Icons Dune Atreides Royal Ornithopter (10327) building set for... więcejadults. Treat your favourite film-lover or take quality time out to construct a meticulously detailed replica model of the legendary House Atreides aircraft. This premium-quality replica features fold-out, flappable wings, deployable landing gear and an opening cockpit. The set also includes 8 iconic characters from the film: Paul Atreides, Lady Jessica, Gurney Halleck, Chani, Leto Atreides, Liet Kynes, Duncan Idaho and Baron Harkonnen in his long robe. Discover a space for relaxation with the inspiring range of LEGO building sets designed specifically for adults. The LEGO Builder app features a digital version of the building instructions included with this set. Proshop.plZłóż skargę | 582 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Icons 10327 Diuna - Atreides Royal Ornithopter DKlocki LEGO® 10327 Diuna — Atreides Royal Ornithopter Oto wspaniały pomysł na prezent dla dorosłych fanów Diuny: zestaw LEGO®... więcejIcons Diuna — Atreides Royal Ornithopter (10327). Zrób niespodziankę znajomemu miłośnikowi filmów lub zrelaksuj się podczas budowania szczegółowej repliki legendarnego statku powietrznego rodu Atrydów. Ta wysokiej jakości replika ma rozkładane, machające skrzydła, rozkładane podwozie i otwierany kokpit. W zestawie jest także osiem kultowych postaci z filmu: Paul Atreides, Lady Jessika, Gurney Halleck, Chani, Leto Atreides, Liet Kynes, Duncan Idaho i baron Harkonnen w swojej długiej szacie. Odpręż się dzięki inspirującej ofercie zestawów LEGO zaprojektowanyc Komputronik.plZłóż skargę | 582 zł |
LEGO ICONS Diuna — Atreides Royal Ornithopter 10327Oto wspaniały pomysł na prezent dla dorosłych fanów Diuny: zestaw LEGO® Icons Diuna — Atreides Royal Ornithopter (10327). Zró... więcejb niespodziankę znajomemu miłośnikowi filmów lub zrelaksuj się podczas budowania szczegółowej repliki legendarnego statku powietrznego rodu Atrydów. Electro.plZłóż skargę | 780 zł |
LEGO ICONS Diuna — Atreides Royal Ornithopter 10327Oto wspaniały pomysł na prezent dla dorosłych fanów Diuny: zestaw LEGO® Icons Diuna — Atreides Royal Ornithopter (10327). Zró... więcejb niespodziankę znajomemu miłośnikowi filmów lub zrelaksuj się podczas budowania szczegółowej repliki legendarnego statku powietrznego rodu Atrydów.... Avans.plZłóż skargę | 780 zł |
pokaż 12 ofert
Seria Lego IconsPorównaj w tabeli →
od 582 zł
wiek 18+, unisex, science fiction, elementów 1369 szt., bohaterów 8 szt., ruchome części
od 719 zł
wiek 18+, unisex, transport lotniczy, elementów 2083 szt., ruchome części
od 247 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 693 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 1 999 zł
wiek 18+, unisex, rozrywka, elementów 3756 szt., bohaterów 11 szt., ruchome części
od 398 zł
wiek 18+, unisex, science fiction, elementów 1254 szt., bohaterów 4 szt.
od 59 zł
wiek 18+, unisex, budynki, elementów 4514 szt., bohaterów 22 szt., ruchome części
od 580 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 1456 szt., ruchome części
od 1 920 zł
wiek 18+, unisex, budynki, elementów 3304 szt., bohaterów 8 szt.
od 829 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 2336 szt., ruchome części
od 949 zł
wiek 18+, unisex, elementów 2651 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 1 279 zł
wiek 18+, unisex, budynki, elementów 4014 szt., bohaterów 7 szt.
od 148 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 310 szt., bohaterów 2 szt.
Wideo recenzje
Why LEGO made 10327 Dune Atreides Royal Ornithopter
24 października 202321 606 przegląd
WAŻKOKOPTER z DIUNY (10327) / RECENZJA
31 stycznia 202414 289 przegląd
LEGO Dune Atreides Royal Ornithopter (10327) - 2bricks Review
4 lutego4 048 przegląd
Detailed Review of LEGO 10327 DUNE Atreides Royal Ornithopter #grohl666 #dune #ornithopter
5 lutego1 380 przegląd
I finished building the LEGO Dune Atreides Royal Ornithopter! #lego
3 lutego1 155 przegląd
LEGO Dune Ornithopter Review - Behind the Build 10327
9 lutego925 przegląd
How to Upgrade Your LEGO DUNE Minifigures (10327 Custom Upgrades)
26 stycznia5 773 przegląd
EARLY REVIEW: LEGO DUNE Ornithopter Set 10327
25 stycznia8 503 przegląd
NEW Lego 10327 Dune Atreides Royal Ornithopter Set LEAK!
24 października 20237 779 przegląd
LEGO Dune Atreides Royal Ornithopter Review! NEW February LEGO Icons Set 10327
25 stycznia8 207 przegląd
LEGO Dune Atreides Royal Ornithopter reveal & thoughts! Icons 10327
24 października 202367 556 przegląd
Cooles Set, aber 1 grober Fehler: LEGO Dune 'Ornithopter' Review! | Set 10327
24 stycznia131 292 przegląd
LEGO Icons + Technic = Perfection - 10327 Dune Atreides Royal Ornithopter detailed building review
24 stycznia109 026 przegląd
LEGO 10327 Dune Ornithopter designer reveal & feature demo #lego #dune #dunemovie #legoshorts
24 października 202337 661 przegląd
LEGO Dune Atreides Royal Ornithopter REVIEW | Set 10327
31 stycznia 2024484 996 przegląd
LEGO Icons Dune 10327 Ornithopter Rumoured This Year
31 lipca 2023491 przegląd
LEGO 10327 Dune Ornithopter detailed preview & designer demonstration
24 października 202373 339 przegląd
LEGO Icons 10327 Dune Atreides Royal Ornithopter – LEGO Speed Build Review
24 stycznia56 027 przegląd
Beautiful. We Were Wrong! - LEGO Dune Atreides Royal Ornithopter Revealed! LEGO Icons (10327)
25 października 2023832 przegląd
FIRST LOOK: LEGO Dune Atreides Royal Ornithopter 10327 (EARLY-REVIEW)
21 stycznia81 238 przegląd
Why the LEGO Dune 10327 Atreides Royal Ornithopter Set is Disappointing
24 października 202321 798 przegląd
LEGO ICONS - Dune Atreides Royal Ornithopter 10327
6 listopada 202314 576 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 425 zł
wiek 18+, unisex, science fiction, elementów 1508 szt., modeli 2, ruchome części
od 580 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 1456 szt., ruchome części
od 599 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 1458 szt., ruchome części
od 425 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 1432 szt., ruchome części
od 490 zł
wiek 18+, unisex, zwierzęta, elementów 1212 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 680 zł
wiek 9+, unisex, science fiction, elementów 1582 szt., bohaterów 6 szt., ruchome części
od 650 zł
wiek 10+, unisex, science fiction, elementów 1462 szt., bohaterów 9 szt., ruchome części
od 446 zł
wiek 9+, unisex, science fiction, elementów 1171 szt., bohaterów 8 szt., ruchome części
od 425 zł
wiek 6+, unisex, tory kolejowe, elementów 1226 szt., bohaterów 6 szt., ruchome części, silnik
od 489 zł
wiek 12+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 1212 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części