Klocki Lego Concorde 10318
Wideo 23Zdjęcia 11 |
Lego Concorde 10318 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego Concorde 10318
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw klocków Lego Icons Concorde 2083 części (10318)Wybierz się w ponaddźwiękową podróż z zestawem LEGO Icons Concorde. Poświęć trochę czasu na uważne budowanie, tworząc szczegó... więcejłową replikę najsłynniejszeg Rozetka.plZłóż skargę | 719 zł |
LEGO Icons 10318 ConcordeWczuj si? w podniebny klimat i przygotuj si? na relaksuj?ce budowanie zestawu dla doros?ych LEGO Icons Concorde. Odtwórz szcz... więcejegó?ow? replik? najs?ynniejszeg Proshop.plZłóż skargę | 849 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Icons 10318 Concorde DZI-ZKLO-LGO-1599LEGO Icons 10318 Concorde Wybierz się w przestworza, budując zestaw konstrukcyjny dla dorosłych LEGO Icons Concorde (10318).... więcejZrelaksuj się podczas tworzenia szczegółowej repliki najsłynniejszeg Komputronik.plZłóż skargę | 870 zł |
LEGO 10318 ICONS ConcordePodobnie jak jej angielsko-franc Electro.plZłóż skargę | 950 zł |
LEGO 10318 ICONS ConcordePodobnie jak jej angielsko-franc Avans.plZłóż skargę | 950 zł |
pokaż 7 ofert
Seria Lego IconsPorównaj w tabeli →
od 582 zł
wiek 18+, unisex, science fiction, elementów 1369 szt., bohaterów 8 szt., ruchome części
od 719 zł
wiek 18+, unisex, transport lotniczy, elementów 2083 szt., ruchome części
od 247 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 693 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 949 zł
wiek 18+, unisex, elementów 2651 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 1 999 zł
wiek 18+, unisex, rozrywka, elementów 3756 szt., bohaterów 11 szt., ruchome części
od 398 zł
wiek 18+, unisex, science fiction, elementów 1254 szt., bohaterów 4 szt.
od 59 zł
wiek 18+, unisex, budynki, elementów 4514 szt., bohaterów 22 szt., ruchome części
od 580 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 1456 szt., ruchome części
od 1 920 zł
wiek 18+, unisex, budynki, elementów 3304 szt., bohaterów 8 szt.
od 829 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 2336 szt., ruchome części
od 900 zł
wiek 18+, unisex, rycerze i piraci, elementów 2509 szt., bohaterów 8 szt., ruchome części
od 1 279 zł
wiek 18+, unisex, budynki, elementów 4014 szt., bohaterów 7 szt.
Wideo recenzje
COBI 1917 - CONCORDE G-BBDG - RECENZJA
10 kwietnia 202013 703 przegląd
JAK WYGLĄDA CONCORDE Z LEGO?✈️
31 października 2023121 209 przegląd
Lego ICONS 10318 Concorde / Recenzja
5 września 20233 092 przegląd
CONCORDE ✈️ LEGO ICONS 10318 RECENZJA
31 października 202351 307 przegląd
Kultowy Concorde z klocków LEGO już jest | W kolejce czekają jeszcze większe hity
11 sierpnia 20232 342 przegląd
Recenzja: LEGO® 10318 Concorde
12 września 20234 559 przegląd
Can I build the LEGO Airbus Concorde in under 3.5 hours?
26 października 20233 118 przegląd
The incredible history behind the Lego Concorde - Lego Sets Explained
16 września 20232 651 przegląd
LEGO Concorde Review - Behind the Build
21 listopada 2023545 przegląd
Building the LEGO Concorde set 10318
23 października 2023176 przegląd
I'll buy a SUPERSONIC Airplane! - Lego Icons Concorde 10318
14 sierpnia 2023276 przegląd
LEGO Icons Concorde independent review! This is how things should be 10318
13 września 202396 861 przegląd
The perfect LEGO Icons set - 10318 Concorde detailed building review
1 września 2023331 560 przegląd
$200 LEGO Concorde Jet REVIEW ✈️
31 sierpnia 202317 528 przegląd
How High can the Concorde Fly?
29 stycznia 2023459 288 przegląd
Unboxing Lego Concorde
21 października 202332 727 przegląd
LEGO Concorde 10318 - Rumors, Set Release Date, Characteristics
9 sierpnia 2023391 przegląd
LEGO Concorde REVIEW | Set 10318
30 sierpnia 2023219 304 przegląd
LEGO Concorde 10318 Confirmed
11 sierpnia 2023885 przegląd
Concorde Lego
26 sierpnia 20231 437 przegląd
LEGO Icons 10318 Concorde Speed Build Review
30 sierpnia 2023329 727 przegląd
LEGO Icons - Concorde 10318
10 sierpnia 202327 572 przegląd
LEGO Icons 10318 Concorde officially revealed | Global News Cast
10 sierpnia 20232 077 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 728 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 2207 szt., ruchome części
od 699 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 1872 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 729 zł
wiek 18+, unisex, kosmos, elementów 2354 szt., ruchome części
od 679 zł
wiek 18+, unisex, zestawy fabularne, elementów 2064 szt., ruchome części
od 799 zł
wiek 18+, unisex, fantasy, elementów 2316 szt., bohaterów 6 szt., ruchome części
od 549 zł
wiek 18+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 2099 szt., ruchome części
od 602 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 1775 szt., ruchome części, efekty świetlne
od 829 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 2336 szt., ruchome części
od 898 zł
wiek 18+, unisex, science fiction, elementów 1949 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 779 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 1920 szt., ruchome części
od 700 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 1677 szt., ruchome części