Конструктор Lego Harry Potter Series 2 71028
Відео 18Фото 20 | від 15 до 35 zł в списокмої списки |
Lego Harry Potter Series 2 71028 2021 рікHarry Potter |
|
Містить один з персонажів 16
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lego 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lego.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія Lego Harry PotterПорівняти в таблиці →
від 1 599 zł
вік 16+, унісекс, фентезі, деталей 6020 шт, персонажів 28 шт, рухомі деталі
від 549 zł
вік 18+, унісекс, фентезі, деталей 2660 шт, персонажів 1 шт
від 250 zł
вік 8+, унісекс, фентезі, деталей 896 шт, персонажів 5 шт
від 45 zł
вік 7+, унісекс, фентезі, деталей 217 шт, персонажів 4 шт
від 198 zł
вік 10+, унісекс, фентезі, деталей 630 шт, персонажів 1 шт, рухомі деталі
від 699 zł
вік 8+, унісекс, фентезі, деталей 1074 шт, персонажів 8 шт
від 300 zł
вік 6+, унісекс, фентезі, деталей 33 шт, персонажів 4 шт
від 555 zł
вік 8+, унісекс, фентезі, деталей 1083 шт, персонажів 9 шт, рухомі деталі
від 159 zł
вік 8+, унісекс, фентезі, деталей 587 шт, персонажів 5 шт
від 345 zł
вік 18+, унісекс, фентезі, деталей 561 шт, персонажів 1 шт, рухомі деталі
від 219 zł
вік 9+, унісекс, фентезі, деталей 599 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 295 zł
вік 8+, унісекс, фентезі, деталей 851 шт, персонажів 7 шт
від 168 zł
вік 8+, унісекс, фентезі, деталей 345 шт, персонажів 3 шт
від 95 zł
вік 8+, унісекс, фентезі, деталей 172 шт, персонажів 2 шт
від 478 zł
вік 10+, унісекс, фентезі, деталей 876 шт, персонажів 4 шт
Відеоогляди
LEGO MINIFIGURES HARRY POTTER - SERIES 2 (71028) | LegoŚwiat
1 вересня 20202 559 переглядів
LEGO HARRY POTTER 71028 Minifigurki Seria 2 / OPENING #2
28 серпня 20201 615 переглядів
LEGO Harry Potter 71028 - Minifigures seria 2 / OPENING #1
27 серпня 2020521 перегляд
71028 Lego Minifigures HARRY POTTER seria 2 - opening & recenzja 10 saszetek !
21 січня 2021150 переглядів
LEGO Harry Potter 71028 - Minifigures seria 2 / OPENING #2
29 серпня 2020393 перегляда
Minifigurki kolekcjonerskie z Harrego Pottera seria 2 71028 recenzja #22
23 серпня 2020135 переглядів
LEGO HARRY POTTER 71028 - MINIFIGURKI SERIA 2 - OPENING #2
23 серпня 202055 872 перегляда
LEGO HARRY POTTER 71028 - MINIFIGURKI SERIA 2 - OPENING #1
22 серпня 202092 843 перегляда
LEGO Harry Potter series 2 2020 71028 8 James Potter mini Collectable Minifigures Opens and review
22 листопада 2020169 переглядів
LEGO 71028 Harry Potter Minifigures Series 2 Unboxing Speed Build
19 листопада 2022381 перегляд
LEGO 71028 Harry Potter Collectible Minifigures Series 2: 2-Pack Opening! (#1)
25 серпня 2020626 переглядів
Lego Harry Potter Minifigure Series 2 Review 71028/Feel Guide
14 серпня 2020537 переглядів
LEGO Minifigures 71028 Harry Potter Series 2 CMF | Speed Build
22 грудня 2020819 переглядів
LEGO Minifigures Harry Potter Series 2 5-Pack Opening! CMF 71028
11 вересня 2020169 переглядів
LEGO Harry Potter series 2 2020 71028 5 Luna Lovegood mini Collectable Minifigures Opens and review
24 вересня 2020145 переглядів
LEGO Harry Potter Series 2 Collectible Minifigures review set 71028
31 серпня 2020381 перегляд
LEGO Minifigures 71028 Harry Potter series 2 Sealed Box Opening, Feel Guide & REVIEW!
5 вересня 2020698 переглядів
Lego CMF Wizarding World Of Harry Potter Series 2 71028 Collectable MiniFigures and Price Guide
24 травня 2023567 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 19 zł
вік 5+, унісекс, наземний транспорт, деталей 10 шт, персонажів 1 шт, інерційний
від 17 zł
вік 5+, унісекс, наземний транспорт, деталей 10 шт, персонажів 1 шт, інерційний
від 21 zł
вік 5+, унісекс, наземний транспорт, деталей 10 шт, персонажів 1 шт, інерційний
від 15 zł
вік 5+, унісекс, набори деталей, деталей 8 шт, персонажів 1 шт
від 15 zł
вік 5+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 9 шт, персонажів 1 шт
від 14 zł
вік 5+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 8 шт, персонажів 1 шт