Конструктор Lego Quidditch Trunk 76416
Відео 10Фото 11 |
Lego Quidditch Trunk 76416 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lego 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lego.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lego Quidditch Trunk 76416
Усі ціни 36 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zestaw klocków LEGO Harry Potter Quidditch kufer 599 elementów (76416)Dzieci z przyjemnością zbudują ten magiczny zestaw LEGO Harry Potter Quidditch kufer (76416), który po otworzeniu ujawnia boi... щеsko do quidditcha, sztandary domów Hogwartu i wszystko, co jest potrzebne do gry w quidditcha w pojedynkę lub w dwie osoby.Postacie do ozdabianiaTo świetny prezent dla fanów Harry'ego Pottera w wieku od 9 lat. Zestaw zawiera minifigurki Harry'ego Pottera, Draco Malfoya, Cedrika Diggory'ego i Cho Chang, a także 10 dodatkowych głów (6 różnych odcieni skóry) i 10 dodatkowych fryzur, które pozwolą stworzyć niepowtarzalnyc Rozetka.plПоскаржитись | 219 zł |
LEGO Harry Potter 76416 Quidditch kuferOtwórz kufer pe?en magicznej gry w quidditcha! Po??cz si?y z Harrym Potterem, Draco Malfoyem, Cedrikiem Diggorym lub Cho C... щеhang
lub stwórz w?asnych zawodników. Graj solo lub rywalizuj ze znajomym w trzech konkurencjach: strzelaj kaflem przez bramki, rzucaj t?uczkami w pa?karza i z?ap z?oty znicz. Kiedy zdob?dziesz ju? Puchar Domów, spakuj swój kufer i przygotuj si? na kolejn? wizyt? w Czarodziejskim ?wiecie! Cztery minifigurki LEGO® z dodatkowymi g?owami i fryzurami, które pozwol? stworzy? nowych graczy Zorganizuj trzy konkurencje w quidditcha dla jednego lub dwóch graczy Zestaw obejmuje Z?oty Znicz, kafla, dwa t?uczki, dwie pa?ki i trofeum To doskona?y prezent dla dzieci w wieku od dziewi?ciu lat ?atwy do przechowywania zestaw mie?ci si? w plecaku i jest gotowy do zabawy w podró?y 9+, 599 elements, 262mm x 382mm x 56,5mm Proshop.plПоскаржитись | 247 zł |
LEGO Harry Potter 76416 Quidditch - kuferKlocki Harry Potter 76416 Quidditch-kufer Klocki Harry Potter 76416 Quidditch-kufer Zabawka... CeneoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 219 zł |
Klocki LEGO Harry Potter Quidditch kufer 76416Klocki LEGO Harry Potter Quidditch kufer 76416Dzieci z przyjemnością zbudują ten magiczny zestaw LEGO® Harry Potter™ Quidditc... щеh™ — kufer (76416), który po otworzeniu ujawnia boisko do quidditcha, sztandary domów Hogwartu™ i wszystko, co jest potrzebne do gry w quidditcha w pojedynkę lub w dwie osoby.NAJWAŻNIE Maxelektro.plПоскаржитись | 343 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Harry Potter 76416 Quidditch- kufer DZI-ZKLO-LGOKlocki LEGO 76416 Quidditch — kufer Odkryj magiczny świat Harry'ego Pottera z zestawem klocków LEGO 76416. Zbuduj i zaplanuj... щеwłasny mecz quidditcha dzięki uroczej walizce, która skrywa w sobie wszystko, co potrzebne do tej niezapomnianej gry. Zestaw LEGO Harry Potter przekształca się w pełne emocji boisko do quidditcha. W środku znajdziesz sztandary czterech domów Hogwartu oraz wszystko, czego potrzebujesz, aby zagrać w quidditcha - czy to solo, czy z przyjacielem. Zabawa z tym zestawem staje się jeszcze bardziej fascynująca dzięki czterem minifigurkom - Harry'emu Potterowi, Draco Malfoyowi, Cedrikowi Diggory'emu i Cho Chang. Dodatkowo, zestaw zawiera 10 unikalnych głów i 10 różnych fryzur, co pozwala na stworzenie niepowtarzalnyc Komputronik.plПоскаржитись | 242 zł |
ще 20 пропозицій
Серія Lego Harry PotterПорівняти в таблиці →
від 1 599 zł
вік 16+, унісекс, фентезі, деталей 6020 шт, персонажів 28 шт, рухомі деталі
від 549 zł
вік 18+, унісекс, фентезі, деталей 2660 шт, персонажів 1 шт
від 250 zł
вік 8+, унісекс, фентезі, деталей 896 шт, персонажів 5 шт
від 45 zł
вік 7+, унісекс, фентезі, деталей 217 шт, персонажів 4 шт
від 197 zł
вік 10+, унісекс, фентезі, деталей 630 шт, персонажів 1 шт, рухомі деталі
від 699 zł
вік 8+, унісекс, фентезі, деталей 1074 шт, персонажів 8 шт
від 289 zł
вік 8+, унісекс, фентезі, деталей 851 шт, персонажів 7 шт
від 219 zł
вік 9+, унісекс, фентезі, деталей 599 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 355 zł
вік 18+, унісекс, фентезі, деталей 561 шт, персонажів 1 шт, рухомі деталі
від 186 zł
вік 8+, унісекс, фентезі, деталей 345 шт, персонажів 3 шт
від 299 zł
вік 10+, унісекс, фентезі, деталей 876 шт, персонажів 4 шт
від 295 zł
вік 9+, унісекс, фентезі, деталей 777 шт, персонажів 7 шт, рухомі деталі
від 99 zł
вік 8+, унісекс, фентезі, деталей 172 шт, персонажів 2 шт
Відеоогляди
QUIDDITCH - KUFER LEGO HARRY POTTER 76416 RECENZJA
26 травня 202313 022 перегляда
LEGO Harry Potter 76416 Quidditch Trunk REVIEW! 2023
21 травня 20231 918 переглядів
LEGO Harry Potter Quidditch Trunk set review!
21 червня 2023387 переглядів
How to Play LEGO Quidditch (76416) | Quidditch Trunk Review
3 червня 20232 163 перегляда
Quidditch Trunk - LEGO Harry Potter Early Review!
20 травня 202318 370 переглядів
LEGO Harry Potter 76416 Quidditch Trunk - LEGO Speed Build Review
23 травня 202329 128 переглядів
LEGO Harry Potter Quidditch Trunk Review
22 травня 202323 316 переглядів
LEGO Harry Potter Quidditch Trunk (76416) - 2023 Set Review & Comparison
22 травня 202329 346 переглядів
LEGO Harry Potter Review: 76416 Quidditch Trunk (2023 Set) Worst of the Wave?
8 червня 20231 070 переглядів
LEGO Quidditch Trunk review set 76416
16 червня 2023434 перегляда
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 120 zł
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 601 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 288 zł
вік 9+, унісекс, тварини, деталей 667 шт, моделей 3, рухомі деталі
від 295 zł
вік 9+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 502 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 236 zł
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 623 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 192 zł
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 586 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 250 zł
вік 9+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 553 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 199 zł
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 526 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 197 zł
вік 10+, унісекс, фентезі, деталей 630 шт, персонажів 1 шт, рухомі деталі
від 120 zł
вік 10+, унісекс, фентезі, деталей 671 шт, персонажів 1 шт, рухомі деталі
від 120 zł
вік 8+, унісекс, фентезі, деталей 510 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 192 zł
вік 8+, унісекс, фантастика, деталей 579 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 135 zł
вік 6+, унісекс, пожежна служба, деталей 540 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі