Klocki Lego Quidditch Trunk 76416
Wideo 10Zdjęcia 11 |
Lego Quidditch Trunk 76416 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego Quidditch Trunk 76416
Wszystkie ceny 36 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw klocków LEGO Harry Potter Quidditch kufer 599 elementów (76416)Dzieci z przyjemnością zbudują ten magiczny zestaw LEGO Harry Potter Quidditch kufer (76416), który po otworzeniu ujawnia boi... więcejsko do quidditcha, sztandary domów Hogwartu i wszystko, co jest potrzebne do gry w quidditcha w pojedynkę lub w dwie osoby.Postacie do ozdabianiaTo świetny prezent dla fanów Harry'ego Pottera w wieku od 9 lat. Zestaw zawiera minifigurki Harry'ego Pottera, Draco Malfoya, Cedrika Diggory'ego i Cho Chang, a także 10 dodatkowych głów (6 różnych odcieni skóry) i 10 dodatkowych fryzur, które pozwolą stworzyć niepowtarzalnyc Rozetka.plZłóż skargę | 219 zł |
LEGO Harry Potter 76416 Quidditch kuferOtwórz kufer pe?en magicznej gry w quidditcha! Po??cz si?y z Harrym Potterem, Draco Malfoyem, Cedrikiem Diggorym lub Cho C... więcejhang
lub stwórz w?asnych zawodników. Graj solo lub rywalizuj ze znajomym w trzech konkurencjach: strzelaj kaflem przez bramki, rzucaj t?uczkami w pa?karza i z?ap z?oty znicz. Kiedy zdob?dziesz ju? Puchar Domów, spakuj swój kufer i przygotuj si? na kolejn? wizyt? w Czarodziejskim ?wiecie! Cztery minifigurki LEGO® z dodatkowymi g?owami i fryzurami, które pozwol? stworzy? nowych graczy Zorganizuj trzy konkurencje w quidditcha dla jednego lub dwóch graczy Zestaw obejmuje Z?oty Znicz, kafla, dwa t?uczki, dwie pa?ki i trofeum To doskona?y prezent dla dzieci w wieku od dziewi?ciu lat ?atwy do przechowywania zestaw mie?ci si? w plecaku i jest gotowy do zabawy w podró?y 9+, 599 elements, 262mm x 382mm x 56,5mm Proshop.plZłóż skargę | 247 zł |
LEGO Harry Potter 76416 Quidditch - kuferKlocki Harry Potter 76416 Quidditch-kufer Klocki Harry Potter 76416 Quidditch-kufer Zabawka... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 219 zł |
Klocki LEGO Harry Potter Quidditch kufer 76416Klocki LEGO Harry Potter Quidditch kufer 76416Dzieci z przyjemnością zbudują ten magiczny zestaw LEGO® Harry Potter™ Quidditc... więcejh™ — kufer (76416), który po otworzeniu ujawnia boisko do quidditcha, sztandary domów Hogwartu™ i wszystko, co jest potrzebne do gry w quidditcha w pojedynkę lub w dwie osoby.NAJWAŻNIE Maxelektro.plZłóż skargę | 343 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Harry Potter 76416 Quidditch- kufer DZI-ZKLO-LGOKlocki LEGO 76416 Quidditch — kufer Odkryj magiczny świat Harry'ego Pottera z zestawem klocków LEGO 76416. Zbuduj i zaplanuj... więcejwłasny mecz quidditcha dzięki uroczej walizce, która skrywa w sobie wszystko, co potrzebne do tej niezapomnianej gry. Zestaw LEGO Harry Potter przekształca się w pełne emocji boisko do quidditcha. W środku znajdziesz sztandary czterech domów Hogwartu oraz wszystko, czego potrzebujesz, aby zagrać w quidditcha - czy to solo, czy z przyjacielem. Zabawa z tym zestawem staje się jeszcze bardziej fascynująca dzięki czterem minifigurkom - Harry'emu Potterowi, Draco Malfoyowi, Cedrikowi Diggory'emu i Cho Chang. Dodatkowo, zestaw zawiera 10 unikalnych głów i 10 różnych fryzur, co pozwala na stworzenie niepowtarzalnyc Komputronik.plZłóż skargę | 242 zł |
pokaż 20 ofert
Seria Lego Harry PotterPorównaj w tabeli →
od 1 599 zł
wiek 16+, unisex, fantasy, elementów 6020 szt., bohaterów 28 szt., ruchome części
od 540 zł
wiek 18+, unisex, fantasy, elementów 2660 szt., bohaterów 1 szt.
od 250 zł
wiek 8+, unisex, fantasy, elementów 896 szt., bohaterów 5 szt.
od 45 zł
wiek 7+, unisex, fantasy, elementów 217 szt., bohaterów 4 szt.
od 197 zł
wiek 10+, unisex, fantasy, elementów 630 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 699 zł
wiek 8+, unisex, fantasy, elementów 1074 szt., bohaterów 8 szt.
od 67 zł
wiek 7+, unisex, fantasy, elementów 337 szt., ruchome części
od 99 zł
wiek 8+, unisex, fantasy, elementów 172 szt., bohaterów 2 szt.
od 15 zł
wiek 5+, unisex, fantasy, elementów 8 szt., bohaterów 1 szt.
od 1 878 zł
wiek 18+, unisex, fantasy, elementów 5129 szt., bohaterów 20 szt., efekty świetlne
od 109 zł
wiek 9+, unisex, fantasy, elementów 349 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 2 279 zł
wiek 18+, unisex, fantasy, elementów 4803 szt., bohaterów 13 szt., ruchome części
od 240 zł
wiek 9+, unisex, fantasy, elementów 990 szt., bohaterów 9 szt., ruchome części
od 179 zł
wiek 6+, unisex, fantasy, elementów 33 szt., bohaterów 4 szt.
od 555 zł
wiek 8+, unisex, fantasy, elementów 1083 szt., bohaterów 9 szt., ruchome części
od 159 zł
wiek 8+, unisex, fantasy, elementów 587 szt., bohaterów 5 szt.
Wideo recenzje
QUIDDITCH - KUFER LEGO HARRY POTTER 76416 RECENZJA
26 maja 202313 022 przegląd
LEGO Harry Potter 76416 Quidditch Trunk REVIEW! 2023
21 maja 20231 918 przegląd
LEGO Harry Potter Quidditch Trunk set review!
21 czerwca 2023387 przegląd
How to Play LEGO Quidditch (76416) | Quidditch Trunk Review
3 czerwca 20232 163 przegląd
Quidditch Trunk - LEGO Harry Potter Early Review!
20 maja 202318 370 przegląd
LEGO Harry Potter 76416 Quidditch Trunk - LEGO Speed Build Review
23 maja 202329 128 przegląd
LEGO Harry Potter Quidditch Trunk Review
22 maja 202323 316 przegląd
LEGO Harry Potter Quidditch Trunk (76416) - 2023 Set Review & Comparison
22 maja 202329 346 przegląd
LEGO Harry Potter Review: 76416 Quidditch Trunk (2023 Set) Worst of the Wave?
8 czerwca 20231 070 przegląd
LEGO Quidditch Trunk review set 76416
16 czerwca 2023434 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 120 zł
wiek 9+, unisex, science fiction, elementów 601 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 288 zł
wiek 9+, unisex, zwierzęta, elementów 667 szt., modeli 3, ruchome części
od 295 zł
wiek 9+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 502 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 236 zł
wiek 9+, unisex, science fiction, elementów 623 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 192 zł
wiek 9+, unisex, science fiction, elementów 586 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 250 zł
wiek 9+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 553 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 199 zł
wiek 9+, unisex, science fiction, elementów 526 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 197 zł
wiek 10+, unisex, fantasy, elementów 630 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 120 zł
wiek 10+, unisex, fantasy, elementów 671 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 120 zł
wiek 8+, unisex, fantasy, elementów 510 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 192 zł
wiek 8+, unisex, science fiction, elementów 579 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 135 zł
wiek 6+, unisex, straż pożarna, elementów 540 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części