Klocki Lego Orchid 10311
Wideo 29Zdjęcia 8 |
Lego Orchid 10311 2022 rokCreator |
|
Spektakularny i szczegółowy zestaw kolekcjonerski do zbudowania kwitnącej orchidei autorstwa głównego projektanta Grupy LEGO, Mike'a Psiakiego. Pozycjonowany jako produkt średniej klasy z linii LEGO Exclusive 2022. Skierowany do użytkowników w wieku 18+, może spodobać się również dziewczynom w wieku gimnazjalnym lub licealnym. Należy jednak wziąć pod uwagę, że zestawy Lego Exclusive przeznaczone są dla doświadczonych budowniczych, którzy nie boją się skomplikowanych technik i dużych złożeń.
Praca nad Lego Orchid 10311 będzie wymagała czasu i sporego skupienia, tj. jest doskonałą okazją do odreagowania codziennego stresu. Dlatego taki zestaw może być świetnym wyborem dla osób, które mają stresującą pracę lub potrzebują trochę relaksu. Zestaw konstrukcyjny składa się z 608 części i będzie świetnym prezentem na Nowy Rok, urodziny lub inne święto dla prawdziwego fana LEGO.
Starannie wykonany projekt potwierdza ideę, że piękno ma wiele form. Z daleka orchidea wygląda dokładnie jak prawdziwa: szerokie spłaszczone liście, cienko zakrzywione łodygi, fantazyjne białe i różowe kwiaty i ściółka w doniczce. Tylko podchodząc bliżej, będziesz w stanie zrozumieć, że jest to plastikowa roślina. Estetycznie nieskazitelny wynik jest idealny do eksponowania w kolekcji domowej lub biurowej.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Kup Lego Orchid 10311
Wszystkie ceny 53 →Zestaw klocków LEGO Icons Orchidea 608 elementów (10311) | 179 zł |
LEGO Icons 10311 Orchidea | 191 zł |
LEGO ICONS 10311 Orchidea | 179 zł |
LEGO 10311 ICONS Orchidea | 200 zł |
Klocki LEGO Icons Orchidea 10311 | 204 zł |