Klocki Lego Lamborghini Huracan Tecnica 42161
Wideo 21Zdjęcia 6 |
Lego Lamborghini Huracan Tecnica 42161 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego Lamborghini Huracan Tecnica 42161
Wszystkie ceny 33 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LEGO 42161 Technic Lamborghini Huracán Tecnica zabawkowy model samochodu sNa fanów Lamborghini czeka fantastyczne wyzwanie! Dzieci składają szczegółowy i realistyczny model samochodu LEGO Technic Lam... więcejborghini Huracán Tecnica
Dzieci i miłośnicy LEGO pojazdów budują i poznają ruchomy silnik V10, układ kierowniczy i otwierane drzwi tego modelu samochodu wyścigowego LEGO Lamborghini Huracán Tecnica
Zainspirowany oryginałem model samochodu LEGO lamborgini ma kultowy zielony kolor i aerodynamiczny kształt, który fani z pewnością rozpoznają
Po zbudowaniu z klocków LEGO samochodu sportowego ten model świetnie prezentuje się w pokoju dziecięcym i jest fajnym dodatkiem do każdej kolekcji pojazdów LEGO
Samochody do zbudowania z serii LEGO Technic posiadają realistyczne ruchy i mechanizmy, które w przystępny sposób wprowadzają młodych miłośników LEGO w fascynujący świat inżynierii Amazon.plZłóż skargę | 173 zł |
Zestaw klocków Lego Technic Lamborghini Huracan Tecnica 806 części (42161)Dzieci w wieku od 9 lat mogą cieszyć się ciekawym projektem budowlanym, składając wszystkie części tego realistycznego modelu... więcejLamborghini Huracán Tecnica (42161). Jego autentyczne części zostały zaprojektowane tak, aby zachwycić fanów supersamochodów i zawierają silnik V10, otwierane drzwi i układ kierowniczy. Ten zestaw będzie świetnym prezentem na urodziny lub inne święta dla dziecka, które marzy o własnym Lamborghini.Dos Rozetka.plZłóż skargę | 185 zł |
LEGO Technic 42161 Lamborghini Huracán TecnicaUwielbiasz samochody Lamborghini? Marzysz o posiadaniu w?asnego Lamborghini Huracán Tecnica? Có?, teraz to mo?e si? spe?ni? d... więcejzi?ki temu modelowi LEGO® Technic Lamborghini Huracán Tecnica. Buduj?c go, odtworzysz charakterystycz Proshop.plZłóż skargę | 203 zł |
LEGO Technic 42161 Lamborghini Huracán TecnicaLamborghini Huracán Tecnica Dzieci w wieku od dziewięciu lat mogą cieszyć się satysfakcjonującym... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 165 zł |
Klocki LEGO Technic Lamborghini Huracán Tecnica 42161LEGO® Technic Lamborghini Huracán Tecnica Dzieci w wieku od dziewięciu lat mogą cieszyć się satysfakcjonują Maxelektro.plZłóż skargę | 272 zł |
pokaż 20 ofert
Seria Lego TechnicPorównaj w tabeli →
od 285 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 1466 szt., ruchome części
od 1 399 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 3778 szt., ruchome części
od 688 zł
wiek 11+, dla chłopców, transport lądowy, elementów 2573 szt., ruchome części
od 48 zł
wiek 8+, unisex, transport lądowy, elementów 219 szt., ruchome części
od 970 zł
wiek 18+, dla chłopców, transport lądowy, elementów 3696 szt., ruchome części
od 192 zł
wiek 9+, dla chłopców, transport lądowy, elementów 665 szt., ruchome części
od 105 zł
wiek 8+, unisex, transport lądowy, elementów 503 szt., ruchome części
od 1 000 zł
wiek 9+, dla chłopców, budownictwo, elementów 592 szt., modeli 2, ruchome części
od 729 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 1642 szt., ruchome części
od 65 zł
wiek 8+, unisex, transport lądowy, elementów 390 szt., ruchome części
od 94 zł
wiek 7+, unisex, transport lądowy, elementów 240 szt., inercyjne
od 600 zł
wiek 11+, unisex, transport lądowy, elementów 1492 szt., ruchome części
od 45 zł
wiek 7+, unisex, transport lądowy, elementów 244 szt., modeli 2, inercyjne
od 247 zł
wiek 10+, unisex, elementów 526 szt., ruchome części
od 320 zł
wiek 10+, unisex, kosmos, elementów 1132 szt., ruchome części
od 165 zł
wiek 10+, dla chłopców, transport lądowy, elementów 646 szt., ruchome części
od 23 zł
wiek 7+, unisex, transport lądowy, elementów 177 szt., modeli 2, ruchome części
od 169 zł
wiek 9+, unisex, transport lądowy, elementów 905 szt., ruchome części
od 170 zł
wiek 9+, unisex, transport lądowy, elementów 452 szt., ruchome części
Wideo recenzje
LAMBORGHINI HURACAN TECNICA LEGO TECHNIC 42161 RECENZJA
31 lipca 202326 866 przegląd
Lego Technic Lamborghini Huracan Technica 42161 #shorts
23 lipca 20232 583 przegląd
Lego Technic 42161 Lamborghini Huracan Tecnica / Recenzja
20 lipca 20232 664 przegląd
Speed build Lego Technic 42161 Lamborghini Huracan Tecnica
21 lipca 2023921 przegląd
LEGO® Technic™ Lamborghini Huracán Tecnica (42161)[806 pcs] Speed Build @TopBrickBuilderLite
17 października 2023472 przegląd
LEGO 42161: Lamborghini Huracán Tecnica - HANDS-ON REVIEW
28 czerwca 202316 685 przegląd
LEGO Lamborghini Huracán Sterrato (42161 MOD)
21 października 20232 856 przegląd
Lego Technic 42161 Lamborghini Huracan 2023 | Stopmotion | Speed build | ToyBrickFusion
29 października 20231 082 przegląd
Express Review: Lamborghini Huracan 42161 LEGO Technic #shorts #kirtech #lego #technic #review #set
17 sierpnia 2023348 przegląd
Light Kit for LEGO Lamborghini Huracán Tecnica #42161 #lego #legotechnic #legonews #brick #bricks
24 sierpnia 2023279 przegląd
LEGO® Technic™ Lamborghini Huracán Tecnica (42161)[806 pcs] Building Instructions @TopBrickBuilder
12 października 202324 450 przegląd
LEGO Technic 42161 Lamborghini Huracán Tecnica detailed building review
2 lipca 2023141 929 przegląd
LEGO 42161 F1 L.R. Concept
27 lipca 20238 620 przegląd
LEGO Technic™Lamborghini Huracán Tecnica REVIEW (Set 42161, 2023) 4K
7 sierpnia 20231 335 przegląd
LEGO 42161 Technic Lamborghini Huracan Tecnica| LEGO Speed Build Review
18 sierpnia 20231 159 przegląd
LEGO Technic 42161 Lamborghini Huracán Tecnica - LEGO Speed Build Review
29 czerwca 20236 501 przegląd
LEGO Technic - Lamborghini Huracán Tecnica 42161
23 czerwca 202311 144 przegląd
LEGO Technic Lamborghini Huracán Tecnica 42161 Build and Review! Early set, releases August 1, 2023
28 lipca 20233 265 przegląd
LEGO Technic 42161 Lamborghini Huracan Tecnica play review
12 lipca 20232 950 przegląd
LEGO 42161 TECHNIC Lamborghini Huracan Tecnica - Original Retail Box
12 sierpnia 2023342 przegląd
Lego technic car Lamborghini Huracán speed build 42161 – Lego technic cars 2023
2 sierpnia 20232 413 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 169 zł
wiek 9+, unisex, transport lądowy, elementów 905 szt., ruchome części
od 200 zł
wiek 9+, unisex, transport lądowy, elementów 806 szt., ruchome części
od 165 zł
wiek 9+, unisex, transport lądowy, elementów 672 szt., ruchome części
od 250 zł
wiek 9+, unisex, transport lądowy, elementów 905 szt., ruchome części
od 168 zł
wiek 9+, unisex, kosmos, elementów 647 szt., modeli 3, ruchome części
od 115 zł
wiek 9+, unisex, zwierzęta, elementów 755 szt., modeli 3, ruchome części
od 165 zł
wiek 8+, unisex, transport lądowy, elementów 959 szt., ruchome części
od 150 zł
wiek 8+, unisex, science fiction, elementów 747 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 168 zł
wiek 4+, unisex, zestawy elementów, elementów 790 szt., ruchome części, pudełko do przechowywania
od 120 zł
wiek 10+, unisex, fantasy, elementów 671 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 150 zł
wiek 6+, unisex, policja i bandyci, elementów 668 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części