Klocki Lego Soras Transforming Mech Bike Racer 71792
Wideo 14Zdjęcia 10 |
Lego Soras Transforming Mech Bike Racer 71792 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego Soras Transforming Mech Bike Racer 71792
Wszystkie ceny 21 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LEGO Ninjago 71792 Mech Sory zmieniaj?cy si? w motocykl wy?Mech Sory zmieniaj?cy si? w motocykl wy?cigowy (71792) ma wszystko, czego potrzebuj? dzieci w wieku od o?miu lat do odtworzen... więcejia szybkiej akcji z serialu telewizyjnego NINJAGO® Dragons Rising. Zestaw zawiera ruchomego mecha, którego mo?na ?atwo przekszta?ci? w podrasowany motocykl ninja uzbrojony w z?ote ostrza i dwa miotacze klocków. Najlepsze zabawki dla fanów ninja Zestaw zawiera trzy minifigurki: uczniów ninja Arina i Sor?, ?owc? smoków Raptona i model smoka Male?stwo Riyu. Arin jest uzbrojony w katan? i hak, a Sora ma dwie katany. Razem musz? stawi? czo?a Raptonowi, który jest uzbrojony w miecz imperialny i lata szybowcem wyposa?onym w dwa miotacze klocków. Ten zestaw zainspiruje dzieci do odgrywania ról ze swoimi bohaterami przez wiele d?ugich godzin. Weso?a cyfrowa zabawa dla fanów LEGO Aplikacja LEGO Builder oferuje ?atwe i intuicyjne budowanie. Powi?kszaj i obracaj modele w 3D, zapisuj zestawy i ?led? swoje post?py. Proshop.plZłóż skargę | 177 zł |
LEGO Ninjago 71792 Mech Sory zmieniający się w motocykl wyścigowyKlocki Ninjago 71792 Mech Sory zmieniający się w motocykl wyścigowy Klocki Ninjago 71792 Mech... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 153 zł |
Klocki LEGO NINJAGO Mech Sory zmieniający się w motocykl wyścigowy 71792LEGO® NINJAGO® Mech Sory zmieniający się w motocyklu wyścigowym Mech Sory zmieniający się w motocykl wyścigowy (71792) ma wsz... więcejystko, czego potrzebują dzieci w wieku od ośmiu lat do odtworzenia szybkiej akcji z serialu telewizyjnego NINJAGO® Dragons Rising. Zestaw zawiera ruchomego mecha, którego można łatwo przekształcić w podrasowany motocykl ninja uzbrojony w złote ostrza i dwa miotacze klocków. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Liczba sztuk: 384 Zalecany wiek: 8+ Długość pudełka (mm): 282 Szerokość pudełka (mm): 262 Wysokość pudełka (mm): 59 Waga opakowania (kg): 0,526 Najpierw budowanie, potem wojowanie Po zbudowaniu modelu dzieci razem z uczniami ninja, Sorą i Arinem, ochronią Maleństwo Riyu przed łowcą smoków, Raptonem! Czas przekształcić mecha! Dzieciaki raz-dwa przekształcą ruchomego mecha w motor ninja. Uzbrojony do walki Mech-motocykl ma złote ostrza i dwa miotacze klocków. W zestawie trzy minifigurki Arin, Sora, Rapton i figurka smoka, Maleństwa Riyu. Jeszcze ciekawsze przygody w stylu ninja! Inne zestawy NINJAGO® (sprzedawane osobno) to między innymi Drużyna mechów ninja Lloyda i Arina i Perła Przeznaczenia&n Maxelektro.plZłóż skargę | 174 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Ninjago 71792 Mech Sory zmieniający się w motocyLEGO 71792 Mech Sory zmieniający się w motocykl wyścigowy Odkryj moc kreatywnego budowania z zestawem LEGO Ninjago — LEGO 717... więcej92 Mech Sory zmieniający się w motocykl wyścigowy. To wyjątkowe dzieło konstrukcyjne składa się z 384 klocków, które zapewniają godziny kreatywnej zabawy. Zestaw oferuje mechanizm transformacji mecha w motocykl ninja, zapewniając dwa różne doświadczenia w jednym. Dzieci mogą łatwo przekształcić ruchomego mecha w podrasowany motocykl ninja uzbrojony w złote ostrza i dwa miotacze klocków. Ten dynamiczny zestaw z pewnością wzbudzi entuzjazm wśród młodych fanów serialu telewizyjnego NINJAGO Dragons Rising. Zestaw zawiera trzy minifigurki - uczniów ninja Arina i Sorę oraz łowcę smoków Raptona. Każdy z nich jest wyposażony w różne akcesoria, co dodaje dodatkowego wymiaru zabawie. Arin jest uzbrojony w katanę i hak, a Sora ma dwie katany, co daje dzieciom nieskończone możliwości tworzenia swoich własnych scen z akcji. W komplecie znajduje się również model smoka Maleństwa Riyu. Ten element dodaje dodatkową warstwę ekscytujących przygód, umożliwiając dzieciom tworzenie niesamowitych historii, podczas gdy goni go dwóch uczniów ninja i Rapton. Komputronik.plZłóż skargę | 164 zł |
LEGO 71792 NINJAGO Mech Sory zmieniający się w motocykl wyścigowyMech Sory zmieniający się w motocykl wyścigowy (71792) ma wszystko, czego potrzebują dzieci w wieku od ośmiu lat do odtworzen... więcejia szybkiej akcji z serialu telewizyjnego NINJAGO Dragons Rising. Zestaw zawiera ruchomego mecha, którego można łatwo przekształcić w podrasowany motocykl ninja uzbrojony w złote ostrza i dwa miotacze klocków. Electro.plZłóż skargę | 170 zł |
pokaż 16 ofert
Seria Lego NinjagoPorównaj w tabeli →
od 34 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 78 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 1 400 zł
wiek 14+, unisex, science fiction, elementów 5685 szt., bohaterów 19 szt.
od 109 zł
wiek 7+, unisex, science fiction, elementów 307 szt., bohaterów 4 szt.
od 48 zł
wiek 4+, unisex, science fiction, elementów 104 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 99 zł
wiek 7+, unisex, science fiction, elementów 322 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 23 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 146 szt., bohaterów 1 szt.
od 322 zł
wiek 10+, unisex, science fiction, elementów 973 szt., modeli 2, ruchome części
od 120 zł
wiek 8+, unisex, science fiction, elementów 479 szt., modeli 2, bohaterów 5 szt., ruchome części
od 396 zł
wiek 8+, unisex, science fiction, elementów 1029 szt., bohaterów 6 szt.
od 218 zł
wiek 8+, dla chłopców, science fiction, elementów 616 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 31 zł
wiek 4+, unisex, science fiction, elementów 57 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 33 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 26 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 48 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 198 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 30 zł
wiek 4+, unisex, science fiction, elementów 64 szt., bohaterów 2 szt.
od 38 zł
wiek 6+, dla chłopców, science fiction, elementów 69 szt., bohaterów 2 szt.
od 171 zł
wiek 7+, unisex, science fiction, elementów 267 szt., bohaterów 3 szt.
od 541 zł
wiek 9+, dla chłopców, science fiction, elementów 1178 szt., bohaterów 9 szt., ruchome części
od 53 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 132 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 144 zł
wiek 8+, dla chłopców, science fiction, elementów 449 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 265 zł
wiek 9+, unisex, science fiction, elementów 794 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
Wideo recenzje
LEGO Ninjago 71792 - Mech Sory zmieniający się w motocykl wyścigowy | Recenzja
28 maja 2023666 przegląd
Recenzja w minutkę: LEGO Ninjago 71792 Mech Sory zamieniający się w motocykl #shorts #ninjago #lego
29 lipca 2023305 przegląd
MECH SORY (71792) / RECENZJA
7 października 20236 106 przegląd
MECH SORY ⚙️ LEGO NINJAGO 71792 RECENZJA
31 maja 202317 077 przegląd
Lego set Ninjago 71792 #112 - Sora's Transforming Mech Bike Racer
24 września 2023119 przegląd
[MOC] Kaneda's bike in Akira, Alternative build of LEGO Ninjago 71792
28 lipca 20233 489 przegląd
Sora's Transforming Mech Bike Racer Speed Build! LEGO Ninjago Dragons Rising Set 71792
26 czerwca 20232 239 przegląd
Sora's Transforming Mech Bike Racer EARLY Review! LEGO Ninjago Dragons Rising Set 71792
23 maja 202360 006 przegląd
LEGO Ninjago Sora's Transforming Mech Bike Racer (71792) - 2023 Set Review
22 maja 202322 142 przegląd
Lego Ninjago Live Build - Heatwave Dragon and Sora's Mech (71792, 71793)
11 czerwca 2023899 przegląd
LEGO Ninjago 71792 Sora's Transforming Mech Bike Racer - LEGO Speed Build Review
25 maja 2023201 766 przegląd
LEGO Ninjago 71792 Sora's Transformable Mech Bike Racer Review (2023)
26 maja 20231 179 przegląd
LEGO Ninjago 71792 Soras Mech Bike - LEGO Speed Build Review
25 maja 20232 063 przegląd
LEGO Ninjago Sora's Transforming Mech Bike Racer 71792 Build and Review! New Dragons Rising Set!!
29 maja 20231 843 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 160 zł
wiek 8+, unisex, science fiction, elementów 384 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 123 zł
wiek 8+, unisex, science fiction, elementów 408 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 119 zł
wiek 8+, unisex, science fiction, elementów 348 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 136 zł
wiek 8+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 371 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 147 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 420 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 111 zł
wiek 8+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 343 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 159 zł
wiek 8+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 355 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 110 zł
wiek 8+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 438 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 147 zł
wiek 8+, unisex, zwierzęta, elementów 416 szt., modeli 3, ruchome części
od 107 zł
wiek 8+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 348 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 118 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 352 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 165 zł
wiek 8+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 385 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części