Klocki Lego Penguin Slushy Van 60384
Wideo 14Zdjęcia 10 |
Lego Penguin Slushy Van 60384 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego Penguin Slushy Van 60384
Wszystkie ceny 27 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw klocków LEGO City Pingwinia furgonetka ze slushem 194 elementy (603Hurra! W LEGO City pojawiła się pingwinia furgonetka ze slushem. Ta furgonetka z zimnymi napojami jest naprawdę świetna! Przy... więcejciągająca wzrok konstrukcja wygląda jak pingwin! Dołącz do wesołego sprzedawcy w kostiumie pingwina w strefie przygotowań. Opuść szklankę i podaj spragnionym klientom zimne napoje o czterech owocowych smakach. Następnie zasiądź za kierownicą i udaj się do następnego celu! Rozetka.plZłóż skargę | 55 zł |
LEGO Klocki LEGO City - Pingwinia furgonetka ze slushem 60384 WielokolorowWprowadź letni klimat do dziecięcej zabawy dzięki zestawowi Lego® City Pingwinia furgonetka ze slushem (60384). Ten pingwini... więcejpojazd ma wiele fajnych funkcji urozmaicających zabawę pięciolatków i starszych dzieci, w tym zaplecze z czterema maszynami do slushów i okienko do serwowania. Dodaj tylko sprzedawców w stroju pingwina i można zaczynać zabawę! Zestaw Pingwinia furgonetka ze slushem zawiera ilustrowane instrukcje i aplikację Lego Builder – cyfrowe narzędzie do przybliżania i obracania modelu, które pomaga dzieciom zwizualizować gotowy model ze wszystkich perspektyw. MediaMarkt.plZłóż skargę | 70 zł |
LEGO City 60384 Pingwinia furgonetka ze slushem | 55 zł |
Klocki LEGO City Pingwinia furgonetka ze slushem 60384LEGO® City Pingwinia furgonetka ze slushem Wprowadź letni klimat do dziecięcej zabawy dzięki zestawowi LEGO® City Pingwinia f... więcejurgonetka ze slushem (60384). Ten pingwini pojazd ma wiele fajnych funkcji urozmaicających zabawę pięciolatków i starszych dzieci, w tym zaplecze z czterema maszynami do slushów i okienko do serwowania. Dodaj tylko sprzedawców w stroju pingwina i można zaczynać zabawę! NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Liczba sztuk: 194 Zalecany wiek: 5+ Długość pudełka (mm): 262 Szerokość pudełka (mm): 191 Wysokość pudełka (mm): 61 Waga opakowania (kg): 0,375 Pingwinia furgonetka ze slushem przyjechała! Pingwinia furgonetka ze slushem ma mnóstwo fajnych funkcji, dzięki którym podczas zabawy dzieci poczują atmosferę lata. Zabawa dla dzieci w wieku od pięciu lat Dzieci z pasją zbudują ten model, by móc wyruszyć tą „ultrafajną” pingwinią furgonetką ze slushem na pełne pomysłów przygody. Rewelacyjny wygląd Dzieci pokochają funkcje tego odlotowego, pingwiniego pojazdu. Kropka w kropkę jak prawdziwa Otwórz okienko, aby podać spragnionym klientom napoje. Cztery zabawkowe maszyny do slushu Otwórz bok furgonetki, gdzie jest miejsce do przygotowywania deserów. Poznaj cyfrowy wymiar budowania Dzieci mogą przybliżać, obracać i śledzić postępy dzięki zabawnej i intuicyjnej aplikacji LEGO® Builder. Cyfrowy przewodnik po budowaniu Zestaw Pingwinia furgonetka ze slushem zawiera ilustrowane instrukcje i aplikację LEGO Builder – cyfrowe narzędzie do przybliżania i obracania modelu, które pomaga dzieciom zwizualizować gotowy model ze wszystkich perspektyw. Odkrywanie świata przez zabawę Dzieci widzą dokoła siebie mnóstwo fascynujących pojazdów i maszyn, a dzięki zestawom konstrukcyjnym LEGO City Superpojazdy pełnym realistycznych modeli i ciekawych postaci mogą poznać je z bliska oraz zainspirować się do swobodnej zabawy. Zestaw z mobilnym sklepem – Seria LEGO® City Superpojazdy powiększyła się o zestaw Pingwinia furgonetka ze slushem z wieloma autentycznymi elementami i funkcjami zapewniającymi wiele godzin kreatywnej zabawy Co jest w pudełku? – Wszystko, czego potrzebują dzieci, by zbudować pingwinią furgonetkę ze slushem oraz dwie minifigurki, w tym sprzedawcę w stroju pingwina Realistyczna zabawka – dzieci mogą otworzyć bok furgonetki, aby mieć dostęp do zaplecza z czterema maszynami do slushów oraz okienko, by obsłużyć klientów Zabawka w letnim klimacie dla dzieci w wieku od pięciu lat – podaruj zestaw LEGO® City Pingwinia furgonetka ze slushem (60384) na urodziny lub inną okazję Wymiary – model ma 12 cm wysokości, 14 cm długości i 6 cm szerokości Akcesoria dla minifigurek LEGO® – akcesoria obejmują pingwini kapelusz dla sprzedawcy i dwa kubki na slush Drukowane i cyfrowe instrukcje budowania – w aplikacji LEGO® Builder na smartfony i tablety dzieci mogą przybliżać i obracać powstający model, by obejrzeć go ze wszystkich stron Maxelektro.plZłóż skargę | 63 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO City 60384 Pingwinia furgonetka ze slushem DZI-ZKlocki LEGO® 60384 Pingwinia furgonetka ze slushem Wprowadź letni klimat do dziecięcej zabawy dzięki zestawowi LEGO® City Pin... więcejgwinia furgonetka ze slushem (60384). Ten pingwini pojazd ma wiele fajnych funkcji urozmaicających zabawę pięciolatków i starszych dzieci, w tym zaplecze z czterema maszynami do slushów i okienko do serwowania. Dodaj tylko sprzedawców w stroju pingwina i można zaczynać zabawę! Cyfrowy przewodnik po budowaniuZestaw Pingwinia furgonetka ze slushem zawiera ilustrowane instrukcje i aplikację LEGO Builder – cyfrowe narzędzie do przybliżania i obracania modelu, które pomaga dzieciom zwizualizować gotowy model ze wszystkich perspektyw. Odkrywanie świata przez zabawęDzieci widzą dokoła siebie mnóstwo fascynujących pojazdów i maszyn, a dzięki zestawom konstrukcyjnym LEGO City Superpojazdy pełnym realistycznych modeli i ciekawych postaci mogą poznać je z bliska oraz zainspirować się do swobodnej zabawy. Zestaw z mobilnym sklepem – Seria LEGO® City Superpojazdy powiększyła się o zestaw Pingwinia furgonetka ze slushem z wieloma autentycznymi elementami i funkcjami zapewniającymi wiele godzin kreatywnej zabawy Co jest w pudełku? – Wszystko, czego potrzebują dzieci, by zbudować pingwinią furgonetkę ze slushem oraz dwie minifigurki, w tym sprzedawcę w stroju pingwina Realistyczna zabawka – dzieci mogą otworzyć bok furgonetki, aby mieć dostęp do zaplecza z czterema maszynami do slushów oraz okienko, by obsłużyć klientów Zabawka w letnim klimacie dla dzieci w wieku od pięciu lat – podaruj zestaw LEGO® City Pingwinia furgonetka ze slushem (60384) na urodziny lub inną okazję Wymiary – model ma 12 cm wysokości, 14 cm długości i 6 cm szerokości Akcesoria dla minifigurek LEGO® – akcesoria obejmują pingwini kapelusz dla sprzedawcy i dwa kubki na slush Drukowane i cyfrowe instrukcje budowania – w aplikacji LEGO® Builder na smartfony i tablety dzieci mogą przybliżać i obracać powstający model, by obejrzeć go ze wszystkich stron Nauka poprzez zabawę – zestawy LEGO® City pomagają dzieciom nabrać pewności siebie i ważnych życiowych umiejętności podczas budowania i zabawy Jakość, na której można polegać – wszystkie elementy LEGO® spełniają rygorystyczne standardy branżowe, dzięki czemu są jednolite i zawsze do siebie pasują, a budowanie z nich jest przyjemnością – i tak jest niezmiennie od 1958 roku Testowane aż do granic – klocki i inne elementy zestawów LEGO® sązrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że spełniają rygorystyczne światowe standardy bezpieczeństwa Komputronik.plZłóż skargę | 78 zł |
pokaż 20 ofert
Seria Lego CityPorównaj w tabeli →
od 425 zł
wiek 6+, unisex, tory kolejowe, elementów 1226 szt., bohaterów 6 szt., ruchome części, silnik
od 318 zł
wiek 7+, unisex, policja i bandyci, elementów 980 szt., bohaterów 7 szt.
od 375 zł
wiek 7+, unisex, tory kolejowe, elementów 764 szt., bohaterów 6 szt., silnik, efekty świetlne
od 600 zł
wiek 7+, unisex, kosmos, elementów 1010 szt., bohaterów 7 szt., ruchome części
od 85 zł
wiek 6+, unisex, transport lądowy, elementów 252 szt., bohaterów 2 szt.
od 75 zł
wiek 5+, unisex, transport lądowy, elementów 261 szt., bohaterów 3 szt.
od 193 zł
wiek 6+, unisex, straż pożarna, elementów 478 szt., bohaterów 3 szt.
od 419 zł
wiek 6+, unisex, tory kolejowe, elementów 677 szt., bohaterów 4 szt., silnik
od 76 zł
wiek 4+, dla chłopców, budownictwo, elementów 126 szt., bohaterów 2 szt.
od 150 zł
wiek 6+, unisex, policja i bandyci, elementów 706 szt., bohaterów 5 szt.
od 279 zł
wiek 6+, unisex, budynki, elementów 688 szt., modeli 2, bohaterów 6 szt.
od 61 zł
wiek 5+, unisex, transport lądowy, elementów 194 szt., bohaterów 2 szt.
od 181 zł
wiek 7+, dla chłopców, policja i bandyci, elementów 674 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 43 zł
wiek 5+, unisex, transport lądowy, elementów 144 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 659 zł
wiek 7+, unisex, tory kolejowe, elementów 1153 szt., bohaterów 6 szt., silnik
od 45 zł
wiek 5+, unisex, policja i bandyci, elementów 197 szt., bohaterów 2 szt.
od 135 zł
wiek 6+, unisex, straż pożarna, elementów 540 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 59 zł
wiek 6+, unisex, kosmos, elementów 240 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 150 zł
wiek 6+, unisex, policja i bandyci, elementów 668 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 168 zł
wiek 6+, dla chłopców, policja i bandyci, elementów 374 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
Wideo recenzje
FURGONETKA PINGWINA (60384) / RECENZJA
7 stycznia 20239 889 przegląd
LEGO City 60384 - Pingwinia furgonetka ze slushem - RECENZJA Pl (nowość 2023)
29 grudnia 2022236 przegląd
PINGWINIA FURGONETKA ZE SLUSHEM LEGO CITY 60384 RECENZJA
6 stycznia 202312 174 przegląd
Penguin Slushy Van Lego Set 60384 Review
13 stycznia 2023316 przegląd
2023 LEGO City Penguin Slushy Van EARLY Review! LEGO Set 60384
22 grudnia 20225 933 przegląd
LEGO City 2023 Penguin Slushy Van 60384 Complete Build
21 grudnia 2022343 przegląd
LEGO City Penguin Slushy Van Review! 2023 set 60384!
4 stycznia 202319 692 przegląd
LEGO City Penguin Slushy Van 60384 review! High charm in a simple, affordable 5+ build
7 stycznia 202337 837 przegląd
LEGO City Penguin Slushy Van (60384) - 2023 EARLY Set Review
24 grudnia 20229 871 przegląd
BUILDING THE 2023 LEGO CITY - PENGUIN SLUSHY TRUCK (60384) | LONDON i LIVE
14 stycznia 2023330 przegląd
LEGO City Penguin Slushy Van Review! 2023 Set #60384
4 stycznia 20231 420 przegląd
LEGO City 60384 Penguin Slushy Van - LEGO Speed Build Review
19 grudnia 2022136 294 przegląd
Lego 60384 - Minivan - Alternate build 1 #shorts
4 stycznia 20231 205 przegląd
LEGO 60384 - Lego City Slushy truck unboxing and assembling
18 sierpnia 20239 010 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 43 zł
wiek 5+, unisex, transport lądowy, elementów 190 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 40 zł
wiek 5+, unisex, transport lądowy, elementów 200 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 62 zł
wiek 5+, unisex, budownictwo, elementów 148 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 59 zł
wiek 7+, unisex, transport lądowy, elementów 160 szt., modeli 3, ruchome części
od 68 zł
wiek 8+, unisex, transport lądowy, elementów 199 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 48 zł
wiek 8+, unisex, transport lądowy, elementów 219 szt., ruchome części
od 80 zł
wiek 7+, unisex, transport lądowy, elementów 236 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 64 zł
wiek 5+, unisex, śrubowy, straż pożarna, elementów 150 szt., ruchome części, efekty świetlne, efekty dźwiękowe
od 72 zł
wiek 5+, unisex, zestawy elementów, elementów 165 szt., ruchome części
od 45 zł
wiek 6+, unisex, zwierzęta, elementów 169 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 61 zł
wiek 7+, unisex, science fiction, elementów 209 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 72 zł
wiek 8+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 208 szt., ruchome części