Конструктор Lego The Hulkbuster Ultron Edition 76105 (76105)
Відео 23Фото 13 |
Lego The Hulkbuster Ultron Edition 76105 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lego 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lego.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія Lego Marvel Super HeroesПорівняти в таблиці →
від 2 700 zł
вік 18+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 5201 шт, персонажів 31 шт, рухомі деталі
від 120 zł
вік 8+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 290 шт, персонажів 2 шт
від 47 zł
вік 6+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 154 шт, рухомі деталі
від 290 zł
вік 8+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 545 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 49 zł
вік 6+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 134 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 375 zł
вік 14+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 1901 шт, персонажів 6 шт, рухомі деталі
від 344 zł
вік 10+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 900 шт, персонажів 9 шт
від 299 zł
вік 10+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 1108 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 281 zł
вік 8+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 359 шт, персонажів 4 шт
від 98 zł
вік 6+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 229 шт, персонажів 3 шт
від 430 zł
вік 7+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 307 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 500 zł
вік 7+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 371 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 199 zł
вік 8+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 400 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 112 zł
вік 8+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 264 шт, персонажів 3 шт
від 114 zł
вік 7+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 355 шт, персонажів 3 шт
від 14 zł
вік 6+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 55 шт, персонажів 1 шт, рухомі деталі
Відеоогляди
Recenzja Hulkbuster: wersja Ultron 76105
17 березня 2018935 переглядів
LEGO Marvel SUPER HEROES 76105 Hulkbuster: wersja Ultron
5 квітня 2018795 переглядів
New LEGO Marvel Avengers Infinity War ToyHunt | LEGO 76105 LEGO 76107 LEGO 76102
2 травня 2018301 перегляд
76105 LEGO® Marvel Super Heroes The Hulkbuster: Ultron Edition review
17 лютого 2018242 перегляда
Bringing New Life to LEGO Iron Man Hulkbuster Ultron Edition Set 76105 with Lightailing Lighting Kit
30 вересня 2021128 переглядів
NEW LEGO Marvel HULKBUSTER (76105) | UCS ULTRON EDITION!! EXCLUSIVE Minifigure!
23 лютого 2018192 перегляда
The Hulkbuster: Ultron Edition 76105 - Lego Speed Build - Marvel Super Heroes Avengers
5 березня 20182 014 переглядів
REVIEW: Lego Marvel 76105 - Hulkbuster: Ultron Edition
12 березня 20182 005 переглядів
LEGO Marvel 76105 - The Hulkbuster : Ultron Edition (Speed Build)
12 січня 2020115 переглядів
Lego mech Hulkbuster! Evolved joints for set 76105
5 лютого 202211 641 перегляд
Lego Super Heroes 76105 The Hulkbuster: Ultron Edition
14 березня 2018120 862 перегляда
Building Marvel Super Heroes The HulkBuster Ultron Edition SET 76105 PART 2 4K
3 березня 2019530 переглядів
Nerd³ Toys - The Hulkbuster: Ultron Edition - 76105
12 червня 201829 698 переглядів
LEGO 76105, The Hulkbuster: Ultron Edition, timelapse build
8 квітня 2018203 перегляда
Building Marvel Super Heroes The HulkBuster Ultron Edition SET 76105 PART 9 4K
11 березня 2019181 перегляд
Building Marvel Super Heroes The HulkBuster Ultron Edition SET 76105 PART 4
6 березня 2019317 переглядів
Building Marvel Super Heroes The HulkBuster Ultron Edition SET 76105 PART 7 4K
9 березня 2019223 перегляда
Unboxing Marvel Super Heroes The HulkBuster Ultron Edition SET 76105
27 лютого 20191 368 переглядів
LEGO Marvel Super Heroes 76105 The Hulkbuster : Ultron Edition set pictures
20 лютого 2018296 переглядів
Lego Hulkbuster 76105 rectified
30 червня 2018676 переглядів
LEGO Avengers : The Hulkbuster Ultron Edition (76105) - REVIEW
5 березня 2018219 переглядів
Lego 76105 - Hulkbuster Ultron Edition - Full Time Lapse Build [4K]
13 липня 2018219 переглядів
The Hulkbuster: Ultron Edition - LEGO Super Heroes 76105 - LEGO Speed Build
9 березня 20181 849 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 989 zł
вік 9+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 1202 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 850 zł
вік 7+, для хлопчиків, військова техніка, деталей 1520 шт, рухомі деталі
від 446 zł
вік 10+, для хлопчиків, будівництво, деталей 1292 шт, рухомі деталі
від 451 zł
вік 10+, для хлопчиків, будівництво, деталей 1167 шт, моделей 2, рухомі деталі
від 710 zł
вік 10+, для хлопчиків, фантастика, деталей 1267 шт, персонажів 6 шт, рухомі деталі
від 455 zł
вік 9+, для хлопчиків, фантастика, деталей 1218 шт, персонажів 7 шт, рухомі деталі
від 400 zł
вік 9+, для хлопчиків, фантастика, деталей 1414 шт, персонажів 7 шт, рухомі деталі
від 582 zł
вік 18+, унісекс, фантастика, деталей 1369 шт, персонажів 8 шт, рухомі деталі
від 1 664 zł
вік 18+, унісекс, сюжетні набори, деталей 3662 шт, мотор, звукові ефекти
від 191 zł
вік 8+, унісекс, фантастика, деталей 502 шт, персонажів 6 шт
від 48 zł
вік 4+, унісекс, фантастика, деталей 104 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі