Klocki Lego The Hulkbuster Ultron Edition 76105 (76105)
Wideo 23Zdjęcia 13 |
Lego The Hulkbuster Ultron Edition 76105 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Seria Lego Marvel Super HeroesPorównaj w tabeli →
od 344 zł
wiek 10+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 900 szt., bohaterów 9 szt.
od 2 700 zł
wiek 18+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 5201 szt., bohaterów 31 szt., ruchome części
od 120 zł
wiek 10+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 476 szt., ruchome części
od 340 zł
wiek 18+, unisex, science fiction, elementów 675 szt., ruchome części
od 299 zł
wiek 10+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 1108 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 289 zł
wiek 8+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 359 szt., bohaterów 4 szt.
od 125 zł
wiek 8+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 290 szt., bohaterów 2 szt.
od 47 zł
wiek 6+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 154 szt., ruchome części
od 290 zł
wiek 8+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 545 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 49 zł
wiek 6+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 134 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 375 zł
wiek 14+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 1901 szt., bohaterów 6 szt., ruchome części
od 1 500 zł
wiek 6+, dla chłopców, bohaterowie kreskówek, elementów 433 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 500 zł
wiek 7+, dla chłopców, bohaterowie kreskówek, elementów 416 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 799 zł
wiek 8+, dla chłopców, bohaterowie kreskówek, elementów 838 szt., bohaterów 6 szt., ruchome części
od 266 zł
wiek 4+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 223 szt., bohaterów 5 szt.
od 75 zł
wiek 8+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 202 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 23 zł
wiek 7+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 131 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 77 zł
wiek 7+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 220 szt., bohaterów 2 szt.
Wideo recenzje
Recenzja Hulkbuster: wersja Ultron 76105
17 marca 2018935 przegląd
LEGO Marvel SUPER HEROES 76105 Hulkbuster: wersja Ultron
5 kwietnia 2018795 przegląd
New LEGO Marvel Avengers Infinity War ToyHunt | LEGO 76105 LEGO 76107 LEGO 76102
2 maja 2018301 przegląd
76105 LEGO® Marvel Super Heroes The Hulkbuster: Ultron Edition review
17 lutego 2018242 przegląd
Bringing New Life to LEGO Iron Man Hulkbuster Ultron Edition Set 76105 with Lightailing Lighting Kit
30 września 2021128 przegląd
NEW LEGO Marvel HULKBUSTER (76105) | UCS ULTRON EDITION!! EXCLUSIVE Minifigure!
23 lutego 2018192 przegląd
The Hulkbuster: Ultron Edition 76105 - Lego Speed Build - Marvel Super Heroes Avengers
5 marca 20182 014 przegląd
REVIEW: Lego Marvel 76105 - Hulkbuster: Ultron Edition
12 marca 20182 005 przegląd
LEGO Marvel 76105 - The Hulkbuster : Ultron Edition (Speed Build)
12 stycznia 2020115 przegląd
Lego mech Hulkbuster! Evolved joints for set 76105
5 lutego 202211 641 przegląd
Lego Super Heroes 76105 The Hulkbuster: Ultron Edition
14 marca 2018120 862 przegląd
Building Marvel Super Heroes The HulkBuster Ultron Edition SET 76105 PART 2 4K
3 marca 2019530 przegląd
Nerd³ Toys - The Hulkbuster: Ultron Edition - 76105
12 czerwca 201829 698 przegląd
LEGO 76105, The Hulkbuster: Ultron Edition, timelapse build
8 kwietnia 2018203 przegląd
Building Marvel Super Heroes The HulkBuster Ultron Edition SET 76105 PART 9 4K
11 marca 2019181 przegląd
Building Marvel Super Heroes The HulkBuster Ultron Edition SET 76105 PART 4
6 marca 2019317 przegląd
Building Marvel Super Heroes The HulkBuster Ultron Edition SET 76105 PART 7 4K
9 marca 2019223 przegląd
Unboxing Marvel Super Heroes The HulkBuster Ultron Edition SET 76105
27 lutego 20191 368 przegląd
LEGO Marvel Super Heroes 76105 The Hulkbuster : Ultron Edition set pictures
20 lutego 2018296 przegląd
Lego Hulkbuster 76105 rectified
30 czerwca 2018676 przegląd
LEGO Avengers : The Hulkbuster Ultron Edition (76105) - REVIEW
5 marca 2018219 przegląd
Lego 76105 - Hulkbuster Ultron Edition - Full Time Lapse Build [4K]
13 lipca 2018219 przegląd
The Hulkbuster: Ultron Edition - LEGO Super Heroes 76105 - LEGO Speed Build
9 marca 20181 849 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 989 zł
wiek 9+, dla chłopców, bohaterowie kreskówek, elementów 1202 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 850 zł
wiek 7+, dla chłopców, sprzęt wojskowy, elementów 1520 szt., ruchome części
od 446 zł
wiek 10+, dla chłopców, budownictwo, elementów 1292 szt., ruchome części
od 451 zł
wiek 10+, dla chłopców, budownictwo, elementów 1167 szt., modeli 2, ruchome części
od 710 zł
wiek 10+, dla chłopców, science fiction, elementów 1267 szt., bohaterów 6 szt., ruchome części
od 455 zł
wiek 9+, dla chłopców, science fiction, elementów 1218 szt., bohaterów 7 szt., ruchome części
od 400 zł
wiek 9+, dla chłopców, science fiction, elementów 1414 szt., bohaterów 7 szt., ruchome części
od 582 zł
wiek 18+, unisex, science fiction, elementów 1369 szt., bohaterów 8 szt., ruchome części
od 1 672 zł
wiek 18+, unisex, zestawy fabularne, elementów 3662 szt., silnik, efekty dźwiękowe
od 199 zł
wiek 8+, unisex, science fiction, elementów 502 szt., bohaterów 6 szt.
od 48 zł
wiek 4+, unisex, science fiction, elementów 104 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części