Конструктор Lego 4x4 Fire Truck with Rescue Boat 60412
Відео 12Фото 9 |
Lego 4x4 Fire Truck with Rescue Boat 60412 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lego 4x4 Fire Truck with Rescue Boat 60412
Усі ціни 29 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zestaw klocków Lego City Terenowy wóz strażacki z łodzią ratunkową 301 częOto niesamowite połączenie dla fanów zabawkowych pojazdów ratowniczych. Świetny zestaw LEGO City z terenowym wozem strażackim... щеi łodzią ratunkową (60412) dla dzieci w wieku od pięciu lat doskonale nadaje się do pełnej akcji zabawy w straż pożarną. W zestawie znajduje się przyczepa do przewożenia łodzi ratowniczej, zabawkowy namiot i scenka biwakowa z ogniskiem. Wystarczy tylko dodać minifigurki strażaków i biwakowicza i można rozpoczynać przygodę!Zabier Rozetka.plПоскаржитись | 99 zł |
LEGO City 60412 Terenowy wóz stra?acki z ?odzi? ratunkow?Oto niesamowite po??czenie dla fanów zabawkowych pojazdów ratowniczych. ?wietny zestaw LEGO® City z terenowym wozem stra?acki... щеm i ?odzi? ratunkow? (60412) dla dzieci w wieku od pi?ciu lat doskonale nadaje si? do pe?nej akcji zabawy w stra? po?arn?. W zestawie znajduje si? przyczepa do przewo?enia ?odzi ratowniczej, zabawkowy namiot i scenka biwakowa z ogniskiem. Wystarczy tylko doda? minifigurki stra?aków i biwakowicza i mo?na rozpoczyna? przygod?! Zabierz ma?ych bohaterów w kreatywn? podró? z aplikacj? LEGO Builder. Mog? w niej przegl?da? i zapisywa? zestawy, ?ledzi? w?asne post?py, powi?ksza? i obraca? oraz ogl?da? modele ze wszystkich stron podczas budowania. Stra?ackie zestawy LEGO City to bogate w funkcje zabawki poruszaj?ce si? w powietrzu, po l?dzie i po wodzie, które umo?liwiaj? pomys?ow? zabaw? bez ogranicze?. Dzieci mog? doda? ten terenowy wóz stra?acki z ?odzi? ratunkow? do innych zestawów z serii LEGO City (sprzedawanych osobno) i prze?y? jeszcze fajniejsze przygody! Proshop.plПоскаржитись | 117 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO CITY 60412 Terenowy Wóz Strażacki z Łodzią DZI-ZKlocki LEGO 60412 City Terenowy wóz strażacki z łodzią ratunkową Oto niesamowite połączenie dla fanów zabawkowych pojazdów ra... щеtowniczych. Świetny zestaw LEGO City z terenowym wozem strażackim i łodzią ratunkową (60412) dla dzieci w wieku od pięciu lat doskonale nadaje się do pełnej akcji zabawy w straż pożarną. W zestawie znajduje się przyczepa do przewożenia łodzi ratowniczej, zabawkowy namiot i scenka biwakowa z ogniskiem. Wystarczy tylko dodać minifigurki strażaków i biwakowicza i można rozpoczynać przygodę! Zabierz małych bohaterów w kreatywną podróż z aplikacją LEGO Builder. Mogą w niej przeglądać i zapisywać zestawy, śledzić własne postępy, powiększać i obracać oraz oglądać modele ze wszystkich stron podczas budowania. Zestaw z pojazdami ratowniczymi — podkręć emocje dzięki parze terenowych pojazdów ratowniczych z zestawu LEGO City Terenowy wóz strażacki z łodzią ratunkową dla dzieci w wieku od pięciu lat. Zawartość zestawu — w zestawie jest wszystko, czego dzieci potrzebują do zbudowania terenowego wozu strażackiego, przyczepy, łodzi ratunkowej, namiotu i scenki biwakowej z ogniskiem, a także minifigurki biwakowicza i dwóch strażaków. Mnóstwo funkcji pobudzających wyobraźnię — pojazd terenowy ma zdejmowany dach umożliwiający dostęp do kabiny, gaśnicę, schowek na narzędzia i przyczepę ze zdejmowanym pontonem ratowniczym. Cyfrowe instrukcje budowania — w aplikacji LEGO Builder na smartfony i tablety dzieci mogą przybliżać i obracać powstający model,by obejrzeć go ze wszystkich stron. Prezent na każdą okazję — podaruj ten zestaw na urodziny, święta lub z innej okazji dzieciom w wieku od pięciu lat. Nieograniczone możliwości zabawy — podaruj dzieciom więcej zabawy i przygód, łącząc ten zestaw z innymi zestawami ze strażackiej serii LEGO City (sprzedawanymi osobno). Miasto bez granic — zestawy LEGO City pomagają dzieciom nabrać pewności siebie i zdobyć ważne życiowe umiejętności podczas swobodnej zabawy. Wymiary — zestaw z 301 elementami obejmuje wóz strażacki z przyczepą, który ma 8 cm wysokości, 30 cm długości i 6 cm szerokości. Komputronik.plПоскаржитись | 120 zł |
LEGO 60412 City Terenowy wóz strażacki z łodzią ratunkowąOto niesamowite połączenie dla fanów zabawkowych pojazdów ratowniczych. Świetny zestaw LEGO City z terenowym wozem strażackim... щеi łodzią ratunkową (60412) dla dzieci w wieku od pięciu lat doskonale nadaje się do pełnej akcji zabawy w straż pożarną. W zestawie znajduje się przyczepa do przewożenia łodzi ratowniczej, zabawkowy namiot i scenka biwakowa z ogniskiem. Wystarczy tylko dodać minifigurki strażaków i biwakowicza i można rozpoczynać przygodę! Electro.plПоскаржитись | 130 zł |
LEGO 60412 City Terenowy wóz strażacki z łodzią ratunkowąOto niesamowite połączenie dla fanów zabawkowych pojazdów ratowniczych. Świetny zestaw LEGO City z terenowym wozem strażackim... щеi łodzią ratunkową (60412) dla dzieci w wieku od pięciu lat doskonale nadaje się do pełnej akcji zabawy w straż pożarną. W zestawie znajduje się przyczepa do przewożenia łodzi ratowniczej, zabawkowy namiot i scenka biwakowa z ogniskiem. Wystarczy tylko dodać minifigurki strażaków i biwakowicza i można rozpoczynać przygodę!... Avans.plПоскаржитись | 130 zł |
ще 20 пропозицій
Серія Lego CityПорівняти в таблиці →
від 375 zł
вік 7+, унісекс, залізниця, деталей 764 шт, персонажів 6 шт, мотор, світлові ефекти
від 425 zł
вік 6+, унісекс, залізниця, деталей 1226 шт, персонажів 6 шт, рухомі деталі, мотор
від 320 zł
вік 7+, унісекс, поліція і бандити, деталей 980 шт, персонажів 7 шт
від 600 zł
вік 7+, унісекс, космос, деталей 1010 шт, персонажів 7 шт, рухомі деталі
від 85 zł
вік 6+, унісекс, наземний транспорт, деталей 252 шт, персонажів 2 шт
від 75 zł
вік 5+, унісекс, наземний транспорт, деталей 261 шт, персонажів 3 шт
від 203 zł
вік 6+, унісекс, пожежна служба, деталей 478 шт, персонажів 3 шт
від 279 zł
вік 6+, унісекс, будівлі, деталей 688 шт, моделей 2, персонажів 6 шт
від 61 zł
вік 5+, унісекс, наземний транспорт, деталей 194 шт, персонажів 2 шт
від 419 zł
вік 6+, унісекс, залізниця, деталей 677 шт, персонажів 4 шт, мотор
від 76 zł
вік 4+, для хлопчиків, будівництво, деталей 126 шт, персонажів 2 шт
від 150 zł
вік 6+, унісекс, поліція і бандити, деталей 706 шт, персонажів 5 шт
від 57 zł
вік 6+, унісекс, космос, деталей 240 шт, персонажів 1 шт, рухомі деталі
від 150 zł
вік 6+, унісекс, поліція і бандити, деталей 668 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 178 zł
вік 7+, для хлопчиків, поліція і бандити, деталей 674 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 43 zł
вік 5+, унісекс, наземний транспорт, деталей 144 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 659 zł
вік 7+, унісекс, залізниця, деталей 1153 шт, персонажів 6 шт, мотор
від 45 zł
вік 5+, унісекс, поліція і бандити, деталей 197 шт, персонажів 2 шт
від 135 zł
вік 6+, унісекс, пожежна служба, деталей 540 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 125 zł
вік 6+, унісекс, сюжетні набори, деталей 454 шт, персонажів 4 шт
Відеоогляди
TERENOWY WÓZ STRAŻACKI Z ŁODZIĄ RATUNKOWĄ LEGO CITY 60412 RECENZJA
24 січня8 057 переглядів
LEGO City 60412 4x4 Fire Truck with Rescue Boat Review English
30 січня 2024789 переглядів
LEGO City 60412 4x4 Fire Truck with Rescue Boat – LEGO Speed Build Review
30 січня 202432 091 перегляд
Lego 60412 4x4 Fire Truck with Rescue Boat Set Review
9 січня372 перегляда
LEGO City 2024 4x4 Fire Engine With Rescue Boat 60412 Unboxing & Review
9 січня1 635 переглядів
Lego 60412 Fire Truck with Rescue Boat review
2 січня262 перегляда
LEGO City 2024 4x4 Fire Engine With Rescue Boat 60412 Complete Build & Review
6 січня995 переглядів
Building Lego City 4x4 Fire Truck With Rescue Boat SET 60412
28 січня 2024616 переглядів
LEGO City - 4x4 Fire Truck with Rescue Boat - 60412 Speed Build
24 січня1 396 переглядів
LEGO 60412 City 4x4 Fire Truck with Rescue Boat Speed Build Review
11 січня2 641 перегляд
Review: LEGO® City 60412 - 4x4 Fire Truck with Rescue Boat - In English
24 січня615 переглядів
LEGO CITY FIRE 60410 60411 60412 60413 60414 COMPILATION / COLLECTION SPEED BUILD
19 січня154 335 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 100 zł
вік 5+, унісекс, пожежна служба, деталей 295 шт, персонажів 3 шт
від 96 zł
вік 5+, унісекс, поліція і бандити, деталей 317 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 43 zł
вік 5+, унісекс, поліція і бандити, деталей 244 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 55 zł
вік 5+, унісекс, сюжетні набори, деталей 287 шт, персонажів 6 шт
від 75 zł
вік 5+, унісекс, наземний транспорт, деталей 261 шт, персонажів 3 шт
від 119 zł
вік 5+, унісекс, наземний транспорт, деталей 245 шт, інерційний