Конструктор Lego 2023 McLaren Formula 1 Race Car 76919
Відео 9Фото 8 |
Lego 2023 McLaren Formula 1 Race Car 76919 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lego 2023 McLaren Formula 1 Race Car 76919
Усі ціни 20 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
LEGO Speed Champions Samochód wyścigowy McLaren Formula 1 wersja 2023 BoliMcLaren dla dzieci — LEGO Speed Champions Samochód wyścigowy McLaren Formula 1 wersja 2023 to zabawka dla dzieci w wieku od 9... щеlat, miłośników F1 i fanów marki
Minifigurka w zestawie — samochód McLarena dla dzieci do zbudowania zawiera minifigurkę kierowcy z kaskiem, włosami i kluczem, którą dzieci mogą umieścić za kierownicą
Realistyczne detale — ta zabawka dla 9-latka z bolidem F1 McLaren z 2023 roku ma charakterystycz Amazon.plПоскаржитись | 90 zł |
Zestaw klocków LEGO Speed Champions Samochód wyścigowy McLaren Formula 1 wDzieci w wieku od dziewięciu lat mogą kolekcjonować, budować i ustawić na półce ten zabawkowy model LEGO Speed Champions Samo... щеchód wyścigowy McLaren Formula 1 wersja 2023 (76919). Ten elegancki bolid F1 zawiera kultowe detale nawiązujące do pierwowzoru, który dumnie obchodził 60. rocznicę powstania McLaren Racing i brał udział w mistrzostwach Formuły 1 w 2023 roku.Model samochodu McLarena zawiera wiele realistycznych elementów: czarno-pomarańc Rozetka.plПоскаржитись | 93 zł |
LEGO Speed Champions 76919 Samochód wy?cigowy McLaren Formula 1 wersja 202Uczcij 60. rocznic? powstania zespo?u McLaren Racing, buduj?c model Samochód wy?cigowy McLaren Formula 1 wersja 2023. To eleg... щеancki i dynamiczny bolid, który bra? udzia? w mistrzostwach Formu?y 1. Stwórz i ustaw na pó?ce replik? LEGO® Speed Champions zawieraj?c? detale oryginalnego samochodu. W zestawie jest tak?e minifigurka kierowcy w kasku, dzi?ki której mo?esz organizowa? ekscytuj?ce wy?cigi. Zawiera minifigurk? kierowcy w kasku, któr? mo?na posadzi? za kierownic? Autentyczne detale nawi?zuj?ce do pierwowzoru obejmuj? pomara?czowo-cz Proshop.plПоскаржитись | 102 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Speed Champions 76919 Samochód Wyścigowy McLarenKlocki LEGO 76919 Samochód wyścigowy McLaren Formula 1 wersja 2023 Dzieci w wieku od dziewięciu lat mogą kolekcjonować, budow... щеać i ustawić na półce ten zabawkowy model LEGO Speed Champions Samochód wyścigowy McLaren Formula 1 wersja 2023 (76919). Ten elegancki bolid F1 zawiera kultowe detale nawiązujące do pierwowzoru, który dumnie obchodził 60. rocznicę powstania McLaren Racing i brał udział w mistrzostwach Formuły 1 w 2023 roku. Model samochodu McLarena zawiera wiele realistycznych elementów: czarno-pomarańc Komputronik.plПоскаржитись | 120 zł |
LEGO 76919 Speed Champions Samochód wyścigowy McLaren Formula 1 wersja 202Uczcij 60. rocznicę powstania zespołu McLaren Racing, budując model Samochód wyścigowy McLaren Formula 1 wersja 2023. To eleg... щеancki i dynamiczny bolid, który brał udział w mistrzostwach Formuły 1. Stwórz i ustaw na półce replikę LEGO® Speed Champions zawierającą detale oryginalnego samochodu. W zestawie jest także minifigurka kierowcy w kasku, dzięki której możesz organizować ekscytujące wyścigi. Electro.plПоскаржитись | 130 zł |
ще 15 пропозицій
Серія Lego Speed ChampionsПорівняти в таблиці →
від 90 zł
вік 9+, унісекс, наземний транспорт, деталей 245 шт, персонажів 1 шт
від 60 zł
вік 9+, унісекс, наземний транспорт, деталей 319 шт, персонажів 1 шт
від 90 zł
вік 9+, унісекс, наземний транспорт, деталей 344 шт, персонажів 1 шт
від 68 zł
вік 8+, унісекс, наземний транспорт, деталей 262 шт, персонажів 1 шт
від 97 zł
вік 9+, унісекс, наземний транспорт, деталей 274 шт, персонажів 1 шт
від 253 zł
вік 7+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 250 шт, персонажів 1 шт
від 530 zł
вік 8+, унісекс, наземний транспорт, деталей 660 шт, персонажів 2 шт
від 85 zł
вік 7+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 275 шт, персонажів 1 шт
від 275 zł
вік 8+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 663 шт, персонажів 2 шт
від 144 zł
вік 8+, унісекс, наземний транспорт, деталей 512 шт, персонажів 2 шт
від 83 zł
вік 9+, унісекс, наземний транспорт, деталей 261 шт, персонажів 1 шт
від 170 zł
вік 9+, унісекс, наземний транспорт, деталей 676 шт, персонажів 2 шт
від 57 zł
вік 7+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 219 шт, персонажів 1 шт
від 50 zł
вік 8+, унісекс, наземний транспорт, деталей 345 шт, персонажів 1 шт
від 70 zł
вік 9+, унісекс, наземний транспорт, деталей 249 шт, персонажів 1 шт
від 57 zł
вік 7+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 203 шт, персонажів 1 шт
від 70 zł
вік 7+, унісекс, наземний транспорт, деталей 280 шт, персонажів 1 шт
від 109 zł
вік 7+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 183 шт, персонажів 1 шт
від 47 zł
вік 7+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 299 шт, персонажів 1 шт
Відеоогляди
MCLAREN FORMUŁA 1 WERSJA 2023 ️ LEGO SPEED CHAMPIONS 76919 RECENZJA
29 лютого 202412 553 перегляда
Lego Speed Champions 76919 McLaren F1 Team / Recenzja
21 лютого6 212 переглядів
LEGO Speed Champions Samochód wyścigowy McLaren Formula 1 wersja 2023 76919
14 лютого584 перегляда
This is what F1 LEGO fans deserve! Speed Champions 76919, McLaren Formula 1
28 лютого 20245 464 перегляда
LEGO Speed Champions 76919 2023 McLaren Formula 1 Race Car Speed Build Review
24 лютого58 776 переглядів
LEGO Speed Champions 76919 2023 McLaren Formula 1 race car detailed building review & comparison
24 лютого170 814 переглядів
LEGO Speed Champions 76919 McLaren Formel 1 Rennwagen 2023 – LEGO Speed Build Review
24 лютого1 236 переглядів
FIRST REVIEW: LEGO Speed Champs 2024 "MC LAREN FORMULA 1 RACE CAR" - IN-HAND! (76919)
22 лютого8 690 переглядів
Review (in English): LEGO® Speed Champions 76919 - 2023 McLaren Formula 1 Car
24 лютого934 перегляда
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 97 zł
вік 9+, унісекс, наземний транспорт, деталей 274 шт, персонажів 1 шт
від 70 zł
вік 9+, унісекс, наземний транспорт, деталей 249 шт, персонажів 1 шт
від 83 zł
вік 9+, унісекс, наземний транспорт, деталей 261 шт, персонажів 1 шт
від 89 zł
вік 9+, унісекс, фентезі, деталей 285 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 78 zł
вік 7+, унісекс, наземний транспорт, деталей 252 шт, інерційний
від 85 zł
вік 6+, унісекс, наземний транспорт, деталей 252 шт, персонажів 2 шт