Конструктор Lego Audi S1 e-tron quattro Race Car 76921
Відео 8Фото 8 |
Lego Audi S1 e-tron quattro Race Car 76921 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lego Audi S1 e-tron quattro Race Car 76921
Усі ціни 21 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
LEGO Speed Champions Wyścigowe Audi S1 E-tron Quattro Samochód Zabawka doSamochodzik Audi dla dzieci — zabawka konstrukcyjna LEGO Speed Champions do budowania samochodu wyścigowego Audi S1 E-tron Qu... щеattro. do kolekcjonowania i zabawy dla 9-latka, chłopca i dziewczynki
Minifigurka w zestawie — wyścigówka do zbudowania ma zdejmowany dach i minifigurkę kierowcy z kaskiem, włosami i kluczem, która nosi bluzę z kapturem Dark Horse
Wyścigówka z autentycznymi detalami Audi — replika samochodu wyścigowego Audi S1 E-tron Quattro ma tylne skrzydło, głęboki tylny dyfuzor, przedni splitter i szczegółowe wnętrze z hamulcem elektrycznym
Pomysł na dekoracje do pokoju dziecięcego — po zabawie w wyścigi na torze dzieci mogą ustawić kolekcjonerskie Audi LEGO na półce lub stoliku
Prezent dla fana motoryzacji — samochód do zbudowania zapewnia świetną zabawę i jest fajnym pomysłem na prezent dla 9-latka, chłopca i dziewczynki, lub dorosłych kolekcjonerów modeli samochodów
Jeszcze więcej szybkich przygód dla fanów LEGO pojazdów — sprawdź też inne realistyczne samochody z serii LEGO Speed Champions (sprzedawane osobno) Amazon.plПоскаржитись | 99 zł |
Zestaw klocków Lego Speed Champions Samochód wyścigowy Audi S1 e-tron quatSamochód wyścigowy Audi S1 e-tron quattro Speed Champions (76921) firmy LEGO to imponująca klockowa replika jedynego w swoim... щеrodzaju modelu z 2022 r. inspirowanego modelem Sport Quattro S1 z lat 80. ubiegłego wieku. Dzieci w wieku od 9 lat pokochają składanie, budowanie, eksponowanie i zabawę tym pojazdem.Zestaw LEGO zawiera autentyczne szczegóły konstrukcyjne prawdziwej wersji, w tym duże tylne skrzydło, tylny dyfuzor, długą maskę, przedni splitter i szczegółowe wnętrze z deską rozdzielczą. Zabawkowy samochód wyścigowy ma również zdejmowany dach i kierowcę z minifigurką, którego dzieci mogą umieścić w środku i odgrywać historie wyścigowe.Dzięk Rozetka.plПоскаржитись | 103 zł |
LEGO Speed Champions 76921 Wy?cigowe Audi S1 E-tron QuattroPoznaj samochód wy?cigowy Audi S1 E-tron Quattro. Inspirowany kultowym modelem z lat 80. XX wieku pojazd sta? si? futurystycz... щеnym, elektrycznym samochodem wy?cigowym o wysokich osi?gach, który mo?esz teraz zbudowa? z klocków LEGO®. Fani motoryzacji mog? kolekcjonowa?, zbudowa? i ustawi? na pó?ce ten niesamowity model lub umie?ci? minifigurk? kierowcy za kierownic?, aby wzi?? udzia? w superszybkich wy?cigach. Zawiera minifigurk? kierowcy w kasku, któr? mo?na posadzi? za kierownic? i odgrywa? wy?cigi Autentyczne detale nawi?zuj?ce do pierwowzoru obejmuj? tylne skrzyd?o i przedni splitter Po sko?czonej zabawie model LEGO® Audi mo?na ustawi? na pó?ce lub stoliku Pomys? na prezent dla dzieci w wieku od dziewi?ciu lat lub doros?ych kolekcjonerów modeli Sprawd? inne samochody z serii LEGO® Speed Champions (sprzedawane osobno) 9+, 274 elements, 141mm x 262mm x 72mm Proshop.plПоскаржитись | 102 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Speed Champions 76921 Wyścigowe Audi S1 E-Tron QKlocki LEGO 76921 Wyścigowe Audi S1 E-tron Quattro LEGO Speed Champions Wyścigowe Audi S1 E-tron Quattro (76921) to imponując... щеa zbudowana z klocków replika unikatowego modelu z roku 2022 inspirowanego samochodem Sport Quattro S1 z lat 80. XX wieku. Dzieci w wieku od dziewięciu lat będą zachwycone kolekcjonowanie Komputronik.plПоскаржитись | 120 zł |
LEGO 76921 Speed Champions Wyścigowe Audi S1 E-tron QuattroLEGO® Speed Champions Wyścigowe Audi S1 E-tron Quattro (76921) to imponująca zbudowana z klocków replika unikatowego modelu z... щеroku 2022 inspirowanego samochodem Sport Quattro S1 z lat 80. XX wieku. Dzieci w wieku od dziewięciu lat będą zachwycone kolekcjonowanie Electro.plПоскаржитись | 130 zł |
ще 16 пропозицій
Серія Lego Speed ChampionsПорівняти в таблиці →
від 68 zł
вік 9+, унісекс, наземний транспорт, деталей 245 шт, персонажів 1 шт
від 60 zł
вік 9+, унісекс, наземний транспорт, деталей 319 шт, персонажів 1 шт
від 253 zł
вік 7+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 250 шт, персонажів 1 шт
від 90 zł
вік 9+, унісекс, наземний транспорт, деталей 344 шт, персонажів 1 шт
від 68 zł
вік 8+, унісекс, наземний транспорт, деталей 262 шт, персонажів 1 шт
від 68 zł
вік 9+, унісекс, наземний транспорт, деталей 274 шт, персонажів 1 шт
від 85 zł
вік 7+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 275 шт, персонажів 1 шт
від 275 zł
вік 8+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 663 шт, персонажів 2 шт
від 530 zł
вік 8+, унісекс, наземний транспорт, деталей 660 шт, персонажів 2 шт
від 50 zł
вік 8+, унісекс, наземний транспорт, деталей 345 шт, персонажів 1 шт
від 70 zł
вік 9+, унісекс, наземний транспорт, деталей 249 шт, персонажів 1 шт
від 144 zł
вік 8+, унісекс, наземний транспорт, деталей 512 шт, персонажів 2 шт
від 83 zł
вік 9+, унісекс, наземний транспорт, деталей 261 шт, персонажів 1 шт
від 170 zł
вік 9+, унісекс, наземний транспорт, деталей 676 шт, персонажів 2 шт
від 57 zł
вік 7+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 219 шт, персонажів 1 шт
від 57 zł
вік 7+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 198 шт, персонажів 1 шт
від 949 zł
вік 8+, для хлопчиків, будівлі, деталей 841 шт, персонажів 7 шт, рухомі деталі
від 188 zł
вік 9+, унісекс, наземний транспорт, деталей 564 шт, персонажів 2 шт
Відеоогляди
WYŚCIGOWE AUDI S1 E-TRON QUATTRO LEGO SPEED CHAMPIONS 76921 RECENZJA
27 лютого 20248 919 переглядів
2024 LEGO SPEED CHAMPIONS AUDI S1 E-TRON | #76921 Review Build
28 лютого 20248 225 переглядів
Lego Speed Champions Audi S1 e-tron quattro REVIEW 76921 - March 1st Release!
19 лютого10 936 переглядів
This is a Breath of Fresh Air to LEGO Speed Champions: 76921, Audi S1 e-tron Quattro
27 лютого 20244 193 перегляда
LEGO Speed Champions 76921 Audi S1 e-tron quattro detailed building review
29 лютого 202466 885 переглядів
LEGO Speed Champions 76921 Audi S1 e-tron quattro Race Car Speed Build Review
24 лютого49 146 переглядів
Review: 76921 LEGO Speed Champions AUDI S1 e-tron quattro!
27 лютого 2024228 переглядів
LEGO Speed Champions 76921 Ferrari F8 Tributo - LEGO Speed Build & Review (4K)
14 грудня 2021261 перегляд
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 60 zł
вік 9+, унісекс, наземний транспорт, деталей 319 шт, персонажів 1 шт
від 68 zł
вік 9+, унісекс, наземний транспорт, деталей 245 шт, персонажів 1 шт
від 70 zł
вік 9+, унісекс, наземний транспорт, деталей 249 шт, персонажів 1 шт
від 83 zł
вік 9+, унісекс, наземний транспорт, деталей 261 шт, персонажів 1 шт
від 105 zł
вік 9+, унісекс, фентезі, деталей 305 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 89 zł
вік 9+, унісекс, фентезі, деталей 285 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 85 zł
вік 6+, унісекс, наземний транспорт, деталей 252 шт, персонажів 2 шт