Klocki Lego Audi S1 e-tron quattro Race Car 76921
Wideo 8Zdjęcia 8 |
Lego Audi S1 e-tron quattro Race Car 76921 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego Audi S1 e-tron quattro Race Car 76921
Wszystkie ceny 21 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LEGO Speed Champions Wyścigowe Audi S1 E-tron Quattro Samochód Zabawka doSamochodzik Audi dla dzieci — zabawka konstrukcyjna LEGO Speed Champions do budowania samochodu wyścigowego Audi S1 E-tron Qu... więcejattro. do kolekcjonowania i zabawy dla 9-latka, chłopca i dziewczynki
Minifigurka w zestawie — wyścigówka do zbudowania ma zdejmowany dach i minifigurkę kierowcy z kaskiem, włosami i kluczem, która nosi bluzę z kapturem Dark Horse
Wyścigówka z autentycznymi detalami Audi — replika samochodu wyścigowego Audi S1 E-tron Quattro ma tylne skrzydło, głęboki tylny dyfuzor, przedni splitter i szczegółowe wnętrze z hamulcem elektrycznym
Pomysł na dekoracje do pokoju dziecięcego — po zabawie w wyścigi na torze dzieci mogą ustawić kolekcjonerskie Audi LEGO na półce lub stoliku
Prezent dla fana motoryzacji — samochód do zbudowania zapewnia świetną zabawę i jest fajnym pomysłem na prezent dla 9-latka, chłopca i dziewczynki, lub dorosłych kolekcjonerów modeli samochodów
Jeszcze więcej szybkich przygód dla fanów LEGO pojazdów — sprawdź też inne realistyczne samochody z serii LEGO Speed Champions (sprzedawane osobno) Amazon.plZłóż skargę | 99 zł |
Zestaw klocków Lego Speed Champions Samochód wyścigowy Audi S1 e-tron quatSamochód wyścigowy Audi S1 e-tron quattro Speed Champions (76921) firmy LEGO to imponująca klockowa replika jedynego w swoim... więcejrodzaju modelu z 2022 r. inspirowanego modelem Sport Quattro S1 z lat 80. ubiegłego wieku. Dzieci w wieku od 9 lat pokochają składanie, budowanie, eksponowanie i zabawę tym pojazdem.Zestaw LEGO zawiera autentyczne szczegóły konstrukcyjne prawdziwej wersji, w tym duże tylne skrzydło, tylny dyfuzor, długą maskę, przedni splitter i szczegółowe wnętrze z deską rozdzielczą. Zabawkowy samochód wyścigowy ma również zdejmowany dach i kierowcę z minifigurką, którego dzieci mogą umieścić w środku i odgrywać historie wyścigowe.Dzięk Rozetka.plZłóż skargę | 103 zł |
LEGO Speed Champions 76921 Wy?cigowe Audi S1 E-tron QuattroPoznaj samochód wy?cigowy Audi S1 E-tron Quattro. Inspirowany kultowym modelem z lat 80. XX wieku pojazd sta? si? futurystycz... więcejnym, elektrycznym samochodem wy?cigowym o wysokich osi?gach, który mo?esz teraz zbudowa? z klocków LEGO®. Fani motoryzacji mog? kolekcjonowa?, zbudowa? i ustawi? na pó?ce ten niesamowity model lub umie?ci? minifigurk? kierowcy za kierownic?, aby wzi?? udzia? w superszybkich wy?cigach. Zawiera minifigurk? kierowcy w kasku, któr? mo?na posadzi? za kierownic? i odgrywa? wy?cigi Autentyczne detale nawi?zuj?ce do pierwowzoru obejmuj? tylne skrzyd?o i przedni splitter Po sko?czonej zabawie model LEGO® Audi mo?na ustawi? na pó?ce lub stoliku Pomys? na prezent dla dzieci w wieku od dziewi?ciu lat lub doros?ych kolekcjonerów modeli Sprawd? inne samochody z serii LEGO® Speed Champions (sprzedawane osobno) 9+, 274 elements, 141mm x 262mm x 72mm Proshop.plZłóż skargę | 102 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Speed Champions 76921 Wyścigowe Audi S1 E-Tron QKlocki LEGO 76921 Wyścigowe Audi S1 E-tron Quattro LEGO Speed Champions Wyścigowe Audi S1 E-tron Quattro (76921) to imponując... więceja zbudowana z klocków replika unikatowego modelu z roku 2022 inspirowanego samochodem Sport Quattro S1 z lat 80. XX wieku. Dzieci w wieku od dziewięciu lat będą zachwycone kolekcjonowanie Komputronik.plZłóż skargę | 120 zł |
LEGO 76921 Speed Champions Wyścigowe Audi S1 E-tron QuattroLEGO® Speed Champions Wyścigowe Audi S1 E-tron Quattro (76921) to imponująca zbudowana z klocków replika unikatowego modelu z... więcejroku 2022 inspirowanego samochodem Sport Quattro S1 z lat 80. XX wieku. Dzieci w wieku od dziewięciu lat będą zachwycone kolekcjonowanie Electro.plZłóż skargę | 130 zł |
pokaż 16 ofert
Seria Lego Speed ChampionsPorównaj w tabeli →
od 68 zł
wiek 9+, unisex, transport lądowy, elementów 245 szt., bohaterów 1 szt.
od 60 zł
wiek 9+, unisex, transport lądowy, elementów 319 szt., bohaterów 1 szt.
od 68 zł
wiek 8+, unisex, transport lądowy, elementów 262 szt., bohaterów 1 szt.
od 68 zł
wiek 9+, unisex, transport lądowy, elementów 274 szt., bohaterów 1 szt.
od 253 zł
wiek 7+, dla chłopców, transport lądowy, elementów 250 szt., bohaterów 1 szt.
od 90 zł
wiek 9+, unisex, transport lądowy, elementów 344 szt., bohaterów 1 szt.
od 85 zł
wiek 7+, dla chłopców, transport lądowy, elementów 275 szt., bohaterów 1 szt.
od 275 zł
wiek 8+, dla chłopców, transport lądowy, elementów 663 szt., bohaterów 2 szt.
od 530 zł
wiek 8+, unisex, transport lądowy, elementów 660 szt., bohaterów 2 szt.
od 170 zł
wiek 9+, unisex, transport lądowy, elementów 676 szt., bohaterów 2 szt.
od 57 zł
wiek 7+, dla chłopców, transport lądowy, elementów 219 szt., bohaterów 1 szt.
od 50 zł
wiek 8+, unisex, transport lądowy, elementów 345 szt., bohaterów 1 szt.
od 70 zł
wiek 9+, unisex, transport lądowy, elementów 249 szt., bohaterów 1 szt.
od 60 zł
wiek 9+, unisex, transport lądowy, elementów 280 szt., bohaterów 1 szt.
od 144 zł
wiek 8+, unisex, transport lądowy, elementów 512 szt., bohaterów 2 szt.
od 83 zł
wiek 9+, unisex, transport lądowy, elementów 261 szt., bohaterów 1 szt.
od 70 zł
wiek 7+, dla chłopców, transport lądowy, elementów 198 szt., bohaterów 1 szt.
od 64 zł
wiek 8+, unisex, transport lądowy, elementów 291 szt., bohaterów 1 szt.
od 57 zł
od 50 zł
wiek 8+, unisex, transport lądowy, elementów 247 szt., bohaterów 1 szt.
Wideo recenzje
WYŚCIGOWE AUDI S1 E-TRON QUATTRO LEGO SPEED CHAMPIONS 76921 RECENZJA
27 lutego 20248 919 przegląd
2024 LEGO SPEED CHAMPIONS AUDI S1 E-TRON | #76921 Review Build
28 lutego 20248 225 przegląd
Lego Speed Champions Audi S1 e-tron quattro REVIEW 76921 - March 1st Release!
19 lutego10 936 przegląd
This is a Breath of Fresh Air to LEGO Speed Champions: 76921, Audi S1 e-tron Quattro
27 lutego 20244 193 przegląd
LEGO Speed Champions 76921 Audi S1 e-tron quattro detailed building review
29 lutego 202466 885 przegląd
LEGO Speed Champions 76921 Audi S1 e-tron quattro Race Car Speed Build Review
24 lutego49 146 przegląd
Review: 76921 LEGO Speed Champions AUDI S1 e-tron quattro!
27 lutego 2024228 przegląd
LEGO Speed Champions 76921 Ferrari F8 Tributo - LEGO Speed Build & Review (4K)
14 grudnia 2021261 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 60 zł
od 68 zł
od 70 zł
od 83 zł
od 60 zł
od 105 zł
wiek 9+, unisex, fantasy, elementów 305 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 89 zł
wiek 9+, unisex, fantasy, elementów 285 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 85 zł
wiek 6+, unisex, transport lądowy, elementów 252 szt., bohaterów 2 szt.