Klocki Lego NASA Mars Rover Perseverance 42158
Wideo 20Zdjęcia 9 |
Lego NASA Mars Rover Perseverance 42158 |
|
Szczegółowy zestaw klocków do złożenia modelu amerykańskiego łazika Perseverance, którego pierwowzór pracuje na powierzchni czerwonej planety od lutego 2021 roku. Ten zestaw jest przeznaczony zarówno dla młodych miłośników kosmosu w wieku od 10 lat, jak i dla starszych użytkowników. Odnosi się do projektantów o zwiększonej złożoności z rodziny produktów Lego Technic modelu 2023.
Praca przy montażu tej maszyny pozwoli dzieciom i młodzieży odkryć świat inżynierii, poznać cechy mechanizmów i zasady ich obsługi. Złożony konstruktor może stać się kluczowym elementem pełnoprawnej gry, być wykorzystany w procesie edukacyjnym placówek oświatowych lub zająć należne mu miejsce na półce i stać się perłą domowej kolekcji. Lego NASA Mars Rover Perseverance 42158 zainteresuje również miłośników, którzy kolekcjonują autentyczne markowe modele statków kosmicznych.
Wykonany z 1132 części, aby zbudować realistyczny ruchomy model o wymiarach 32 x 23 x 23 cm Model łazika ma wiele realistycznych detali, w tym towarzyszącego helikoptera Ingenuity, aktywny układ kierowniczy, ruchomy wysięgnik i przegubowe zawieszenie, które pozwala pojazdowi zachować przyczepność wszystkie 6 kół, co jest szczególnie ważne podczas jazdy po nierównej nawierzchni.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Kup Lego NASA Mars Rover Perseverance 42158
Wszystkie ceny 28 →Zestaw klocków LEGO Technic NASA Mars Rover Perseverance 1132 elementy (42 | 320 zł |
LEGO Technic 42158 NASA Mars Rover Perseverance | 343 zł |
LEGO Technic 42158 NASA Mars Rover Perseverance | 320 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Technic 42158 NASA Mars Rover Perseverance DZI-Z | 327 zł |
LEGO 42158 Technic NASA Mars Rover Perseverance | 360 zł |