Klocki Lego Mercedes-AMG F1 W14 E Performance 42171
Wideo 11Zdjęcia 9 |
Lego Mercedes-AMG F1 W14 E Performance 42171 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego Mercedes-AMG F1 W14 E Performance 42171
Wszystkie ceny 24 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw klocków Lego Technic Mercedes-AMG F1 W14 E Performance 1642 elementOsiągnij stan superkoncentrac Rozetka.plZłóż skargę | 745 zł |
LEGO Technic 42171 Mercedes-AMG F1 W14 E PerformanceOsi?gnij stan superkoncentrac Proshop.plZłóż skargę | 729 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Technic 42171 Mercedes-Amg F1 W14 E PerformanceKlocki LEGO 42171 Mercedes-AMG F1 W14 E Performance Osiągnij stan superkoncentrac Komputronik.plZłóż skargę | 889 zł |
LEGO 42171 Technic Mercedes-AMG F1 W14 E PerformanceOsiągnij stan superkoncentrac Electro.plZłóż skargę | 1 050 zł |
LEGO 42171 Technic Mercedes-AMG F1 W14 E PerformanceOsiągnij stan superkoncentrac Avans.plZłóż skargę | 1 050 zł |
pokaż 19 ofert
Seria Lego TechnicPorównaj w tabeli →
od 285 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 1466 szt., ruchome części
od 1 399 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 3778 szt., ruchome części
od 688 zł
wiek 11+, dla chłopców, transport lądowy, elementów 2573 szt., ruchome części
od 48 zł
wiek 8+, unisex, transport lądowy, elementów 219 szt., ruchome części
od 970 zł
wiek 18+, dla chłopców, transport lądowy, elementów 3696 szt., ruchome części
od 192 zł
wiek 9+, dla chłopców, transport lądowy, elementów 665 szt., ruchome części
od 749 zł
wiek 9+, dla chłopców, budownictwo, elementów 592 szt., modeli 2, ruchome części
od 729 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 1642 szt., ruchome części
od 111 zł
wiek 8+, unisex, transport lądowy, elementów 503 szt., ruchome części
od 600 zł
wiek 11+, unisex, transport lądowy, elementów 1492 szt., ruchome części
od 65 zł
wiek 8+, unisex, transport lądowy, elementów 390 szt., ruchome części
od 94 zł
wiek 7+, unisex, transport lądowy, elementów 240 szt., inercyjne
od 263 zł
wiek 10+, unisex, elementów 526 szt., ruchome części
od 320 zł
wiek 10+, unisex, kosmos, elementów 1132 szt., ruchome części
od 45 zł
wiek 7+, unisex, transport lądowy, elementów 244 szt., modeli 2, inercyjne
od 164 zł
wiek 9+, unisex, transport lądowy, elementów 905 szt., ruchome części
od 170 zł
wiek 9+, unisex, transport lądowy, elementów 452 szt., ruchome części
od 524 zł
wiek 11+, unisex, kosmos, elementów 1599 szt., ruchome części
od 165 zł
wiek 10+, dla chłopców, transport lądowy, elementów 646 szt., ruchome części
Wideo recenzje
MERCEDES-AMG F1 W14 E PERFORMANCE LEGO TECHNIC 42165 RECENZJA
14 marca12 230 przegląd
Lego Technic Mercedes AMG F1 W14 E Performance 42171 , 42165 / Oficjalne zdjęcia.
1 lutego3 931 przegląd
LEGO Technic 42171 Mercedes AMG F1 W14E Performance Review
26 lutego 20242 329 przegląd
LEGO Technic 2024 – Mercedes AMG F1 W14E Performance – LEGO 42171 Speed Build Review
26 lutego 20241 005 przegląd
LEGO Technic 42165 Mercedes AMG F1 W14E Performance Pull Back Speed Build Review
26 lutego 202441 605 przegląd
LEGO Technic 42171 & 42165 Mercedes-AMG F1 W14 E Performance - detailed building review pt1
26 lutego 2024205 924 przegląd
LEGO Technic 42171 Mercedes-AMG F1 W14 vs 42141 McLaren F1 vs CaDA Alfa Romeo F1 Team ORLEN C42
27 lutego 2024182 945 przegląd
LEGO Technic 2024 – Mercedes AMG F1 W14E Performance – LEGO 42171 Review
26 lutego 202414 061 przegląd
LEGO Technic 42171 Mercedes AMG F1 W14E Performance Speed Build Review
26 lutego 202464 747 przegląd
4K MOC How to Build, Motorize Mercedes AMG F1 W14 E Performance LEGO Technic 42171 Year 2024 RC Mod
15 marca20 809 przegląd
LEGO Technic - Mercedes-AMG F1 W14 E Performance 42171
10 lutego31 135 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 699 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 1872 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 425 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 1432 szt., ruchome części
od 602 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 1775 szt., ruchome części, efekty świetlne
od 779 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 1920 szt., ruchome części
od 599 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 1458 szt., ruchome części
od 661 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 1677 szt., ruchome części
od 898 zł
wiek 18+, unisex, science fiction, elementów 1949 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 425 zł
wiek 18+, unisex, science fiction, elementów 1508 szt., modeli 2, ruchome części
od 600 zł
wiek 11+, unisex, transport lądowy, elementów 1492 szt., ruchome części
od 890 zł
wiek 9+, unisex, science fiction, elementów 1474 szt., bohaterów 7 szt., ruchome części
od 856 zł
wiek 10+, unisex, science fiction, elementów 1394 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 995 zł
wiek 9+, unisex, science fiction, elementów 1427 szt., bohaterów 7 szt., ruchome części, efekty świetlne