Klocki Lego Kawasaki Ninja H2R Motorcycle 42170
Wideo 4Zdjęcia 6 |
Lego Kawasaki Ninja H2R Motorcycle 42170 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego Kawasaki Ninja H2R Motorcycle 42170
Wszystkie ceny 23 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LEGO Technic Motocykl Kawasaki Ninja H2R Pojazd Zabawka dla 10-latka do KoLEGO prezent dla 10-latka – motocykl LEGO Technic Kawasaki Ninja H2R jest pełen autentycznych elementów i stanowi satysfakcjo... więcejnujący projekt konstrukcyjny dla młodych fanów wyścigów
Model motoru w skali 1:8 – ten zabawkowy motocykl Kawasaki, zaprojektowany z niezwykłą dbałością o szczegóły, zawiera podpórkę, dzięki której dzieci mogą ustawić swój model kolekcjonerski na półce
Mnóstwo realistycznych detali – motocykl LEGO Technic ma układ kierowniczy, zawieszenie, dwubiegową skrzynię biegów, czterotłokowy silnik przegubowy i turbosprężarkę
Fajne dekoracje do pokoju dziecięcego – specjalna przednia szyba posiada wyjątkową dekorację, a po obu stronach zbiornika paliwa umieszczono logo Kawasaki
Prezent dla 10-latka i fana motoryzacji — ten zestaw klocków dla dzieci będzie świetnym prezentem dla chłopca i dziewczynki, które uwielbiają LEGO pojazdy i fajne zabawki
Intuicyjne instrukcje — aplikacja LEGO Builder poprowadzi dzieci przez budowanie dzięki narzędziom, które pozwalają przybliżać i obracać model w 3D, zapisywać zestawy oraz śledzić postępy Amazon.plZłóż skargę | 263 zł |
Zestaw klocków Lego Technic Motocykl Kawasaki Ninja H2R 643 elementy (4217Zestaw LEGO Technic Motocykl Kawasaki Ninja H2R (42170) dla dzieci w wieku od 10 lat zainspiruje dzieci do odkrywania tajnikó... więcejw inżynierii i technologii. Ten zestaw konstrukcyjny dla chłopców i dziewczynek skrupulatnie odtwarza szczegóły jednego z najszybszych produkowanych motocykli na świecie, Kawasaki Ninja H2R.Ten dziecięcy model motocykla w skali 1:8 ma układ kierowniczy, zawieszenie, 2-biegową skrzynię biegów, 4-tłokowy silnik przegubowy i turbosprężarkę. Specjalny element przedniej szyby ma niestandardowy wygląd, a logo Kawasaki pojawia się po obu stronach zbiornika paliwa. Dzieci mogą świetnie się bawić, odtwarzając cechy i bawiąc się różnymi funkcjami, zanim użyją stojaka, aby z dumą wyeksponować swój zabawkowy model pojazdu.Zestawy dla dzieci LEGO Technic zawierają realistyczne detale, które w przystępny sposób wprowadzają młodych konstruktorów LEGO w tajniki inżynierii. Zabierz swoje dziecko na intuicyjną przygodę z budowaniem dzięki aplikacji LEGO Builder, w której może powi... Rozetka.plZłóż skargę | 275 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Technic 42170 Motocykl Kawasaki Ninja H2r DZI-ZKLEGO Technic 42170 Motocykl Kawasaki Ninja H2r Zainspiruj dzieci do odkrywania inżynierii i technologii dzięki zestawowi LEGO... więcejTechnic Motocykl Kawasaki Ninja H2R (42170) dla dzieci w wieku od 10 lat. Ten zestaw konstrukcyjny wiernie odwzorowuje szczegóły jednego z najszybszych seryjnych motocykli na świecie — Kawasaki Ninja H2R.Ten model motocykla w skali 1:8 dla dzieci zawiera układ kierowniczy, zawieszenie, dwubiegową skrzynię biegów, czterotłokowy silnik przegubowy i turbosprężarkę. Specjalny element z przednią szybą ma wyjątkowe detale, a po obu stronach zbiornika paliwa umieszczono logo Kawasaki. Dzieci będą się świetnie bawić, odtwarzając i poznając różne funkcje. Na koniec mogą rozłożyć podpórkę, aby z dumą ustawić model na półce.Zestawy LEGO Technic dla dzieci zawierają realistyczne detale, które w przystępny sposób wprowadzają młodych konstruktorów LEGO w świat inżynierii. Dzieci mogą cieszyć się przygodą z budowaniem dzięki aplikacji LEGO Builder. Mogą w niej powiększać i obracać modele w 3D oraz śledzić swoje postępy. Prezent dla dzieci w wieku od 10 lat – motocykl LEGO Technic Kawasaki Ninja H2R jest pełen autentycznych elementów i stanowi satysfakcjonują Komputronik.plZłóż skargę | 275 zł |
LEGO 42170 Technic Motocykl Kawasaki Ninja H2RZainspiruj dzieci do odkrywania inżynierii i technologii dzięki zestawowi LEGO Technic Motocykl Kawasaki Ninja H2R (42170) dl... więceja dzieci w wieku od 10 lat. Ten zestaw konstrukcyjny wiernie odwzorowuje szczegóły jednego z najszybszych seryjnych motocykli na świecie — Kawasaki Ninja H2R. Electro.plZłóż skargę | 380 zł |
LEGO 42170 Technic Motocykl Kawasaki Ninja H2RZainspiruj dzieci do odkrywania inżynierii i technologii dzięki zestawowi LEGO Technic Motocykl Kawasaki Ninja H2R (42170) dl... więceja dzieci w wieku od 10 lat. Ten zestaw konstrukcyjny wiernie odwzorowuje szczegóły jednego z najszybszych seryjnych motocykli na świecie — Kawasaki Ninja H2R.... Avans.plZłóż skargę | 380 zł |
pokaż 18 ofert
Seria Lego TechnicPorównaj w tabeli →
od 285 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 1466 szt., ruchome części
od 1 399 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 3778 szt., ruchome części
od 688 zł
wiek 11+, dla chłopców, transport lądowy, elementów 2573 szt., ruchome części
od 48 zł
wiek 8+, unisex, transport lądowy, elementów 219 szt., ruchome części
od 970 zł
wiek 18+, dla chłopców, transport lądowy, elementów 3696 szt., ruchome części
od 192 zł
wiek 9+, dla chłopców, transport lądowy, elementów 665 szt., ruchome części
od 749 zł
wiek 9+, dla chłopców, budownictwo, elementów 592 szt., modeli 2, ruchome części
od 729 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 1642 szt., ruchome części
od 111 zł
wiek 8+, unisex, transport lądowy, elementów 503 szt., ruchome części
od 600 zł
wiek 11+, unisex, transport lądowy, elementów 1492 szt., ruchome części
od 65 zł
wiek 8+, unisex, transport lądowy, elementów 390 szt., ruchome części
od 94 zł
wiek 7+, unisex, transport lądowy, elementów 240 szt., inercyjne
od 263 zł
wiek 10+, unisex, elementów 526 szt., ruchome części
od 320 zł
wiek 10+, unisex, kosmos, elementów 1132 szt., ruchome części
od 45 zł
wiek 7+, unisex, transport lądowy, elementów 244 szt., modeli 2, inercyjne
od 164 zł
wiek 9+, unisex, transport lądowy, elementów 905 szt., ruchome części
od 170 zł
wiek 9+, unisex, transport lądowy, elementów 452 szt., ruchome części
od 524 zł
wiek 11+, unisex, kosmos, elementów 1599 szt., ruchome części
od 165 zł
wiek 10+, dla chłopców, transport lądowy, elementów 646 szt., ruchome części
Wideo recenzje
Lego Technic 42170 Kawasaki Ninja H2R / Recenzja
23 lutego7 972 przegląd
Review of LEGO Technic 42165, 42171, 42170 & 42169 for March 2024 release
26 lutego 2024682 przegląd
LEGO Technic 42170 Kawasaki Ninja H2R Motorcycle detailed building review
2 marca75 541 przegląd
Lego Technic Set 42170 First Details
26 listopada 20236 185 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 263 zł
wiek 10+, unisex, elementów 526 szt., ruchome części
od 250 zł
wiek 10+, unisex, elementów 654 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 240 zł
wiek 10+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 761 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 198 zł
wiek 10+, unisex, fantasy, elementów 630 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 120 zł
wiek 10+, unisex, fantasy, elementów 671 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 420 zł
wiek 10+, unisex, fantasy, elementów 597 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 259 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 693 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 292 zł
wiek 6+, unisex, transport lądowy, elementów 668 szt., bohaterów 7 szt., ruchome części, inercyjne
od 290 zł
wiek 8+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 545 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 269 zł
wiek 9+, unisex, science fiction, elementów 764 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 279 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 584 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 350 zł
wiek 8+, unisex, sprzęt wojskowy, elementów 756 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części