Klocki Lego Police Car 60312
Wideo 16Zdjęcia 6 |
Lego Police Car 60312 2022 rokCity |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego Police Car 60312
Wszystkie ceny 35 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw klocków LEGO City Samochód policyjny 94 elementy (60312)Wyprzedź oszustów z miasta LEGO City z tym szybkim radiowozem. Spójrz na te szerokie felgi, poszerzane błotniki i fajne refle... więcejktory! Sam widok tak oszałamiającego samochodu powstrzyma każdego złoczyńcę. Chwyć latarkę, załóż policyjną czapkę, wsiądź za kierownicę i ruszaj w miasto w poszukiwaniu przygód! Rozetka.plZłóż skargę | 34 zł |
LEGO Klocki LEGO City - Radiowóz (60312) WielokoloroweZestaw Lego® City Radiowóz (60312) wprowadzi dzieci w świat zabawy i emocji. Znajdziesz w nim sportowy radiowóz z odjazdowymi... więcejfelgami, szerokimi błotnikami i przyczepnymi oponami. Wystarczy posadzić w nimi minifigurkę policjanta wyposażonego w zabawkową latarkę i czapkę policyjną, a pomysłowa zabawa w łapanie złodziei będzie trwać godzinami!Zabaw MediaMarkt.plZłóż skargę | 40 zł |
LEGO City 60312 RadiowózZestaw LEGO® City Radiowóz (60312) wprowadzi dzieci w ?wiat zabawy i emocji. Znajdziesz w nim sportowy radiowóz z odjazdowymi... więcejfelgami, szerokimi b?otnikami i przyczepnymi oponami. Wystarczy posadzi? w nimi minifigurk? policjanta wyposa?onego w zabawkow? latark? i czapk? policyjn?, a pomys?owa zabawa w ?apanie z?odziei b?dzie trwa? godzinami! Zabawka konstrukcyjna LEGO dla dzieci od 5 lat Do zestawu do??czone s? szczegó?owe instrukcje budowania z ilustracjami oraz cyfrowy przewodnik po budowaniu dost?pny w bezp?atnej aplikacji Instrukcje budowania LEGO na smartfony i tablety. Ten intuicyjny przewodnik oferuje funkcje powi?kszania i obracania, dzi?ki którym dzieci mog? obejrze? powstaj?cy model z ka?dej strony. Witaj w ?wiecie wyobra?ni Z policyjnymi zestawami LEGO City zach?caj?cymi do pomys?owej zabawy dzieci znajd? si? w samym ?rodku akcji. Dzi?ki temu mog? poznawa? ?wiat za pomoc? scenariuszy zabawy odzwierciedlaj? Proshop.plZłóż skargę | 46 zł |
LEGO City 60312 RadiowózKlocki City 60312 Radiowóz Klocki City 60312 Radiowóz LEGO City 60312 Radiowóz Szybkim... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 29 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO City 60312 Radiowóz DZI-ZKLO-LGO-0607Klocki City 60312 Radiowóz, Lego Zestaw LEGO® City Radiowóz (60312) wprowadzi dzieci w świat zabawy i emocji. Znajdziesz w ni... więcejm sportowy radiowóz z odjazdowymi felgami, szerokimi błotnikami i przyczepnymi oponami. Wystarczy posadzić w nimi minifigurkę policjanta wyposażonego w zabawkową latarkę i czapkę policyjną, a pomysłowa zabawa w łapanie złodziei będzie trwać godzinami! Zabawka konstrukcyjna LEGO dla dzieci od 5 lat Do zestawu dołączone są szczegółowe instrukcje budowania z ilustracjami oraz cyfrowy przewodnik po budowaniu dostępny w bezpłatnej aplikacji Instrukcje budowania LEGO na smartfony i tablety. Ten intuicyjny przewodnik oferuje funkcje powiększania i obracania, dzięki którym dzieci mogą obejrzeć powstający model z każdej strony. Witaj w świecie wyobraźni Z policyjnymi zestawami LEGO City zachęcającymi do pomysłowej zabawy dzieci znajdą się w samym środku akcji. Dzięki temu mogą poznawać świat za pomocą scenariuszy zabawy odzwierciedlają Komputronik.plZłóż skargę | 37 zł |
pokaż 20 ofert
Seria Lego CityPorównaj w tabeli →
od 375 zł
wiek 7+, unisex, tory kolejowe, elementów 764 szt., bohaterów 6 szt., silnik, efekty świetlne
od 425 zł
wiek 6+, unisex, tory kolejowe, elementów 1226 szt., bohaterów 6 szt., ruchome części, silnik
od 320 zł
wiek 7+, unisex, policja i bandyci, elementów 980 szt., bohaterów 7 szt.
od 600 zł
wiek 7+, unisex, kosmos, elementów 1010 szt., bohaterów 7 szt., ruchome części
od 85 zł
wiek 6+, unisex, transport lądowy, elementów 252 szt., bohaterów 2 szt.
od 75 zł
wiek 5+, unisex, transport lądowy, elementów 261 szt., bohaterów 3 szt.
od 203 zł
wiek 6+, unisex, straż pożarna, elementów 478 szt., bohaterów 3 szt.
od 76 zł
wiek 4+, dla chłopców, budownictwo, elementów 126 szt., bohaterów 2 szt.
od 150 zł
wiek 6+, unisex, policja i bandyci, elementów 706 szt., bohaterów 5 szt.
od 279 zł
wiek 6+, unisex, budynki, elementów 688 szt., modeli 2, bohaterów 6 szt.
od 61 zł
wiek 5+, unisex, transport lądowy, elementów 194 szt., bohaterów 2 szt.
od 419 zł
wiek 6+, unisex, tory kolejowe, elementów 677 szt., bohaterów 4 szt., silnik
od 45 zł
wiek 5+, unisex, policja i bandyci, elementów 197 szt., bohaterów 2 szt.
od 135 zł
wiek 6+, unisex, straż pożarna, elementów 540 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 57 zł
wiek 6+, unisex, kosmos, elementów 240 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 150 zł
wiek 6+, unisex, policja i bandyci, elementów 668 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 178 zł
wiek 7+, dla chłopców, policja i bandyci, elementów 674 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 43 zł
wiek 5+, unisex, transport lądowy, elementów 144 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 659 zł
wiek 7+, unisex, tory kolejowe, elementów 1153 szt., bohaterów 6 szt., silnik
Wideo recenzje
LEGO City 60312 Police Car - LEGO Speed Build Review
19 grudnia 2021218 363 przegląd
LEGO City 60312 Police Car - Speed build
18 grudnia 202115 381 przegląd
Lego City Police Car Review (2022 set 60312)
6 stycznia 20222 504 przegląd
RADIOWÓZ LEGO CITY 60312 RECENZJA
27 września 20226 568 przegląd
Lego City 60312 Radiowóz | RECENZJA 2022
16 stycznia 2022202 przegląd
LEGO City Police Car set 60312 reviewed! Exactly what I'd expect for the price
14 lutego 202230 073 przegląd
[LEGO] 60312 Police Car
19 lutego 2023220 przegląd
LEGO City Police Car Set!! | 60312 | Unpacking & Building a Police Car!
11 czerwca 2022382 przegląd
Lego City - Tumbler Speed Build | MOC by hoppepe | 60312 Alternate Build
5 sierpnia 2023818 przegląd
LEGO 60312 lego city|警察拼装警车 THE POLICEMAN ASSEMBLED HIS POLICE
22 stycznia 2022405 przegląd
Lego 60312 alternate build 6 - SPORT CAR [tutorial]
8 października 20221 073 przegląd
Lego City | Police Car | 60312 - Unboxing and Speed build LEGO Police Car
4 września 2022203 przegląd
Lego City - Porsche 911 Speed Build | MOC by hoppepe | 60312 Alternate Build
20 lipca 20233 823 przegląd
LEGO City 60312 Batmobile Car Tutorial
10 lutego 20233 347 przegląd
[LEGO]Lego City 60312 Police Car - Lego Speed Build Review
9 czerwca 2022935 przegląd
LEGO 60312 City – Police Car – Speed Building
7 maja 20231 011 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 36 zł
wiek 5+, unisex, policja i bandyci, elementów 98 szt., efekty świetlne
od 35 zł
wiek 5+, unisex, policja i bandyci, elementów 84 szt., efekty świetlne
od 23 zł
wiek 5+, unisex, zwierzęta, elementów 74 szt., bohaterów 1 szt.
od 23 zł
wiek 5+, unisex, księżniczki, elementów 89 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 33 zł
wiek 5+, unisex, budownictwo, elementów 78 szt., bohaterów 1 szt.
od 34 zł
wiek 5+, unisex, transport lądowy, elementów 99 szt., bohaterów 2 szt.
od 36 zł
wiek 5+, unisex, transport lądowy, elementów 79 szt., efekty świetlne
od 23 zł
wiek 5+, unisex, transport lądowy, elementów 86 szt., bohaterów 1 szt.