Klocki Lego Ski and Climbing Center 60366
Wideo 7Zdjęcia 12 |
Lego Ski and Climbing Center 60366 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego Ski and Climbing Center 60366
Wszystkie ceny 23 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw klocków LEGO City Centrum narciarskie i wspinaczkowe 1045 elementówPrzenieś emocje ze stoku narciarskiego do domu dzięki zestawowi LEGO City Centrum narciarskie i wspinaczkowe (60366). W trzyp... więcejiętrowym budynku mieści się sklep sportowy, kawiarnia oraz działająca winda, która dowozi narciarzy na szczyt trasy. W centrum jest również ścianka wspinaczkowa i teren na świeżym powietrzu do zimowych zabaw. Wystarczy dodać osiem minifigurek, figurki wiewiórki i sowy oraz bałwana do zbudowania, by zapewnić sobie niekończącą się zimową zabawę.Interakt Rozetka.plZłóż skargę | 352 zł |
LEGO City 60366 Centrum narciarskie i wspinaczkoweKlocki City 60366 Centrum narciarskie i wspinaczkowe Zabawka konstrukcyjna LEGO City Centrum... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 352 zł |
Klocki LEGO City Centrum Narciarskie i Wspinaczkowe 60366LEGO® City Centrum narciarskie i wspinaczkowe Przenieś emocje ze stoku narciarskiego do domu dzięki zestawowi LEGO® City Cent... więcejrum narciarskie i wspinaczkowe (60366). W trzypiętrowym budynku mieści się sklep sportowy, kawiarnia oraz działająca winda, która dowozi narciarzy na szczyt trasy. W centrum jest również ścianka wspinaczkowa i teren na świeżym powietrzu do zimowych zabaw. Wystarczy dodać osiem minifigurek, figurki wiewiórki i sowy oraz bałwana do zbudowania, by zapewnić sobie niekończącą się zimową zabawę. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Liczba sztuk: 1045 Zalecany wiek: 7+ Długość pudełka (mm): 480 Szerokość pudełka (mm): 378 Wysokość pudełka (mm): 94 Waga opakowania (kg): 2,211 Zestaw pełny sportów zimowych Dzięki zestawowi LEGO® Centrum narciarskie i wspinaczkowe maluchy przeniosą się myślami na wysokie górskie stoki. Ciekawa zabawa w budowanie Samo budowanie tego zestawu to dla dzieci nie lada frajda, a co dopiero przygody w gotowym centrum narciarskim i wspinaczkowym. Stok narciarski Dostępny zarówno dla narciarzy, jak i snowboardzistów Maxelektro.plZłóż skargę | 517 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO City 60366 Centrum narciarskie i wspinaczkowe DZLEGO 60366 City Centrum narciarskie i wspinaczkowe Udaj się na stok narciarski i przeżywaj zimowe przygody przez cały rok! Wj... więcejedź windą na szczyt budynku, skąd możesz poszusować na nartach lub snowboardzie. Zapnij uprząż i spróbuj swoich sił we wspinaczce ściankowej. Następnie odwiedź sklep narciarski, aby zaopatrzyć się w nowy sprzęt, wypij ciepły napój w przytulnej kawiarni lub zostań na świeżym powietrzu, gdzie możesz pojeździć na łyżwach, zagrać w hokeja lub ulepić uroczego bałwana! Przenieś emocje ze stoku narciarskiego do domu dzięki zestawowi LEGO® City Centrum narciarskie i wspinaczkowe (60366). W trzypiętrowym budynku mieści się sklep sportowy, kawiarnia oraz działająca winda, która dowozi narciarzy na szczyt trasy. W centrum jest również ścianka wspinaczkowa i teren na świeżym powietrzu do zimowych zabaw. Wystarczy dodać osiem minifigurek, figurki wiewiórki i sowy oraz bałwana do zbudowania, by zapewnić sobie niekończącą się zimową zabawę. Interaktywne cyfrowe instrukcje budowania Dzieci w wieku od siedmiu lat będą się świetnie bawić, budując model na podstawie dołączonej ilustrowanej instrukcji. Mogą też pobrać aplikację LEGO Builder, aby wrażenia z budowania były jeszcze bardziej wyjątkowe. Ten cyfrowy przewodnik pozwala dzieciom powiększać, obracać i wizualizować modele podczas budowania, a także przeglądać i zapisywać wirtualne zestawy. Fajne zabawki dla dzieci Zestawy LEGO City pozwalają dzieciom przenieść się w sam środek akcji dzięki realistycznym pojazdom, szczegółowym budowlom i inspirującym postaciom. Podczas odgrywania historii i scenek inspirowanych życiem codziennym dzieci w ekscytujący sposób poznają otaczający je świat. Centrum narciarskie — pobudź dziecięcą wyobraźnię zestawem konstrukcyjnym LEGO® City Centrum narciarskie i wspinaczkowe (60366), który jest pełen fajnych zimowych atrakcji Co jest w pudełku? Wszystko, czego dzieci potrzebują do zbudowania modułowego trzypiętrowego budynku ze sklepem, kawiarnią i stokiem, a także osiem minifigurek z akcesoriami narciarskimi oraz figurki bałwana, sowy i wiewiórki Cechy i funkcje — zawiera działającą windę, która przewozi narciarzy do kawiarni i na początek trasy na stoku Prezent LEGO® dla fanów narciarstwa w wieku od siedmiu lat — to fajny prezent urodzinowy, świąteczny lub z innej okazji Wymiary — zestaw ma 29 cm wysokości, 21 cm szerokości i 45 cm głębokości Akcesoria dla minifigurek LEGO® — akcesoria obejmują rower, apteczkę, dwa plecaki, aparat fotograficzny, cztery narty, dwie deski snowboardowe, cztery kijki narciarskie, dwa kije hokejowe, cztery łyżwy, cztery rakiety śnieżne i dwa czekany Interaktywny przewodnik — odkryj aplikację LEGO® Builder. Tutaj dzieci mogą odkrywać i zapisywać wirtualne zestawy, śledzić postępy w budowaniu, powiększać i obracać oraz oglądać modele w 3D podczas budowania Akcja bez ograniczeń Komputronik.plZłóż skargę | 360 zł |
LEGO 60366 City Centrum narciarskie i wspinaczkowePrzenieś emocje ze stoku narciarskiego do domu dzięki zestawowi LEGO® City Centrum narciarskie i wspinaczkowe (60366). W trzy... więcejpiętrowym budynku mieści się sklep sportowy, kawiarnia oraz działająca winda, która dowozi narciarzy na szczyt trasy. W centrum jest również ścianka wspinaczkowa i teren na świeżym powietrzu do zimowych zabaw. Wystarczy dodać osiem minifigurek, figurki wiewiórki i sowy oraz bałwana do zbudowania, by zapewnić sobie niekończącą się zimową zabawę. Electro.plZłóż skargę | 400 zł |
pokaż 18 ofert
Seria Lego CityPorównaj w tabeli →
od 425 zł
wiek 6+, unisex, tory kolejowe, elementów 1226 szt., bohaterów 6 szt., ruchome części, silnik
od 375 zł
wiek 7+, unisex, tory kolejowe, elementów 764 szt., bohaterów 6 szt., silnik, efekty świetlne
od 318 zł
wiek 7+, unisex, policja i bandyci, elementów 980 szt., bohaterów 7 szt.
od 600 zł
wiek 7+, unisex, kosmos, elementów 1010 szt., bohaterów 7 szt., ruchome części
od 75 zł
wiek 5+, unisex, transport lądowy, elementów 261 szt., bohaterów 3 szt.
od 193 zł
wiek 6+, unisex, straż pożarna, elementów 478 szt., bohaterów 3 szt.
od 85 zł
wiek 6+, unisex, transport lądowy, elementów 252 szt., bohaterów 2 szt.
od 76 zł
wiek 4+, dla chłopców, budownictwo, elementów 126 szt., bohaterów 2 szt.
od 150 zł
wiek 6+, unisex, policja i bandyci, elementów 706 szt., bohaterów 5 szt.
od 279 zł
wiek 6+, unisex, budynki, elementów 688 szt., modeli 2, bohaterów 6 szt.
od 61 zł
wiek 5+, unisex, transport lądowy, elementów 194 szt., bohaterów 2 szt.
od 419 zł
wiek 6+, unisex, tory kolejowe, elementów 677 szt., bohaterów 4 szt., silnik
od 659 zł
wiek 7+, unisex, tory kolejowe, elementów 1153 szt., bohaterów 6 szt., silnik
od 45 zł
wiek 5+, unisex, policja i bandyci, elementów 197 szt., bohaterów 2 szt.
od 135 zł
wiek 6+, unisex, straż pożarna, elementów 540 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 59 zł
wiek 6+, unisex, kosmos, elementów 240 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 150 zł
wiek 6+, unisex, policja i bandyci, elementów 668 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 181 zł
wiek 7+, dla chłopców, policja i bandyci, elementów 674 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 43 zł
wiek 5+, unisex, transport lądowy, elementów 144 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 33 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 140 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
Wideo recenzje
CENTRUM NARCIARSKIE I WSPINACZKOWE ⛷️ LEGO CITY 60366 RECENZJA
5 lipca 202314 858 przegląd
LEGO City 60366 Wintersportpark - LEGO Speed Build Review
25 maja 20232 972 przegląd
LEGO Ski and Climbing Center #60366
21 lipca 202315 612 przegląd
LEGO City 2023 Ski & Climbing Center 60366 Exploration & Review
5 czerwca 20234 321 przegląd
LEGO City 60366 Ski and Climbing Center - LEGO Speed Build Review
25 maja 2023158 980 przegląd
Review!LEGO CITY 60366 Ski and Climbing Centre
6 czerwca 20231 254 przegląd
LEGO City 60366 Ski and Climbing Center - Build and Review
27 września 20232 567 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 343 zł
wiek 7+, unisex, tory kolejowe, elementów 907 szt., bohaterów 6 szt., ruchome części
od 306 zł
wiek 7+, unisex, pojazdy wodne, elementów 842 szt., bohaterów 6 szt., ruchome części
od 425 zł
wiek 10+, unisex, zestawy fabularne, elementów 899 szt., bohaterów 15 szt., ruchome części
od 313 zł
wiek 9+, unisex, budynki, elementów 969 szt., modeli 3, bohaterów 3 szt., ruchome części
od 357 zł
wiek 9+, unisex, science fiction, elementów 1038 szt., bohaterów 6 szt., ruchome części
od 384 zł
wiek 9+, unisex, fantasy, elementów 922 szt., bohaterów 8 szt., ruchome części
od 250 zł
wiek 9+, unisex, science fiction, elementów 1056 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 393 zł
wiek 8+, unisex, zwierzęta, elementów 989 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 315 zł
wiek 10+, unisex, science fiction, elementów 1050 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 275 zł
wiek 9+, unisex, fantasy, elementów 1192 szt., modeli 3, bohaterów 4 szt., ruchome części
od 399 zł
wiek 12+, unisex, zestawy fabularne, elementów 859 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 240 zł
wiek 9+, unisex, fantasy, elementów 990 szt., bohaterów 9 szt., ruchome części