Klocki Lego Police Prison Island 60419
Wideo 8Zdjęcia 10 |
Lego Police Prison Island 60419 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego Police Prison Island 60419
Wszystkie ceny 28 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LEGO City Policja z Więziennej Wyspy Zabawki Policyjne do Budowania dla 7-Zabawka policyjna dla dzieci — zestaw konstrukcyjny LEGO City Policja z Więziennej Wyspy dla chłopca i dziewczynki w wieku od... więcej7 lat jest pełen funkcji pobudzających wyobraźnię
Fajne zabawki dla 7-latka! – wyspa więzienna do zbudowania dla fanów pojazdów ratunkowych, z klifem, więzieniem, łodzią policyjną, pontonem i helikopterem-za Amazon.plZłóż skargę | 318 zł |
LEGO City 60419 Policja z Wi?ziennej WyspyWi?zienna Wyspa LEGO® City (60419) jest domem dla najbardziej znanych z?odziejaszków w mie?cie, ale oni maj? inne plany! Ten... więcejniesamowity zestaw zapewni ekscytuj?ce przygody w wi?zieniu na klifie, które jest pe?ne rozmaitych funkcji. W zestawie znajduje si? tak?e helikopter, ?ód? policyjna, ponton, minifigurki trzech policjantów i czterech wi??niów, a tak?e figurki psa policyjnego i rekina. Proshop.plZłóż skargę | 354 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO City 60419 Policja Z Więziennej Wyspy DZI-ZKLO-LKlocki LEGO 60419 City Policja z Więziennej Wyspy Więzienna Wyspa LEGO City (60419) jest domem dla najbardziej znanych złodzi... więcejejaszków w mieście, ale oni mają inne plany! Ten niesamowity zestaw zapewni ekscytujące przygody w więzieniu na klifie, które jest pełne rozmaitych funkcji. W zestawie znajduje się także helikopter, łódź policyjna, ponton, minifigurki trzech policjantów i czterech więźniów, a także figurki psa policyjnego i rekina. Ten zestaw z Więzienną Wyspą ma mnóstwo detali, które zachęcają do pomysłowej zabawy. Jest tu pomieszczenie kontrolne, pokój socjalny dla policjantów, hol wejściowy, dziedziniec z tajnym włazem do ucieczki, pomieszczenie dla zwierząt, cela z łóżkami i tunelem prowadzącym do opuszczonej kopalni oraz pralnia dla więźniów z narzędziami przydatnymi w ucieczce. Inne szczegóły obejmują lądowisko dla helikopterów i klif z luźnymi skałami umożliwiającymi wybuchową ucieczkę. Zabawka z Więzienną Wyspą dla dzieci w wieku od siedmiu lat — zestaw LEGO City Policja z Więziennej Wyspy jest pełen ciekawych cech i funkcji, które zapewniają wiele godzin pomysłowej zabawy. Zawartość pudełka — wyspa więzienna do zbudowania z klifem, więzieniem, łodzią policyjną, pontonem, helikopterem, minifigurkami trzech policjantów i czterech więźniów, a także figurki psa policyjnego i rekina. Więzienna Wyspa LEGO pełna ciekawych funkcji — zawiera celę z tunelem prowadzącym do opuszczonej kopalni oraz dziedziniec z tajnym włazem do ucieczki prowadzącym do nieczynnej rury kanalizacyjnej. Zawiera plakat z listem gończym — za zgodą osoby dorosłej dzieci mogą zeskanować kod QR znajdujący się w instrukcji budowania lub na pudełku, aby obejrzeć zabawny film z policjantami z LEGO City. Prezent LEGO dla dzieci w wieku od siedmiu lat — wręcz policyjny zestaw z okazji świąt lub urodzin małym bohaterom, którzy uwielbiają modele LEGO i twórczą zabawę. Zabawa bez ograniczeń — podaruj dzieciom więcej zabawy i przygód, łącząc ten zestaw z innymi zestawami z serii LEGO City (sprzedawanymi osobno). Zestawy LEGO City — LEGO City to miejsce, gdzie dzieci mogą puścić wodze fantazji dzięki budowlom, pojazdom i mieszkańcom, którzy motywują do budowania, tworzenia, odkrywania i zabawy. Wymiary — wyspa więzienna w tym 980-elementowym zestawie ma 37 cm wysokości, 40 cm szerokości i 16 cm głębokości. Komputronik.plZłóż skargę | 328 zł |
Lego Police Prison Island Construction Game Wielokolorowy 60419Gra LEGO Police Prison Island Construction Game to ekscytująca i wciągająca zabawka, która pozwala dzieciom na kreatywną i po... więcejmysłową zabawę. Ta wielokolorowa gra budowlana zawiera szczegółowe i interaktywne ustawienie wyspy więziennej, dzięki czemu dzieci mogą zbudować własne miniaturowe więzienie.Zesta KidINNDostawa: w Polsce Złóż skargę | 391 zł |
LEGO City 60419 Policja z Więziennej Wyspy Zabawka z Więzienną Wyspą dla dzieci w wieku od siedmiu lat - zestaw LEGO City Policja z Więziennej Wyspy jest pełen ciekaw... więcejych cech i funkcji, które zapewniają wiele godzin pomysłowej zabawy. Zawartość pudełka - wyspa więzienna do zbudowania z klifem, więzieniem, łodzią policyjną, pontonem, helikopterem, minifigurkami trzech policjantów i czterech więźniów, a także figurki psa policyjnego i rekina. Więzienna Wyspa LEGO pełna ciekawych funkcji - zawiera celę z tunelem prowadzącym do opuszczonej kopalni oraz dziedziniec z tajnym włazem do ucieczki prowadzącym do nieczynnej rury kanalizacyjnej. Zawiera plakat z listem gończym - za zgodą osoby dorosłej dzieci mogą zeskanować kod QR znajdujący się w instrukcji budowania lub na pudełku, aby obejrzeć zabawny film z policjantami z LEGO City. Prezent LEGO dla dzieci w wieku od siedmiu lat - wręcz policyjny zestaw z okazji świąt lub urodzin małym bohaterom, którzy uwielbiają modele LEGO i twórczą zabawę. Zabawa bez ograniczeń - podaruj dzieciom więcej zabawy i przygód, łącząc ten zestaw z innymi zestawami z serii LEGO City (sprzedawanymi osobno). Zestawy LEGO City - LEGO City to miejsce, gdzie dzieci mogą puścić wodze fantazji dzięki budowlom, pojazdom i mieszkańcom, którzy motywują do budowania, tworzenia i odkrywania. Erli.plZłóż skargę | 329 zł |
pokaż 20 ofert
Seria Lego CityPorównaj w tabeli →
od 375 zł
wiek 7+, unisex, tory kolejowe, elementów 764 szt., bohaterów 6 szt., silnik, efekty świetlne
od 45 zł
wiek 6+, unisex, transport lądowy, elementów 243 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 304 zł
wiek 6+, unisex, tory kolejowe, elementów 1226 szt., bohaterów 6 szt., ruchome części, silnik
od 318 zł
wiek 7+, unisex, policja i bandyci, elementów 980 szt., bohaterów 7 szt.
od 600 zł
wiek 7+, unisex, kosmos, elementów 1010 szt., bohaterów 7 szt., ruchome części
od 75 zł
wiek 5+, unisex, transport lądowy, elementów 261 szt., bohaterów 3 szt.
od 193 zł
wiek 6+, unisex, straż pożarna, elementów 478 szt., bohaterów 3 szt.
od 85 zł
wiek 6+, unisex, transport lądowy, elementów 252 szt., bohaterów 2 szt.
od 76 zł
wiek 4+, dla chłopców, budownictwo, elementów 126 szt., bohaterów 2 szt.
od 135 zł
wiek 6+, unisex, straż pożarna, elementów 540 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 150 zł
wiek 6+, unisex, policja i bandyci, elementów 706 szt., bohaterów 5 szt.
od 279 zł
wiek 6+, unisex, budynki, elementów 688 szt., modeli 2, bohaterów 6 szt.
od 61 zł
wiek 5+, unisex, transport lądowy, elementów 194 szt., bohaterów 2 szt.
od 419 zł
wiek 6+, unisex, tory kolejowe, elementów 677 szt., bohaterów 4 szt., silnik
od 43 zł
wiek 5+, unisex, transport lądowy, elementów 144 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 659 zł
wiek 7+, unisex, tory kolejowe, elementów 1153 szt., bohaterów 6 szt., silnik
od 45 zł
wiek 5+, unisex, policja i bandyci, elementów 197 szt., bohaterów 2 szt.
od 57 zł
wiek 6+, unisex, kosmos, elementów 240 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 150 zł
wiek 6+, unisex, policja i bandyci, elementów 668 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 177 zł
wiek 7+, dla chłopców, policja i bandyci, elementów 674 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
Wideo recenzje
POLICJA Z WIĘZIENNEJ WYSPY LEGO CITY 60419 RECENZJA
14 stycznia 202420 957 przegląd
Lego 60419 Police Prison Island Set Review
27 stycznia 2024397 przegląd
LEGO City Police Prison Island 60419 review! Cheaper, yet more complex and Better than the last!
17 stycznia 202457 012 przegląd
LEGO City Police Prison Island (60419) - 2024 Set Review
7 stycznia 202434 273 przegląd
LEGO City 60419 Police Prison Island Review English
24 grudnia 20234 033 przegląd
LEGO City - Police Prison Island - 60419 Speed Build
18 stycznia 2024722 przegląd
LEGO City 60419 Police Prison Island – LEGO Speed Build Review
24 grudnia 2023126 363 przegląd
REVIEW: LEGO 60419 CITY Police Prison Island
16 stycznia 20241 083 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 235 zł
wiek 7+, unisex, transport lotniczy, elementów 913 szt., bohaterów 9 szt.
od 340 zł
wiek 7+, unisex, tory kolejowe, elementów 907 szt., bohaterów 6 szt., ruchome części
od 340 zł
wiek 7+, unisex, kosmos, elementów 1097 szt., bohaterów 6 szt.
od 245 zł
wiek 7+, unisex, rozrywka, elementów 1045 szt., bohaterów 8 szt., ruchome części
od 306 zł
wiek 7+, unisex, pojazdy wodne, elementów 842 szt., bohaterów 6 szt., ruchome części
od 318 zł
wiek 7+, unisex, budynki, elementów 1045 szt., bohaterów 8 szt.
od 340 zł
wiek 7+, unisex, budynki, elementów 1126 szt., bohaterów 6 szt.
od 299 zł
wiek 7+, unisex, zestawy fabularne, elementów 826 szt., bohaterów 4 szt.
od 235 zł
wiek 7+, unisex, służba ratownicza, elementów 816 szt., bohaterów 13 szt., ruchome części
od 235 zł
wiek 7+, unisex, kosmos, elementów 786 szt., bohaterów 6 szt., ruchome części
od 269 zł
wiek 6+, unisex, policja i bandyci, elementów 823 szt., bohaterów 6 szt., ruchome części
od 317 zł
wiek 9+, unisex, science fiction, elementów 957 szt., bohaterów 4 szt.