Конструктор Lego Ski and Climbing Center 60366
Відео 7Фото 12 |
Lego Ski and Climbing Center 60366 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lego 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lego.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lego Ski and Climbing Center 60366
Усі ціни 24 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zestaw klocków LEGO City Centrum narciarskie i wspinaczkowe 1045 elementówPrzenieś emocje ze stoku narciarskiego do domu dzięki zestawowi LEGO City Centrum narciarskie i wspinaczkowe (60366). W trzyp... щеiętrowym budynku mieści się sklep sportowy, kawiarnia oraz działająca winda, która dowozi narciarzy na szczyt trasy. W centrum jest również ścianka wspinaczkowa i teren na świeżym powietrzu do zimowych zabaw. Wystarczy dodać osiem minifigurek, figurki wiewiórki i sowy oraz bałwana do zbudowania, by zapewnić sobie niekończącą się zimową zabawę.Interakt Rozetka.plПоскаржитись | 352 zł |
LEGO City 60366 Centrum narciarskie i wspinaczkowePrzenie? emocje ze stoku narciarskiego do domu dzi?ki zestawowi LEGO® City Centrum narciarskie i wspinaczkowe (60366). W trzy... щеpi?trowym budynku mie?ci si? sklep sportowy, kawiarnia oraz dzia?aj?ca winda, która dowozi narciarzy na szczyt trasy. W centrum jest równie? ?cianka wspinaczkowa i teren na ?wie?ym powietrzu do zimowych zabaw. Wystarczy doda? osiem minifigurek, figurki wiewiórki i sowy oraz ba?wana do zbudowania, by zapewni? sobie nieko?cz?c? si? zimow? zabaw?. Interaktywne cyfrowe instrukcje budowania Dzieci w wieku od siedmiu lat b?d? si? ?wietnie bawi?, buduj?c model na podstawie do??czonej ilustrowanej instrukcji. Mog? te? pobra? aplikacj? LEGO Builder, aby wra?enia z budowania by?y jeszcze bardziej wyj?tkowe. Ten cyfrowy przewodnik pozwala dzieciom powi?ksza?, obraca? i wizualizowa? modele podczas budowania, a tak?e przegl?da? i zapisywa? wirtualne zestawy. Fajne zabawki dla dzieci Zestawy LEGO City pozwalaj? dzieciom przenie?? si? w sam ?rodek akcji dzi?ki realistycznym pojazdom, szczegó?owym budowlom i inspiruj?cym postaciom. Podczas odgrywania historii i scenek inspirowanych ?yciem codziennym dzieci w ekscytuj?cy sposób poznaj? otaczaj?cy je ?wiat. Proshop.plПоскаржитись | 376 zł |
LEGO City 60366 Centrum narciarskie i wspinaczkoweKlocki City 60366 Centrum narciarskie i wspinaczkowe Zabawka konstrukcyjna LEGO City Centrum... CeneoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 352 zł |
Klocki LEGO City Centrum Narciarskie i Wspinaczkowe 60366LEGO® City Centrum narciarskie i wspinaczkowe Przenieś emocje ze stoku narciarskiego do domu dzięki zestawowi LEGO® City Cent... щеrum narciarskie i wspinaczkowe (60366). W trzypiętrowym budynku mieści się sklep sportowy, kawiarnia oraz działająca winda, która dowozi narciarzy na szczyt trasy. W centrum jest również ścianka wspinaczkowa i teren na świeżym powietrzu do zimowych zabaw. Wystarczy dodać osiem minifigurek, figurki wiewiórki i sowy oraz bałwana do zbudowania, by zapewnić sobie niekończącą się zimową zabawę. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Liczba sztuk: 1045 Zalecany wiek: 7+ Długość pudełka (mm): 480 Szerokość pudełka (mm): 378 Wysokość pudełka (mm): 94 Waga opakowania (kg): 2,211 Zestaw pełny sportów zimowych Dzięki zestawowi LEGO® Centrum narciarskie i wspinaczkowe maluchy przeniosą się myślami na wysokie górskie stoki. Ciekawa zabawa w budowanie Samo budowanie tego zestawu to dla dzieci nie lada frajda, a co dopiero przygody w gotowym centrum narciarskim i wspinaczkowym. Stok narciarski Dostępny zarówno dla narciarzy, jak i snowboardzistów Maxelektro.plПоскаржитись | 517 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO City 60366 Centrum narciarskie i wspinaczkowe DZLEGO 60366 City Centrum narciarskie i wspinaczkowe Udaj się na stok narciarski i przeżywaj zimowe przygody przez cały rok! Wj... щеedź windą na szczyt budynku, skąd możesz poszusować na nartach lub snowboardzie. Zapnij uprząż i spróbuj swoich sił we wspinaczce ściankowej. Następnie odwiedź sklep narciarski, aby zaopatrzyć się w nowy sprzęt, wypij ciepły napój w przytulnej kawiarni lub zostań na świeżym powietrzu, gdzie możesz pojeździć na łyżwach, zagrać w hokeja lub ulepić uroczego bałwana! Przenieś emocje ze stoku narciarskiego do domu dzięki zestawowi LEGO® City Centrum narciarskie i wspinaczkowe (60366). W trzypiętrowym budynku mieści się sklep sportowy, kawiarnia oraz działająca winda, która dowozi narciarzy na szczyt trasy. W centrum jest również ścianka wspinaczkowa i teren na świeżym powietrzu do zimowych zabaw. Wystarczy dodać osiem minifigurek, figurki wiewiórki i sowy oraz bałwana do zbudowania, by zapewnić sobie niekończącą się zimową zabawę. Interaktywne cyfrowe instrukcje budowania Dzieci w wieku od siedmiu lat będą się świetnie bawić, budując model na podstawie dołączonej ilustrowanej instrukcji. Mogą też pobrać aplikację LEGO Builder, aby wrażenia z budowania były jeszcze bardziej wyjątkowe. Ten cyfrowy przewodnik pozwala dzieciom powiększać, obracać i wizualizować modele podczas budowania, a także przeglądać i zapisywać wirtualne zestawy. Fajne zabawki dla dzieci Zestawy LEGO City pozwalają dzieciom przenieść się w sam środek akcji dzięki realistycznym pojazdom, szczegółowym budowlom i inspirującym postaciom. Podczas odgrywania historii i scenek inspirowanych życiem codziennym dzieci w ekscytujący sposób poznają otaczający je świat. Centrum narciarskie — pobudź dziecięcą wyobraźnię zestawem konstrukcyjnym LEGO® City Centrum narciarskie i wspinaczkowe (60366), który jest pełen fajnych zimowych atrakcji Co jest w pudełku? Wszystko, czego dzieci potrzebują do zbudowania modułowego trzypiętrowego budynku ze sklepem, kawiarnią i stokiem, a także osiem minifigurek z akcesoriami narciarskimi oraz figurki bałwana, sowy i wiewiórki Cechy i funkcje — zawiera działającą windę, która przewozi narciarzy do kawiarni i na początek trasy na stoku Prezent LEGO® dla fanów narciarstwa w wieku od siedmiu lat — to fajny prezent urodzinowy, świąteczny lub z innej okazji Wymiary — zestaw ma 29 cm wysokości, 21 cm szerokości i 45 cm głębokości Akcesoria dla minifigurek LEGO® — akcesoria obejmują rower, apteczkę, dwa plecaki, aparat fotograficzny, cztery narty, dwie deski snowboardowe, cztery kijki narciarskie, dwa kije hokejowe, cztery łyżwy, cztery rakiety śnieżne i dwa czekany Interaktywny przewodnik — odkryj aplikację LEGO® Builder. Tutaj dzieci mogą odkrywać i zapisywać wirtualne zestawy, śledzić postępy w budowaniu, powiększać i obracać oraz oglądać modele w 3D podczas budowania Akcja bez ograniczeń Komputronik.plПоскаржитись | 360 zł |
ще 19 пропозицій
Серія Lego CityПорівняти в таблиці →
від 375 zł
вік 7+, унісекс, залізниця, деталей 764 шт, персонажів 6 шт, мотор, світлові ефекти
від 425 zł
вік 6+, унісекс, залізниця, деталей 1226 шт, персонажів 6 шт, рухомі деталі, мотор
від 318 zł
вік 7+, унісекс, поліція і бандити, деталей 980 шт, персонажів 7 шт
від 600 zł
вік 7+, унісекс, космос, деталей 1010 шт, персонажів 7 шт, рухомі деталі
від 85 zł
вік 6+, унісекс, наземний транспорт, деталей 252 шт, персонажів 2 шт
від 75 zł
вік 5+, унісекс, наземний транспорт, деталей 261 шт, персонажів 3 шт
від 193 zł
вік 6+, унісекс, пожежна служба, деталей 478 шт, персонажів 3 шт
від 150 zł
вік 6+, унісекс, поліція і бандити, деталей 706 шт, персонажів 5 шт
від 279 zł
вік 6+, унісекс, будівлі, деталей 688 шт, моделей 2, персонажів 6 шт
від 61 zł
вік 5+, унісекс, наземний транспорт, деталей 194 шт, персонажів 2 шт
від 419 zł
вік 6+, унісекс, залізниця, деталей 677 шт, персонажів 4 шт, мотор
від 76 zł
вік 4+, для хлопчиків, будівництво, деталей 126 шт, персонажів 2 шт
від 135 zł
вік 6+, унісекс, пожежна служба, деталей 540 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 59 zł
вік 6+, унісекс, космос, деталей 240 шт, персонажів 1 шт, рухомі деталі
від 150 zł
вік 6+, унісекс, поліція і бандити, деталей 668 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 181 zł
вік 7+, для хлопчиків, поліція і бандити, деталей 674 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 43 zł
вік 5+, унісекс, наземний транспорт, деталей 144 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 659 zł
вік 7+, унісекс, залізниця, деталей 1153 шт, персонажів 6 шт, мотор
від 45 zł
вік 5+, унісекс, поліція і бандити, деталей 197 шт, персонажів 2 шт
Відеоогляди
CENTRUM NARCIARSKIE I WSPINACZKOWE ⛷️ LEGO CITY 60366 RECENZJA
5 липня 202314 858 переглядів
LEGO City 60366 Wintersportpark - LEGO Speed Build Review
25 травня 20232 972 перегляда
LEGO Ski and Climbing Center #60366
21 липня 202315 612 переглядів
LEGO City 2023 Ski & Climbing Center 60366 Exploration & Review
5 червня 20234 321 перегляд
LEGO City 60366 Ski and Climbing Center - LEGO Speed Build Review
25 травня 2023158 980 переглядів
Review!LEGO CITY 60366 Ski and Climbing Centre
6 червня 20231 254 перегляда
LEGO City 60366 Ski and Climbing Center - Build and Review
27 вересня 20232 567 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 343 zł
вік 7+, унісекс, залізниця, деталей 907 шт, персонажів 6 шт, рухомі деталі
від 306 zł
вік 7+, унісекс, водний транспорт, деталей 842 шт, персонажів 6 шт, рухомі деталі
від 425 zł
вік 10+, унісекс, сюжетні набори, деталей 899 шт, персонажів 15 шт, рухомі деталі
від 313 zł
вік 9+, унісекс, будівлі, деталей 969 шт, моделей 3, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 357 zł
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 1038 шт, персонажів 6 шт, рухомі деталі
від 384 zł
вік 9+, унісекс, фентезі, деталей 922 шт, персонажів 8 шт, рухомі деталі
від 250 zł
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 1056 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 393 zł
вік 8+, унісекс, тварини, деталей 989 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 315 zł
вік 10+, унісекс, фантастика, деталей 1050 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 275 zł
вік 9+, унісекс, фентезі, деталей 1192 шт, моделей 3, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 399 zł
вік 12+, унісекс, сюжетні набори, деталей 859 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 240 zł
вік 9+, унісекс, фентезі, деталей 990 шт, персонажів 9 шт, рухомі деталі