Klocki Lego Mars Crew Exploration Rover 42180
Wideo 3Zdjęcia 10 |
Lego Mars Crew Exploration Rover 42180 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego Mars Crew Exploration Rover 42180
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw klocków Lego Technic Łazik marsjański zespołu badawczego 1599 elemeZestaw LEGO Technic Łazik eksploracyjny (42180) dla chłopców i dziewczynek w wieku od 11 lat, którzy uwielbiają zabawki związ... więcejane z kosmosem, zainspiruje dzieci do zgłębiania wiedzy na temat misji na Marsa. Ten szczegółowy zestaw łazika marsjańskiego jest pełen realistycznych funkcji, które zadziwią młodych odkrywców. Model rozkłada się, odsłaniając platformę ładunkową, a dzieci mogą przetestować zawieszenie, ustawiając łazik w odpowiedniej pozycji. Następnie mogą użyć dźwigu do podniesienia robota, narzędzi i reaktora paliwowego. Pomieszczenia mieszkalne załogi obejmują siedzenia, prysznic, toaletę, bieżnię i lodówkę. Jest też winda, pojemniki na odpady i próbki, a także zbiorniki na gaz i wodę.Ten zestaw ma specjalną bramę kosmiczną, dzięki czemu dzieci mogą podłączyć inne kompatybilne zestawy LEGO o tematyce kosmicznej (sprzedawane osobno), aby przeżyć jeszcze więcej kosmicznych przygód. Intuicyjne budowanie umożliwia aplikacja LEGO Builder, w której dzieci mogą skalować i obracać mo... Rozetka.plZłóż skargę | 529 zł |
LEGO Technic 42180 Marsja?ski ?azik eksploracyjnyPrzygotuj si? do misji na Marsie dzi?ki Marsja?skiemu ?azikowi eksploracyjnemu LEGO® Technic. Przetestuj zawieszenie, które p... więcejozwala ?azikowi przemieszcza? si? po marsja?skich krajobrazach. Skieruj go na miejsce, u?yj d?wigu, aby podnie?? robota, narz?dzia i reaktor paliwowy. Zajrzyj te? do pomieszcze? mieszkalnych za?ogi lub sprawd? sprz?t u?ywany przez astronautów, w tym pojemniki na próbki oraz kanistry z gazem i wod?. Zawiera rozk?adan? skrzyni? ?azika, zawieszenie, d?wig, wind? i pomieszczenia mieszkalne Model ?azika mo?na rozk?ada? i sk?ada? na czas transportu lub misji Obracaj, podno? i opuszczaj d?wig, aby przesuwa? ?adunek Akcesoria obejmuj? sprz?t naukowy i kanistry z gazem Kosmiczny prezent dla dzieci, które uwielbiaj? zabawki inspirowane NASA 11+, 1599 elements, 378mm x 480mm x 112mm Proshop.plZłóż skargę | 532 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Technic 42180 Marsjański Łazik Eksploracyjny DZIKlocki LEGO 42180 Marsjański łazik eksploracyjny Zainspiruj dzieci w wieku od 11 lat do poznawania tajników misji na Marsie d... więcejzięki zestawowi LEGO Technic Marsjański łazik eksploracyjny (42180). Ten szczegółowy zestaw z łazikiem marsjańskim jest pełen realistycznych funkcji. Model rozkłada się, odsłaniając skrzynię łazika, a dzieci mogą przetestować zawieszenie, ustawiając łazik w odpowiednim położeniu. Następnie mogą użyć dźwigu do podniesienia robota-łazika, narzędzi i reaktora paliwowego. Pomieszczenia mieszkalne załogi obejmują miejsca doodpoczynku, prysznic, toaletę, bieżnię i lodówkę. Dostępna jest też winda, pojemniki na recykling i próbki oraz kanistry z gazem i wodą.Ten zestaw zawiera specjalną kosmiczną śluzę powietrzną, dzięki której dzieci mogą przyłączyć do tego zestawu inne kompatybilne zestawy LEGO (sprzedawane osobno), aby przeżyć jeszcze więcej kosmicznych przygód. Wspaniałą przygodę z budowaniem zapewni też intuicyjna aplikacja LEGO Builder, w której można powiększać i obracać modele w 3D, zapisywać zestawy i śledzić postępy. Łazik marsjański dla chłopców i dziewcząt w wieku od 11 lat — LEGO Technic Marsjański łazik eksploracyjny dla dzieci zawiera mnóstwo realistycznych funkcji, dzięki którym mali odkrywcy mogą uczyć się przez zabawę Kosmiczna zabawka pełna rozmaitych funkcji — ta kosmiczna zabawka do zbudowania ma rozkładaną skrzynię łazika, zawieszenie, ruchomy dźwig, windę, generator, latarnie, łazik pomocniczy, pomieszczenia mieszkalne i kokpit Rozkładany łazik – model odzwierciedla sposób, w jaki na czas transportu łaziki składają się do kompaktowych rozmiarów i rozkładają się, gdy mają przewozić ładunek Akcesoria naukowe — ten zestaw zachęcający do eksploracji kosmosu zawiera akcesoria wzorowane na przedmiotach używanych przez astronautów, w tym sprzęt naukowy i kanistry z gazem Kosmiczny prezent dla dzieci, które uwielbiają zabawki inspirowane NASA – ten zestaw to kreatywny prezent dla chłopców i dziewczynek w wieku od 11 lat, którzy uwielbiają ciekawe zabawki związane z kosmosem Śluza powietrzna do łączenia z innymi modelami — ten zestaw zawiera specjalną śluzę powietrzną, dzięki czemu dzieci mogą łączyć go z innymi kosmicznymi zestawami LEGO (sprzedawanymi osobno) i przeżywać jeszcze więcej kosmicznych przygód Nowy sposób na budowanie — aplikacja LEGO Builder przeprowadzi dzieci przez intuicyjne budowanie. Mogą w niej zapisywać zestawy, śledzić postępy oraz przybliżać i obracać modele w 3D w trakcie budowania Wymiary — ten 1599-elementowy zestaw z modelem do zbudowania ma po rozłożeniu 23 cm wysokości, 44 cm długości i 21 cm szerokości Komputronik.plZłóż skargę | 524 zł |
LEGO 42180 Technic Marsjański łazik eksploracyjnyZainspiruj dzieci w wieku od 11 lat do poznawania tajników misji na Marsie dzięki zestawowi LEGO® Technic Marsjański łazik ek... więcejsploracyjny (42180). Ten szczegółowy zestaw z łazikiem marsjańskim jest pełen realistycznych funkcji. Model rozkłada się, odsłaniając skrzynię łazika, a dzieci mogą przetestować zawieszenie, ustawiając łazik w odpowiednim położeniu. Następnie mogą użyć dźwigu do podniesienia robota-łazika, narzędzi i reaktora paliwowego. Pomieszczenia mieszkalne załogi obejmują miejsca do odpoczynku, prysznic, toaletę, bieżnię i lodówkę. Dostępna jest też winda, pojemniki na recykling i próbki oraz kanistry z gazem i wodą. Electro.plZłóż skargę | 720 zł |
LEGO 42180 Technic Marsjański łazik eksploracyjnyZainspiruj dzieci w wieku od 11 lat do poznawania tajników misji na Marsie dzięki zestawowi LEGO® Technic Marsjański łazik ek... więcejsploracyjny (42180). Ten szczegółowy zestaw z łazikiem marsjańskim jest pełen realistycznych funkcji. Model rozkłada się, odsłaniając skrzynię łazika, a dzieci mogą przetestować zawieszenie, ustawiając łazik w odpowiednim położeniu. Następnie mogą użyć dźwigu do podniesienia robota-łazika, narzędzi i reaktora paliwowego. Pomieszczenia mieszkalne załogi obejmują miejsca do odpoczynku, prysznic, toaletę, bieżnię i lodówkę. Dostępna jest też winda, pojemniki na recykling i próbki oraz kanistry z gazem i wodą.... Avans.plZłóż skargę | 720 zł |
pokaż 15 ofert
Seria Lego TechnicPorównaj w tabeli →
od 285 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 1466 szt., ruchome części
od 1 399 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 3778 szt., ruchome części
od 688 zł
wiek 11+, dla chłopców, transport lądowy, elementów 2573 szt., ruchome części
od 48 zł
wiek 8+, unisex, transport lądowy, elementów 219 szt., ruchome części
od 970 zł
wiek 18+, dla chłopców, transport lądowy, elementów 3696 szt., ruchome części
od 192 zł
wiek 9+, dla chłopców, transport lądowy, elementów 665 szt., ruchome części
od 105 zł
wiek 8+, unisex, transport lądowy, elementów 503 szt., ruchome części
od 1 000 zł
wiek 9+, dla chłopców, budownictwo, elementów 592 szt., modeli 2, ruchome części
od 729 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 1642 szt., ruchome części
od 65 zł
wiek 8+, unisex, transport lądowy, elementów 390 szt., ruchome części
od 94 zł
wiek 7+, unisex, transport lądowy, elementów 240 szt., inercyjne
od 600 zł
wiek 11+, unisex, transport lądowy, elementów 1492 szt., ruchome części
od 45 zł
wiek 7+, unisex, transport lądowy, elementów 244 szt., modeli 2, inercyjne
od 247 zł
wiek 10+, unisex, elementów 526 szt., ruchome części
od 320 zł
wiek 10+, unisex, kosmos, elementów 1132 szt., ruchome części
od 23 zł
wiek 7+, unisex, transport lądowy, elementów 177 szt., modeli 2, ruchome części
od 169 zł
wiek 9+, unisex, transport lądowy, elementów 905 szt., ruchome części
od 170 zł
wiek 9+, unisex, transport lądowy, elementów 452 szt., ruchome części
od 524 zł
wiek 11+, unisex, kosmos, elementów 1599 szt., ruchome części
Wideo recenzje
Review of LEGO Technic 42178, 42179, 42180 & 42181 for March 2024 release
26 lutego1 176 przegląd
LEGO Technic 42180 Mars Crew Exploration Rover Speed Build Review
27 lutego 2024137 850 przegląd
LEGO Technic 2024 – Mars Exploration Rover – LEGO 42180 Speed Build Review
27 lutego 20241 732 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 498 zł
wiek 9+, unisex, science fiction, elementów 1739 szt., bohaterów 6 szt., ruchome części
od 489 zł
wiek 10+, unisex, fantasy, elementów 1673 szt., ruchome części
od 396 zł
wiek 9+, unisex, tory kolejowe, elementów 1723 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 650 zł
wiek 10+, unisex, science fiction, elementów 1462 szt., bohaterów 9 szt., ruchome części
od 375 zł
wiek 14+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 1901 szt., bohaterów 6 szt., ruchome części
od 680 zł
wiek 9+, unisex, science fiction, elementów 1582 szt., bohaterów 6 szt., ruchome części
od 582 zł
wiek 18+, unisex, science fiction, elementów 1369 szt., bohaterów 8 szt., ruchome części
od 425 zł
wiek 18+, unisex, science fiction, elementów 1508 szt., modeli 2, ruchome części
od 700 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 1677 szt., ruchome części
od 719 zł
wiek 10+, unisex, science fiction, elementów 1705 szt., bohaterów 6 szt., ruchome części
od 580 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 1456 szt., ruchome części
od 395 zł
wiek 18+, unisex, zestawy fabularne, elementów 1606 szt., ruchome części