Klocki Lego The Ice Castle 43197
Wideo 14Zdjęcia 7 | od 1 500 zł dodaj do listymoje listy |
Lego The Ice Castle 43197 2021 rokDisney Princess |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Seria Lego Disney PrincessPorównaj w tabeli →
od 77 zł
wiek 5+, dla dziewczynek, księżniczki, elementów 104 szt., bohaterów 1 szt.
od 139 zł
wiek 4+, dla dziewczynek, księżniczki, elementów 168 szt., bohaterów 1 szt.
od 176 zł
wiek 5+, dla dziewczynek, księżniczki, elementów 239 szt., bohaterów 2 szt.
od 543 zł
wiek 7+, unisex, księżniczki, elementów 1016 szt., bohaterów 13 szt.
od 296 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, księżniczki, elementów 585 szt., bohaterów 2 szt.
od 92 zł
wiek 5+, dla dziewczynek, księżniczki, elementów 124 szt., bohaterów 3 szt., pudełko do przechowywania
od 1 500 zł
wiek 14+, dla dziewczynek, księżniczki, elementów 1709 szt., bohaterów 5 szt.
od 15 zł
wiek 6+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 43 szt., bohaterów 1 szt.
od 500 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, księżniczki, elementów 322 szt., bohaterów 3 szt.
od 79 zł
wiek 5+, dla dziewczynek, księżniczki, elementów 133 szt., bohaterów 3 szt., pudełko do przechowywania
od 141 zł
wiek 5+, dla dziewczynek, księżniczki, elementów 176 szt., bohaterów 2 szt.
od 59 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, księżniczki, elementów 154 szt., bohaterów 1 szt.
od 74 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, księżniczki, elementów 152 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 87 zł
wiek 5+, dla dziewczynek, księżniczki, elementów 105 szt., bohaterów 3 szt., pudełko do przechowywania
od 159 zł
wiek 7+, dla dziewczynek, księżniczki, elementów 509 szt., bohaterów 3 szt.
od 148 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, księżniczki, elementów 316 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 95 zł
wiek 5+, dla dziewczynek, księżniczki, elementów 111 szt., bohaterów 2 szt., pudełko do przechowywania
od 35 zł
wiek 5+, dla dziewczynek, księżniczki, elementów 74 szt., bohaterów 1 szt.
od 245 zł
wiek 7+, dla dziewczynek, księżniczki, elementów 613 szt., bohaterów 3 szt.
Wideo recenzje
LEGO DISNEY FROZEN 2021 PARTS REVIEW! The Ice Castle! Lego set #43197
11 lipca 2021297 przegląd
Live - The Ice Castle (43197) - Build & Chat
2 lipca 2021196 przegląd
Lego Frozen The Ice Castle 43197 Review + Speed Build Stop Motion | Biggest Lego Frozen Castle! 【中字】
27 lutego 20221 029 przegląd
Huge LEGO Disney Frozen Ice Castle 43197 LEAKED!
12 maja 202111 637 przegląd
LEGO Frozen: The Ice Castle Live Build Stream (43197)
2 lipca 20217 621 przegląd
The Ice Castle - 43197 - Speed Build & Review
2 lipca 2021793 przegląd
New Lego Disney Frozen Ice Castle 43197 Revealed!! ❄️ It’s so pretty!!
1 czerwca 2021205 przegląd
LEGO DISNEY FROZEN 2021 SET REVIEW! The Ice Castle! Lego set #43197
24 lipca 2021344 przegląd
LEGO Frozen The Ice Castle (large scale!) pics & thoughts! 43197
2 czerwca 202155 036 przegląd
LEGO Disney Frozen 43197 The Ice Castle Review!
11 lipca 20211 536 przegląd
LEGO 43197 레고 디즈니 겨울왕국 얼음성 _Disney FROZEN Ice Castle_Speed Build
29 stycznia 20226 549 przegląd
LIGHT MY BRICKS - The Ice Castle 43197 Light Kit Video Demonstration
16 grudnia 20213 017 przegląd
LEGO The Ice Castle 43197 Light Kit
8 lipca 20211 553 przegląd
The Ice Castle 43197 Lego Light Kit (Demonstration)
26 października 20212 122 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 582 zł
wiek 18+, unisex, science fiction, elementów 1369 szt., bohaterów 8 szt., ruchome części
od 1 672 zł
wiek 18+, unisex, zestawy fabularne, elementów 3662 szt., silnik, efekty dźwiękowe
od 199 zł
wiek 8+, unisex, science fiction, elementów 502 szt., bohaterów 6 szt.
od 48 zł
wiek 4+, unisex, science fiction, elementów 104 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 1 599 zł
wiek 16+, unisex, fantasy, elementów 6020 szt., bohaterów 28 szt., ruchome części
od 111 zł
wiek 8+, unisex, transport lądowy, elementów 503 szt., ruchome części
od 425 zł
wiek 6+, unisex, tory kolejowe, elementów 1226 szt., bohaterów 6 szt., ruchome części, silnik
od 1 072 zł
wiek 18+, unisex, fantasy, elementów 6167 szt., bohaterów 15 szt.
od 375 zł
wiek 7+, unisex, tory kolejowe, elementów 764 szt., bohaterów 6 szt., silnik, efekty świetlne
od 1 400 zł
wiek 14+, unisex, science fiction, elementów 5685 szt., bohaterów 19 szt.
od 13 zł
wiek 5+, unisex, zestawy fabularne, elementów 9 szt., bohaterów 1 szt.