Klocki Lego Snowspeeder 75144
Wideo 16Zdjęcia 20 |
Lego Snowspeeder 75144 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Seria Lego Star WarsPorównaj w tabeli →
od 94 zł
wiek 7+, unisex, science fiction, elementów 215 szt., bohaterów 9 szt., ruchome części
od 199 zł
wiek 8+, unisex, science fiction, elementów 502 szt., bohaterów 6 szt.
od 970 zł
wiek 9+, dla chłopców, science fiction, elementów 1005 szt., bohaterów 6 szt., ruchome części
od 173 zł
wiek 18+, dla chłopców, science fiction, elementów 834 szt., ruchome części
od 2 769 zł
wiek 16+, dla chłopców, science fiction, elementów 7541 szt., bohaterów 10 szt., ruchome części
od 680 zł
wiek 9+, unisex, science fiction, elementów 1083 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 23 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 85 szt., ruchome części
od 51 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 139 szt., ruchome części
od 460 zł
wiek 8+, dla chłopców, science fiction, elementów 396 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 51 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 88 szt., bohaterów 2 szt.
od 65 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 108 szt., bohaterów 4 szt.
od 71 zł
wiek 4+, dla chłopców, science fiction, elementów 77 szt., bohaterów 2 szt.
od 50 zł
wiek 10+, dla chłopców, science fiction, elementów 295 szt.
od 402 zł
wiek 9+, unisex, science fiction, elementów 924 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 230 zł
wiek 18+, unisex, science fiction, elementów 766 szt.
od 856 zł
wiek 10+, unisex, science fiction, elementów 1394 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 256 zł
wiek 8+, dla chłopców, science fiction, elementów 540 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 456 zł
wiek 14+, unisex, science fiction, elementów 1062 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
Wideo recenzje
LEGO Star Wars 75144 Śmigacz śnieżny
31 grudnia 2017441 przegląd
Lego Star Wars UCS Śnieżny Śmigacz 75144 / Speed Build
29 maja 2017376 przegląd
UCS SNOWSPEEDER (75144) just came in on trade! In stock now at www.orlbrick.com #lego #legostarwars
5 września 2023430 przegląd
LEGO Star Wars 75144 , Snowspeeder UCS minifigures
19 czerwca 2017148 przegląd
UCS Snowspeeder - LEGO Star Wars 75144 Speed Build
10 maja 2017180 przegląd
LEGO STAR WARS 75144 Snowspeeder - Lego Speed Build Videos
15 czerwca 2017155 przegląd
75144 Snowspeeder Announcement (Star Wars Ultimate Collector Series)
22 marca 2017113 przegląd
LEGO Star Wars 75144 Snowspeeder - instruction timelapse
22 maja 2017150 przegląd
Lets Brick Lego Star Wars 75144 UCS Snowspeeder
8 października 2017158 przegląd
First Look: LEGO Star Wars Snowspeeder 75144 Ultimate Collector Series Official Images
22 marca 2017381 przegląd
LEGO Star Wars UCS Snowspeeder 75144 Unboxing, Speed Build and Review
11 czerwca 20172 188 przegląd
LEGO Star Wars 75144 Snowspeeder™ Review
29 czerwca 2017241 przegląd
Lego Star Wars Ultimate Collector Series Snowspeeder 75144 speed build
5 maja 2017193 przegląd
Building Lego Star Wars Snowspeeder 75144 PART 6
4 lipca 2017181 przegląd
LEGO instructions - Star Wars - 75144 - Snowspeeder
11 maja 2017403 przegląd
Building Lego Star Wars SnowSpeeder 75144 Part 3
1 lipca 2017173 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 1 999 zł
wiek 9+, dla chłopców, science fiction, elementów 1416 szt., bohaterów 6 szt., ruchome części
od 2 150 zł
wiek 12+, dla chłopców, science fiction, elementów 1768 szt., bohaterów 6 szt., ruchome części
od 2 000 zł
wiek 6+, dla chłopców, zestawy fabularne, elementów 1683 szt., bohaterów 14 szt., ruchome części
od 952 zł
wiek 11+, dla chłopców, transport lądowy, elementów 1862 szt., modeli 2, ruchome części, silnik
od 1 929 zł
wiek 10+, dla chłopców, budownictwo, elementów 1401 szt., modeli 2, ruchome części, silnik
od 582 zł
wiek 18+, unisex, science fiction, elementów 1369 szt., bohaterów 8 szt., ruchome części
od 1 672 zł
wiek 18+, unisex, zestawy fabularne, elementów 3662 szt., silnik, efekty dźwiękowe
od 199 zł
od 48 zł
wiek 4+, unisex, science fiction, elementów 104 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 1 599 zł
wiek 16+, unisex, fantasy, elementów 6020 szt., bohaterów 28 szt., ruchome części
od 111 zł
wiek 8+, unisex, transport lądowy, elementów 503 szt., ruchome części