Klocki Lego Tantive IV 75376
Wideo 10Zdjęcia 7 |
Lego Tantive IV 75376 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego Tantive IV 75376
Wszystkie ceny 21 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw klocków Lego Star Wars Tantive IV 654 elementy (75376)Odtwórz emocje, jakie towarzyszyły Ci podczas oglądania początkowej sceny filmu Gwiezdne Wojny: Nowa nadzieja, dzięki modelow... więceji statku kosmicznego Tantive IV do zbudowania z klocków LEGO. Poczuj swoją twórczą moc, budując rozpoznawalne szczegóły kultowego statku kosmicznego ściganego przez gwiezdny niszczyciel. Umieść swój pojazd Star Wars na podstawce do zbudowania i dodaj tabliczkę oraz klocek z okazji 25. rocznicy LEGO Star Wars, aby stworzyć niesamowitą ozdobę.Ten model kolekcjonerski należy do kolekcji średniej wielkości statków kosmicznych LEGO Star Wars. To świetny upominek dla Ciebie lub prezent dla innych fanów Gwiezdnych Wojen i kolekcjonerów pamiątek.Ten wyjątkowy model Tantive IV LEGO Star Wars dla dorosłych stanowi wyzwanie konstrukcyjne dla każdego. Twoje doświadczenia urozmaici też aplikacja LEGO Builder, w której możesz powiększać i obracać modele w 3D, śledzić swoje postępy i zapisywać wszystkie swoje zestawy w jednym miejscu. Kolekcjonerski model Tantive IV - odtwór... Rozetka.plZłóż skargę | 279 zł |
LEGO Star Wars 75376 Tantive IVZbuduj swoj? moc. Zbuduj swoj? pasj?. Zbuduj emocje, które wzbudzi?a w Tobie pierwsza scena filmu Gwiezdne Wojny: Nowa nadzie... więcejja dzi?ki temu modelowi kultowego statku kosmicznego Tantive IV. Odtwórz 11 pot??nych silników i wiele innych autentycznych elementów. Na zako?czenie swojej twórczej misji ustaw model na podstawce i dodaj tabliczk? oraz klocek z okazji 25. rocznicy LEGO Star Wars. Zbuduj realistyczne szczegó?y pojazdu z filmu Gwiezdne Wojny: Nowa nadzieja W zestawie jest podstawka do eksponowania modelu Tantive IV Cz??? serii kolekcjonerskic Proshop.plZłóż skargę | 284 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Star Wars 75376 Tantive IV DZI-ZKLO-LGO-1564Klocki LEGO 75376 Tantive IV™ Odtwórz emocje, jakie towarzyszyły Ci podczas oglądania początkowej sceny filmu Gwiezdne Wojny:... więcejNowa nadzieja, dzięki modelowi statku kosmicznego Tantive IV do zbudowania z klocków LEGO. Poczuj swoją twórczą moc, budując rozpoznawalne szczegóły kultowego statku kosmicznego ściganego przez gwiezdny niszczyciel. Umieść swój pojazd Star Wars™ na podstawce do zbudowania i dodaj tabliczkę oraz klocek z okazji 25. rocznicy LEGO Star Wars, aby stworzyć niesamowitą ozdobę. Ten model kolekcjonerski należy do kolekcji średniej wielkości statków kosmicznych LEGO Star Wars. To świetny upominek dla Ciebie lub prezent dla innych fanów Gwiezdnych Wojen i kolekcjonerów pamiątek. Ten wyjątkowy model Tantive IV LEGO Star Wars dla dorosłych stanowi wyzwanie konstrukcyjne dla każdego. Twoje doświadczenia urozmaici też aplikacja LEGO Builder, w której możesz powiększać i obracać modele w 3D, śledzić swoje postępy i zapisywać wszystkie swoje zestawy w jednym miejscu. Kolekcjonerski model Tantive IV — odtwórz emocje towarzyszące scenie początkowej filmu Gwiezdne Wojny: Nowa nadzieja, budując średniej wielkości wersję kultowego statku kosmicznego LEGO Szczegółowy pojazd z Gwiezdnych Wojen™ — użyj klocków LEGO, aby odtworzyć kultowe detale Tantive IV z filmu Gwiezdne Wojny: Nowa nadzieja, w tym 11 silników i turbolasery Idealna ozdoba — podstawka do zbudowania zawiera tabliczkę i klocek z okazji 25. rocznicy LEGO Star Wars™ i służy do eksponowania Tantive IV Część kolekcji statków kosmicznych LEGO Star Wars™ — ten zestaw należy do serii kolekcjonerskic Komputronik.plZłóż skargę | 269 zł |
LEGO 75376 Star Wars Tantive IVOdtwórz emocje, jakie towarzyszyły Ci podczas oglądania początkowej sceny filmu Gwiezdne Wojny: Nowa nadzieja, dzięki modelow... więceji statku kosmicznego Tantive IV do zbudowania z klocków LEGO. Electro.plZłóż skargę | 380 zł |
LEGO 75376 Star Wars Tantive IVOdtwórz emocje, jakie towarzyszyły Ci podczas oglądania początkowej sceny filmu Gwiezdne Wojny: Nowa nadzieja, dzięki modelow... więceji statku kosmicznego Tantive IV do zbudowania z klocków LEGO.... Avans.plZłóż skargę | 380 zł |
pokaż 16 ofert
Seria Lego Star WarsPorównaj w tabeli →
od 97 zł
wiek 7+, unisex, science fiction, elementów 215 szt., bohaterów 9 szt., ruchome części
od 191 zł
wiek 8+, unisex, science fiction, elementów 502 szt., bohaterów 6 szt.
od 970 zł
wiek 9+, dla chłopców, science fiction, elementów 1005 szt., bohaterów 6 szt., ruchome części
od 173 zł
wiek 18+, dla chłopców, science fiction, elementów 834 szt., ruchome części
od 2 769 zł
wiek 16+, dla chłopców, science fiction, elementów 7541 szt., bohaterów 10 szt., ruchome części
od 680 zł
wiek 9+, unisex, science fiction, elementów 1083 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 23 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 85 szt., ruchome części
od 51 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 139 szt., ruchome części
od 143 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 66 szt., bohaterów 3 szt.
od 256 zł
wiek 8+, dla chłopców, science fiction, elementów 540 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 460 zł
wiek 8+, dla chłopców, science fiction, elementów 396 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 51 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 88 szt., bohaterów 2 szt.
od 65 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 108 szt., bohaterów 4 szt.
od 71 zł
wiek 4+, dla chłopców, science fiction, elementów 77 szt., bohaterów 2 szt.
od 50 zł
wiek 10+, dla chłopców, science fiction, elementów 295 szt.
od 402 zł
wiek 9+, unisex, science fiction, elementów 924 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 230 zł
wiek 18+, unisex, science fiction, elementów 766 szt.
od 856 zł
wiek 10+, unisex, science fiction, elementów 1394 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
Wideo recenzje
LEGO Star Wars Tantive IV 75376 Early Review!
21 lutego4 309 przegląd
LEGO Star Wars Tantive IV 75376 Review
18 marca320 przegląd
TANTIVE IV 75376 LEGO STAR WARS MID SCALE (STARSHIP COLLECTION)
8 kwietnia154 przegląd
LEGO Star Wars 75376 TANTIVE IV Review! (2024)
9 lutego132 482 przegląd
Tantivery expensive! | LEGO Star Wars Tantive IV 75376 REVIEW
8 marca860 przegląd
LEGO Star Wars Tantive IV (75376) Review!
16 marca125 przegląd
Lego Star Wars Tantive IV Midi-Scale 75376 REVIEW! EARLY RELEASE!
16 lutego1 413 przegląd
LEGO Star Wars - Tantive IV - 75376 Speed Build
31 marca 2024275 przegląd
Upcoming Lego Star Wars: Tantive IV (75376)
6 lutego282 przegląd
NEW LEGO Star Wars Tantive-IV Set 75376 Speed Build Starship Collection March 2024 4K
2 marca539 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 212 zł
wiek 18+, unisex, science fiction, elementów 608 szt., bohaterów 3 szt.
od 165 zł
wiek 18+, unisex, science fiction, elementów 675 szt.
od 240 zł
wiek 18+, unisex, science fiction, elementów 665 szt.
od 230 zł
od 340 zł
wiek 18+, unisex, science fiction, elementów 675 szt., ruchome części
od 299 zł
wiek 18+, unisex, science fiction, elementów 670 szt.
od 247 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 693 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 279 zł
wiek 18+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 596 szt., ruchome części
od 227 zł
wiek 18+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 540 szt., ruchome części