Klocki Lego The Mandalorian Helmet 75328
Wideo 17Zdjęcia 7 |
Lego The Mandalorian Helmet 75328 2022 rokStar Wars |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego The Mandalorian Helmet 75328
Wszystkie ceny 39 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw klocków LEGO Star Wars Hełm Mandalorianina 584 elementy (75328)Wielbiciele serialu "Star Wars: The Mandalorian" mogą odkryć swoją kreatywną strefę, budując kolekcjonerską replikę LEGO Star... więcejWars Hełm Mandalorianina (75328). Metaliczny połysk beskaru sprytnie przedstawiają lakierowane bębnowo elementy, a klocki w różnych odcieniach szarości podkreślają realistyczne kontury hełmu. Całości tej nietuzinkowej ozdoby domu lub biura dopełnia złożona z klocków podstawka i tabliczka z napisem.Radość z budowaniaDo zestawu dołączone są szczegółowe instrukcje, które przeprowadzą Cię przez wciągający proces budowania. A gdy najdzie Cię ochota na kolejne wyzwanie konstrukcyjne, możesz zmierzyć się z innymi hełmami LEGO Star Wars z marca 2022 r. i dodać je do swojej kolekcji.Galakt Rozetka.plZłóż skargę | 225 zł |
LEGO Star Wars 75328 He?m MandalorianinaLegendarnemu ?owcy nagród Mandalorianinow Proshop.plZłóż skargę | 265 zł |
LEGO Star Wars 75328 Hełm MandalorianinaKlocki Star Wars 75328 Hełm Mandalorianina Klocki Star Wars 75328 Hełm Mandalorianina Klocki... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 222 zł |
Klocki LEGO Star Wars Hełm Mandalorianina 75328Hełm Mandalorianina™ LEGO® Star Wars™ Wielbiciele serialu „Star Wars Maxelektro.plZłóż skargę | 263 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Star Wars 75328 Hełm Mandalorianina DZI-ZKLO-LGOKlocki LEGO 75328 Hełm Mandalorianina™ Wielbiciele serialu „Star Wars: The Mandalorian” mogą odkryć swoją kreatywną strefę, b... więcejudując kolekcjonerską replikę LEGO® Star Wars™ Hełm Mandalorianina™ (75328). Metaliczny połysk beskaru sprytnie przedstawiają lakierowane bębnowo elementy, a klocki w różnych odcieniach szarości podkreślają realistyczne kontury hełmu. Całości tej nietuzinkowej ozdoby domu lub biura dopełnia złożona z klocków podstawka i tabliczka z napisem. Radość z budowania Do zestawu dołączone są szczegółowe instrukcje, które przeprowadzą Cię przez wciągający proces budowania. A gdy najdzie Cię ochota na kolejne wyzwanie konstrukcyjne, możesz zmierzyć się z innymi hełmami LEGO Star Wars z marca 2022 r. i dodać je do swojej kolekcji. Galaktyka kreatywności Wszystko zaczęło się dawno temu w odległej galaktyce. Teraz saga trwa dalej w Twoim salonie dzięki zestawom LEGO Star Wars dla dorosłych. Poznaj całą naszą ofertę, w której znajdziesz zachwycające prezenty dla każdego wielbiciela „Gwiezdnych Wojen” i zapalonego konstruktora LEGO. Rozwiń kreatywność — zbuduj szczegółowy model LEGO® Star Wars™ Hełm Mandalorianina™ (75328), który należał do legendarnego łowcy nagród Zbuduj i pochwal się — podczas składania elementów słynnego hełmu Mando przypomnisz sobie ulubione sceny z serialu „Star Wars: The Mandalorian”, a gotowy model możesz ustawić na zbudowanej z klocków podstawce z tabliczką Lśniący pancerz z beskaru — lakierowane bębnowo elementy LEGO® i klocki w różnych odcieniach szarości pomagają odtworzyć metaliczny połysk beskaru i kontury hełmu Powiększ swoją kolekcję — Hełm Mandalorianinia to część kolekcjonerskie Komputronik.plZłóż skargę | 247 zł |
pokaż 20 ofert
Seria Lego Star WarsPorównaj w tabeli →
od 94 zł
wiek 7+, unisex, science fiction, elementów 215 szt., bohaterów 9 szt., ruchome części
od 110 zł
wiek 8+, unisex, science fiction, elementów 502 szt., bohaterów 6 szt.
od 970 zł
wiek 9+, dla chłopców, science fiction, elementów 1005 szt., bohaterów 6 szt., ruchome części
od 173 zł
wiek 18+, dla chłopców, science fiction, elementów 834 szt., ruchome części
od 2 749 zł
wiek 16+, dla chłopców, science fiction, elementów 7541 szt., bohaterów 10 szt., ruchome części
od 23 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 85 szt., ruchome części
od 680 zł
wiek 9+, unisex, science fiction, elementów 1083 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 51 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 139 szt., ruchome części
od 256 zł
wiek 8+, dla chłopców, science fiction, elementów 540 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 139 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 66 szt., bohaterów 3 szt.
od 375 zł
wiek 8+, dla chłopców, science fiction, elementów 396 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 439 zł
wiek 10+, unisex, science fiction, elementów 1394 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 71 zł
wiek 4+, dla chłopców, science fiction, elementów 77 szt., bohaterów 2 szt.
od 50 zł
wiek 10+, dla chłopców, science fiction, elementów 295 szt.
od 240 zł
wiek 9+, unisex, science fiction, elementów 924 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 50 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 88 szt., bohaterów 2 szt.
od 65 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 108 szt., bohaterów 4 szt.
od 230 zł
wiek 18+, unisex, science fiction, elementów 766 szt.
Wideo recenzje
LEGO Star Wars The Mandalorian Helmet 75328 EARLY-REVIEW! [4K]
9 lutego 20222 632 przegląd
LEGO Star Wars the Mandalorian Helmet 75328 Review/Speed Build
9 lutego 20221 816 przegląd
LEGO Star Wars: Hełm Mandalorianina 75328 - RECENZJA | W oczekiwaniu na trzeci sezon Mandalorian ⏳
31 marca 2022327 przegląd
LEGO STAR WARS 75328 | HEŁM MANDALORIANINA | RECENZJA
12 maja 202210 314 przegląd
레고 75328 만달로리안 헬맷 + 75321 레이저 크레스트 마이크로파이터(Lego 75328 + 75321) 리뷰(Review)!
13 maja 2022779 przegląd
LEGO Star Wars Helmet Collection 2022! Comparison & Review! (75327, 75328, 75343) ➕️ Blooper reel!
19 marca 2022242 przegląd
Сборка LEGO Star Wars шлем Мандалоца | The Mandalorian Helmet 75328 build
7 kwietnia 2023192 przegląd
2022 Star Wars Helmet - 75327 Luke Skywalker, 75328 The Mandalorian, 75343 Dark Trooper, Speed Build
30 marca 2022651 przegląd
LEGO Star Wars 75328 THE MANDALORIAN HELMET Review! (2022)
24 lutego 202295 477 przegląd
LEGO Star Wars 75328 The Mandalorian Helmet - LEGO Speed Build Review
25 marca 202239 278 przegląd
Lego Mandalorian Helmet Visor Modification | Lego Star Wars 75328 Easy Visor Fix
4 marca 20225 944 przegląd
LEGO Star Wars 75328 The Mandalorian Helmet Speed Build
8 marca 20221 183 przegląd
LEGO 75317 and 75328
28 stycznia 2023261 przegląd
LEGO Star Wars 75328 The Mandalorian Helmet| Speedbuild Review
7 czerwca 2022203 przegląd
LEGO® Star Wars | The Mandalorian™ Helmet (75328)[584 pcs] Speed Build | Top Brick Builder +18
25 maja 2022306 przegląd
LEGO instructions - Star Wars - 75328 - The Mandalorian Helmet
9 marca 2022373 przegląd
LEGO 75328 The Mandalorian Helmet
15 lutego 2022465 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 178 zł
wiek 18+, unisex, science fiction, elementów 665 szt.
od 212 zł
wiek 18+, unisex, science fiction, elementów 608 szt., bohaterów 3 szt.
od 165 zł
wiek 18+, unisex, science fiction, elementów 675 szt.
od 194 zł
wiek 18+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 540 szt., ruchome części
od 259 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 693 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 192 zł
wiek 8+, unisex, science fiction, elementów 579 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 175 zł
wiek 9+, unisex, science fiction, elementów 601 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 241 zł
wiek 8+, unisex, science fiction, elementów 532 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części