Конструктор Lego Tantive IV 75376
Відео 10Фото 7 |
Lego Tantive IV 75376 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lego Tantive IV 75376
Усі ціни 20 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zestaw klocków Lego Star Wars Tantive IV 654 elementy (75376)Odtwórz emocje, jakie towarzyszyły Ci podczas oglądania początkowej sceny filmu Gwiezdne Wojny: Nowa nadzieja, dzięki modelow... щеi statku kosmicznego Tantive IV do zbudowania z klocków LEGO. Poczuj swoją twórczą moc, budując rozpoznawalne szczegóły kultowego statku kosmicznego ściganego przez gwiezdny niszczyciel. Umieść swój pojazd Star Wars na podstawce do zbudowania i dodaj tabliczkę oraz klocek z okazji 25. rocznicy LEGO Star Wars, aby stworzyć niesamowitą ozdobę.Ten model kolekcjonerski należy do kolekcji średniej wielkości statków kosmicznych LEGO Star Wars. To świetny upominek dla Ciebie lub prezent dla innych fanów Gwiezdnych Wojen i kolekcjonerów pamiątek.Ten wyjątkowy model Tantive IV LEGO Star Wars dla dorosłych stanowi wyzwanie konstrukcyjne dla każdego. Twoje doświadczenia urozmaici też aplikacja LEGO Builder, w której możesz powiększać i obracać modele w 3D, śledzić swoje postępy i zapisywać wszystkie swoje zestawy w jednym miejscu. Kolekcjonerski model Tantive IV - odtwór... Rozetka.plПоскаржитись | 279 zł |
LEGO Star Wars 75376 Tantive IVZbuduj swoj? moc. Zbuduj swoj? pasj?. Zbuduj emocje, które wzbudzi?a w Tobie pierwsza scena filmu Gwiezdne Wojny: Nowa nadzie... щеja dzi?ki temu modelowi kultowego statku kosmicznego Tantive IV. Odtwórz 11 pot??nych silników i wiele innych autentycznych elementów. Na zako?czenie swojej twórczej misji ustaw model na podstawce i dodaj tabliczk? oraz klocek z okazji 25. rocznicy LEGO Star Wars. Zbuduj realistyczne szczegó?y pojazdu z filmu Gwiezdne Wojny: Nowa nadzieja W zestawie jest podstawka do eksponowania modelu Tantive IV Cz??? serii kolekcjonerskic Proshop.plПоскаржитись | 284 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Star Wars 75376 Tantive IV DZI-ZKLO-LGO-1564Klocki LEGO 75376 Tantive IV™ Odtwórz emocje, jakie towarzyszyły Ci podczas oglądania początkowej sceny filmu Gwiezdne Wojny:... щеNowa nadzieja, dzięki modelowi statku kosmicznego Tantive IV do zbudowania z klocków LEGO. Poczuj swoją twórczą moc, budując rozpoznawalne szczegóły kultowego statku kosmicznego ściganego przez gwiezdny niszczyciel. Umieść swój pojazd Star Wars™ na podstawce do zbudowania i dodaj tabliczkę oraz klocek z okazji 25. rocznicy LEGO Star Wars, aby stworzyć niesamowitą ozdobę. Ten model kolekcjonerski należy do kolekcji średniej wielkości statków kosmicznych LEGO Star Wars. To świetny upominek dla Ciebie lub prezent dla innych fanów Gwiezdnych Wojen i kolekcjonerów pamiątek. Ten wyjątkowy model Tantive IV LEGO Star Wars dla dorosłych stanowi wyzwanie konstrukcyjne dla każdego. Twoje doświadczenia urozmaici też aplikacja LEGO Builder, w której możesz powiększać i obracać modele w 3D, śledzić swoje postępy i zapisywać wszystkie swoje zestawy w jednym miejscu. Kolekcjonerski model Tantive IV — odtwórz emocje towarzyszące scenie początkowej filmu Gwiezdne Wojny: Nowa nadzieja, budując średniej wielkości wersję kultowego statku kosmicznego LEGO Szczegółowy pojazd z Gwiezdnych Wojen™ — użyj klocków LEGO, aby odtworzyć kultowe detale Tantive IV z filmu Gwiezdne Wojny: Nowa nadzieja, w tym 11 silników i turbolasery Idealna ozdoba — podstawka do zbudowania zawiera tabliczkę i klocek z okazji 25. rocznicy LEGO Star Wars™ i służy do eksponowania Tantive IV Część kolekcji statków kosmicznych LEGO Star Wars™ — ten zestaw należy do serii kolekcjonerskic Komputronik.plПоскаржитись | 269 zł |
LEGO 75376 Star Wars Tantive IVOdtwórz emocje, jakie towarzyszyły Ci podczas oglądania początkowej sceny filmu Gwiezdne Wojny: Nowa nadzieja, dzięki modelow... щеi statku kosmicznego Tantive IV do zbudowania z klocków LEGO. Electro.plПоскаржитись | 380 zł |
LEGO 75376 Star Wars Tantive IVOdtwórz emocje, jakie towarzyszyły Ci podczas oglądania początkowej sceny filmu Gwiezdne Wojny: Nowa nadzieja, dzięki modelow... щеi statku kosmicznego Tantive IV do zbudowania z klocków LEGO.... Avans.plПоскаржитись | 380 zł |
ще 15 пропозицій
Серія Lego Star WarsПорівняти в таблиці →
від 94 zł
вік 7+, унісекс, фантастика, деталей 215 шт, персонажів 9 шт, рухомі деталі
від 199 zł
вік 8+, унісекс, фантастика, деталей 502 шт, персонажів 6 шт
від 970 zł
вік 9+, для хлопчиків, фантастика, деталей 1005 шт, персонажів 6 шт, рухомі деталі
від 2 769 zł
вік 16+, для хлопчиків, фантастика, деталей 7541 шт, персонажів 10 шт, рухомі деталі
від 173 zł
вік 18+, для хлопчиків, фантастика, деталей 834 шт, рухомі деталі
від 680 zł
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 1083 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 23 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 85 шт, рухомі деталі
від 856 zł
вік 10+, унісекс, фантастика, деталей 1394 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 256 zł
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 540 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 460 zł
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 396 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 51 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 88 шт, персонажів 2 шт
від 65 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 108 шт, персонажів 4 шт
від 71 zł
вік 4+, для хлопчиків, фантастика, деталей 77 шт, персонажів 2 шт
від 402 zł
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 924 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 219 zł
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 412 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
Відеоогляди
LEGO Star Wars Tantive IV 75376 Early Review!
21 лютого4 309 переглядів
LEGO Star Wars Tantive IV 75376 Review
18 березня320 переглядів
TANTIVE IV 75376 LEGO STAR WARS MID SCALE (STARSHIP COLLECTION)
8 квітня154 перегляда
LEGO Star Wars 75376 TANTIVE IV Review! (2024)
9 лютого132 482 перегляда
Tantivery expensive! | LEGO Star Wars Tantive IV 75376 REVIEW
8 березня860 переглядів
LEGO Star Wars Tantive IV (75376) Review!
16 березня125 переглядів
Lego Star Wars Tantive IV Midi-Scale 75376 REVIEW! EARLY RELEASE!
16 лютого1 413 переглядів
LEGO Star Wars - Tantive IV - 75376 Speed Build
31 березня 2024275 переглядів
Upcoming Lego Star Wars: Tantive IV (75376)
6 лютого282 перегляда
NEW LEGO Star Wars Tantive-IV Set 75376 Speed Build Starship Collection March 2024 4K
2 березня539 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 212 zł
вік 18+, унісекс, фантастика, деталей 608 шт, персонажів 3 шт
від 259 zł
вік 18+, унісекс, наземний транспорт, деталей 693 шт, персонажів 1 шт, рухомі деталі
від 216 zł
вік 18+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 540 шт, рухомі деталі
від 309 zł
вік 18+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 596 шт, рухомі деталі