Конструктор Lego Endor Speeder Chase Diorama 75353
Відео 11Фото 7 |
Lego Endor Speeder Chase Diorama 75353 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lego 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lego.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lego Endor Speeder Chase Diorama 75353
Усі ціни 23 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zestaw klocków LEGO Star Wars Diorama: Pościg na ścigaczu przez Endor 608Uchwyć dynamikę emocjonującej sceny z "Gwiezdnych Wojen: Powrót Jedi" w zestawie LEGO Star Wars Diorama: Pościg na ścigaczu p... щеrzez Endor. Zawiera ona trzy minifigurki LEGO (księżniczkę Leię, Luke’a Skywalkera i szturmowca zwiadowcę), dwa śmigacze z przezroczystymi elementami, dzięki którym można ustawić je pod kątem, jak podczas lotu przez lasy Endoru, dwa drzewa do zbudowania i nowość na maj 2023 r. — elementy paproci. Uzupełnij ten model kolekcjonerski tabliczką ze słowami Luke'a Skywalkera w języku angielskim ("Szybko! Zablokuj ich łącza komunikacyjne. Środkowy przełącznik!") oraz tabliczką z logo 40. rocznicy premiery "Gwiezdnych Wojen: Powrót Jedi".Galaktyka kreatywnych przygód.Jest to część kolekcji zestawów LEGO Star Wars dla dorosłych, w której znajdują się inne dioramy przedstawiające kultowe sceny. To wspaniały prezent dla siebie samego lub innego dorosłego fana Gwiezdnych Wojen.LEGO Builder.Aplikac Rozetka.plПоскаржитись | 269 zł |
LEGO Star Wars 75353 Diorama: Pościg na ścigaczu przez EndorStar Wars 75353 Diorama: Pościg na ścigaczu przez Endor Star Wars 75353 Diorama: Pościg na... CeneoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 212 zł |
Klocki LEGO Star Wars Diorama: Pościg na ścigaczu przez Endor 75353LEGO® Star Wars™ Diorama: Pościg na ścigaczu przez Endor™ Uchwyć dynamikę emocjonującej sceny z „Gwiezdnych Wojen: Powrót Jed... щеi” w zestawie LEGO® Star Maxelektro.plПоскаржитись | 301 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Star Wars 75353 Diorama Pościg na ścigaczu przezKlocki LEGO® 75353 Diorama: Pościg na ścigaczu przez Endor™ Załóż hełm i dołącz do księżniczki Leii oraz Luke'a Skywalkera w... щеemocjonującej scenie z "Gwiezdnych Wojen: Powrót Jedi" dzięki zestawowi LEGO 75353 Diorama: Pościg na ścigaczu przez Endor™. Ten model, składający się z 608 klocków LEGO, przeniesie Cię w sam środek akcji i sprawi, że poczujesz dreszcz emocji podczas ucieczki przez lasy Endoru. Zestaw zawiera trzy minifigurki LEGO (księżniczkę Leię, Luke’a Skywalkera i szturmowca zwiadowcę), dwa śmigacze z przezroczystymi elementami, które sprawią, że poczujesz się jak na planecie Endor, oraz dwa drzewa do zbudowania. Dzięki elementom paproci i tabliczkom upamiętniającym 40. rocznicę premiery "Gwiezdnych Wojen: Powrót Jedi", model stanowi doskonały prezent dla siebie lub innego fana Gwiezdnych Wojen. LEGO Star Wars 75353 Diorama: Pościg na ścigaczu przez Endor™ jest częścią kolekcji zestawów LEGO Star Wars dla dorosłych, które przedstawiają kultowe sceny z sagi. Aplikacja LEGO Builder ułatwia przechowywanie instrukcji oraz śledzenie postępów, a także oferuje narzędzia do powiększania i obracania modeli w 3D. Przekształć swoje wnętrze w galaktykę Gwiezdnych Wojen, tworząc kolekcjonerskie zestawy LEGO Star Wars dla dorosłych. Dzięki wysokiej jakości elementów LEGO, które spełniają rygorystyczne standardy branżowe, możesz mieć pewność, że zbudowane przez Ciebie modele będą solidne i bezpieczne. Komputronik.plПоскаржитись | 326 zł |
LEGO 75353 Star Wars Diorama: Pościg na ścigaczu przez EndorSzczegółowa Diorama: Pościg na ścigaczu przez Endor (75353) — zbuduj z klocków LEGO dynamiczne ujęcie kultowego pościgu śmiga... щеczem przez lasy Endoru z filmu „Gwiezdne Wojny: Powrót Jedi”. Trzy minifigurki LEGO Star Wars — księżniczka Leia i Luke Skywalker w strojach z Endoru oraz szturmowiec zwiadowca. Luke ma zielony miecz świetlny, a Leia i szturmowiec blastery. Realistyczne szczegóły — śmigacze (po jednym dla Lei i Luke'a oraz jeden dla szturmowca) z przezroczystymi elementami do ustawienia ich pod dynamicznymi kątami, dwa drzewa do zbudowania, elementy paproci i inne. Stwórz kolekcję — zestaw jest elementem kolekcjonerskie Electro.plПоскаржитись | 300 zł |
ще 18 пропозицій
Серія Lego Star WarsПорівняти в таблиці →
від 94 zł
вік 7+, унісекс, фантастика, деталей 215 шт, персонажів 9 шт, рухомі деталі
від 199 zł
вік 8+, унісекс, фантастика, деталей 502 шт, персонажів 6 шт
від 970 zł
вік 9+, для хлопчиків, фантастика, деталей 1005 шт, персонажів 6 шт, рухомі деталі
від 2 769 zł
вік 16+, для хлопчиків, фантастика, деталей 7541 шт, персонажів 10 шт, рухомі деталі
від 173 zł
вік 18+, для хлопчиків, фантастика, деталей 834 шт, рухомі деталі
від 680 zł
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 1083 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 23 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 85 шт, рухомі деталі
від 256 zł
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 540 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 460 zł
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 396 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 51 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 88 шт, персонажів 2 шт
від 65 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 108 шт, персонажів 4 шт
від 71 zł
вік 4+, для хлопчиків, фантастика, деталей 77 шт, персонажів 2 шт
від 402 zł
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 924 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 856 zł
вік 10+, унісекс, фантастика, деталей 1394 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
Відеоогляди
LEGO Star Wars 75353 ENDOR SPEEDER CHASE Review! (2023)
31 березня 2023259 750 переглядів
POŚCIG NA ŚCIGACZU PRZEZ ENDOR LEGO STAR WARS 75353 RECENZJA
26 квітня 202315 044 перегляда
FINALLY! - Endor Speeder Chase Diorama 75353 Lego Speed Build | Endor Speeder Chase Lego
29 липня 2023184 перегляда
LEGO Endor Speeder Chase 75353 REVIEW
24 червня 2023521 перегляд
LEGO STAR WARS DIORAMA DE LA COURSE-POURSUITE SUR ENDOR 75353 REVIEW !
16 вересня 2023431 перегляд
LEGO Star Wars 75353 Endor Speeder Chase Diorama (2023) SPEED BUILD
4 травня 2023315 переглядів
AWESOME NEW DIORAMA! LEGO STAR WARS ENDOR SPEEDER CHASE DIORAMA - speed Build
6 травня 2023347 переглядів
LEGO instructions - Star Wars - 75353 - Endor Speeder Chase Diorama
5 травня 2023265 переглядів
Building LEGO Star Wars 75353 Endor Speeder Chase Diorama (Time-lapse)
29 серпня 2023225 переглядів
LIGHT MY BRICKS - Star Wars Endor Speeder Chase Diorama 75353 Light Kit Video Demonstration
19 травня 20231 218 переглядів
Lego Star Wars 75353 Endor Speeder Chase Diorama review in one minute and fourty five seconds
24 червня 2023276 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 259 zł
вік 18+, унісекс, наземний транспорт, деталей 693 шт, персонажів 1 шт, рухомі деталі
від 216 zł
вік 18+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 540 шт, рухомі деталі
від 309 zł
вік 18+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 596 шт, рухомі деталі