Конструктор Lego Ford Mustang Dark Horse Sports Car 76920
Відео 10Фото 7 |
Lego Ford Mustang Dark Horse Sports Car 76920 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lego Ford Mustang Dark Horse Sports Car 76920
Усі ціни 24 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
LEGO Speed Champions Sportowy Ford Mustang Dark Horse Zabawka do ZbudowaniZabawkowy samochód Ford dla dzieci — model samochodu sportowego Ford Mustang Dark Horse z serii LEGO Speed Champions dla 9-la... щеtka, chłopca i dziewczynki, oraz dorosłych kolekcjonerów modeli samochodów
Minifigurka w zestawie — wyścigówka do zbudowania ma zdejmowany dach i minifigurkę kierowcy z kaskiem, włosami i kluczem, która nosi bluzę z kapturem Dark Horse
Autentyczne elementy konstrukcyjne Forda — samochód wyścigowy-zabaw Amazon.plПоскаржитись | 90 zł |
LEGO Speed Champions 76920 Sportowy Ford Mustang Dark HorseRuszaj na tor lub w tras? pot??nym samochodem sportowym Ford Mustang Dark Horse: now? ikon? ameryka?skiego stylu i in?ynierii... ще. Zbuduj i ustaw na pó?ce t? superfajn? replik? LEGO® Speed Champions odzwierciedlaj? Proshop.plПоскаржитись | 102 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Speed Champions 76920 Sportowy Ford Mustang DarkKlocki LEGO 76920 Sportowy Ford Mustang Dark Horse LEGO Speed Champions Sportowy Ford Mustang Dark Horse (76920) to wierna re... щеplika potężnego, kultowego amerykańskiego samochodu. Dzieci w wieku od dziewięciu lat będą zachwycone kolekcjonowanie Komputronik.plПоскаржитись | 120 zł |
LEGO 76920 Speed Champions Sportowy Ford Mustang Dark HorseLEGO® Speed Champions Sportowy Ford Mustang Dark Horse (76920) to wierna replika potężnego, kultowego amerykańskiego samochod... щеu. Dzieci w wieku od dziewięciu lat będą zachwycone kolekcjonowanie Electro.plПоскаржитись | 130 zł |
LEGO 76920 Speed Champions Sportowy Ford Mustang Dark HorseLEGO® Speed Champions Sportowy Ford Mustang Dark Horse (76920) to wierna replika potężnego, kultowego amerykańskiego samochod... щеu. Dzieci w wieku od dziewięciu lat będą zachwycone kolekcjonowanie Avans.plПоскаржитись | 130 zł |
ще 19 пропозицій
Серія Lego Speed ChampionsПорівняти в таблиці →
від 68 zł
вік 9+, унісекс, наземний транспорт, деталей 245 шт, персонажів 1 шт
від 60 zł
вік 9+, унісекс, наземний транспорт, деталей 319 шт, персонажів 1 шт
від 253 zł
вік 7+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 250 шт, персонажів 1 шт
від 90 zł
вік 9+, унісекс, наземний транспорт, деталей 344 шт, персонажів 1 шт
від 68 zł
вік 8+, унісекс, наземний транспорт, деталей 262 шт, персонажів 1 шт
від 68 zł
вік 9+, унісекс, наземний транспорт, деталей 274 шт, персонажів 1 шт
від 85 zł
вік 7+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 275 шт, персонажів 1 шт
від 275 zł
вік 8+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 663 шт, персонажів 2 шт
від 530 zł
вік 8+, унісекс, наземний транспорт, деталей 660 шт, персонажів 2 шт
від 50 zł
вік 8+, унісекс, наземний транспорт, деталей 345 шт, персонажів 1 шт
від 70 zł
вік 9+, унісекс, наземний транспорт, деталей 249 шт, персонажів 1 шт
від 144 zł
вік 8+, унісекс, наземний транспорт, деталей 512 шт, персонажів 2 шт
від 83 zł
вік 9+, унісекс, наземний транспорт, деталей 261 шт, персонажів 1 шт
від 170 zł
вік 9+, унісекс, наземний транспорт, деталей 676 шт, персонажів 2 шт
від 57 zł
вік 7+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 219 шт, персонажів 1 шт
від 57 zł
вік 7+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 198 шт, персонажів 1 шт
від 949 zł
вік 8+, для хлопчиків, будівлі, деталей 841 шт, персонажів 7 шт, рухомі деталі
від 188 zł
вік 9+, унісекс, наземний транспорт, деталей 564 шт, персонажів 2 шт
Відеоогляди
SPORTOWY FORD MUSTANG DARK HORSE LEGO SPEED CHAMPIONS 76920 RECENZJA
24 лютого15 168 переглядів
LEGO SPEED CHAMPIONS 76920 FORD MUSTANG DARK HORSE | RECENZJA
23 лютого500 переглядів
FIRST REVIEW: LEGO Speed Champs 2024 "Ford Mustang Dark Horse" - IN-HAND! (76920)
19 лютого12 379 переглядів
New LEGO Speed Champions: 76920 Ford Mustang Dark Horse!
26 лютого522 перегляда
Yay or Neigh? Speed Champions 76920 Ford Mustang Dark Horse
27 лютого 20246 865 переглядів
Lego Ford Mustang Dark Horse Speed Champions REVIEW Set 76920
18 лютого11 388 переглядів
The Dark Horse That Won the Race - LEGO Speed Champions 76920 Ford Mustang detailed building review
28 лютого 202485 475 переглядів
LEGO Speed Champions 76920 Ford Mustang Dark Horse Sports Car Speed Build Review
24 лютого57 562 перегляда
NEW Lego Speed Champions Ford Mustang Dark Horse 76920! #Lego #legospeedchampions #mustang #afol
29 лютого 2024620 переглядів
2024 LEGO SPEED CHAMPIONS MUSTANG DARK HORSE | #76920
21 лютого18 359 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 60 zł
вік 9+, унісекс, наземний транспорт, деталей 319 шт, персонажів 1 шт
від 105 zł
вік 9+, унісекс, фентезі, деталей 305 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 89 zł
вік 9+, унісекс, фентезі, деталей 285 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 109 zł
вік 9+, унісекс, фентезі, деталей 349 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 95 zł
вік 6+, унісекс, наземний транспорт, деталей 328 шт, персонажів 2 шт
від 50 zł
вік 8+, унісекс, наземний транспорт, деталей 345 шт, персонажів 1 шт
від 65 zł
вік 8+, унісекс, наземний транспорт, деталей 390 шт, рухомі деталі
від 100 zł
вік 6+, унісекс, наземний транспорт, деталей 359 шт, персонажів 2 шт