Klocki Lego Mack LR Electric Garbage Truck 42167
Wideo 12Zdjęcia 9 |
Lego Mack LR Electric Garbage Truck 42167 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego Mack LR Electric Garbage Truck 42167
Wszystkie ceny 25 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LEGO Technic Śmieciarka Mack LR Electric Ciężarówka do Zbudowania dla DzieCiężarówka-zaba Amazon.plZłóż skargę | 111 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Technic 42167 Śmieciarka Mack Lr Electric DZI-ZKKlocki LEGO 42167 Technic Śmieciarka Mack LR Electric Zainspiruj małych miłośników pojazdów do dbania o czystość w mieście i... więcejkorzystania z zielonej energii dzięki zabawce LEGO Technic Śmieciarka Mack LR Electric (42166) dla chłopców i dziewczynek w wieku od ośmiu lat. Ta śmieciarka jest inspirowana najnowocześniej Komputronik.plZłóż skargę | 140 zł |
LEGO 42167 Technic Śmieciarka Mack LR ElectricZainspiruj małych miłośników pojazdów do dbania o czystość w mieście i korzystania z zielonej energii dzięki zabawce LEGO Tec... więcejhnic Śmieciarka Mack LR Electric (42166) dla chłopców i dziewczynek w wieku od ośmiu lat. Ta śmieciarka jest inspirowana najnowocześniej Electro.plZłóż skargę | 160 zł |
LEGO 42167 Technic Śmieciarka Mack LR ElectricZainspiruj małych miłośników pojazdów do dbania o czystość w mieście i korzystania z zielonej energii dzięki zabawce LEGO Tec... więcejhnic Śmieciarka Mack LR Electric (42166) dla chłopców i dziewczynek w wieku od ośmiu lat. Ta śmieciarka jest inspirowana najnowocześniej Avans.plZłóż skargę | 160 zł |
Lego LEGO Technic Śmieciarka Mack® LR Electric 42167Śmieciarka inspirowana prawdziwym ekologicznym pojazdem Zainspiruj małych miłośników pojazdów do dbania o czystość w mieście... więceji korzystania z zielonej energii dzięki zabawce LEGO® Technic Śmieciarka Mack® LR Electric (42166) dla chłopców i dziewczynek w wieku od ośmiu lat. Ta śmieciarka jest... Bee.plZłóż skargę | 131 zł |
pokaż 20 ofert
Seria Lego TechnicPorównaj w tabeli →
od 285 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 1466 szt., ruchome części
od 1 399 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 3778 szt., ruchome części
od 688 zł
wiek 11+, dla chłopców, transport lądowy, elementów 2573 szt., ruchome części
od 48 zł
wiek 8+, unisex, transport lądowy, elementów 219 szt., ruchome części
od 970 zł
wiek 18+, dla chłopców, transport lądowy, elementów 3696 szt., ruchome części
od 192 zł
wiek 9+, dla chłopców, transport lądowy, elementów 665 szt., ruchome części
od 749 zł
wiek 9+, dla chłopców, budownictwo, elementów 592 szt., modeli 2, ruchome części
od 729 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 1642 szt., ruchome części
od 111 zł
wiek 8+, unisex, transport lądowy, elementów 503 szt., ruchome części
od 600 zł
wiek 11+, unisex, transport lądowy, elementów 1492 szt., ruchome części
od 65 zł
wiek 8+, unisex, transport lądowy, elementów 390 szt., ruchome części
od 94 zł
wiek 7+, unisex, transport lądowy, elementów 240 szt., inercyjne
od 45 zł
wiek 7+, unisex, transport lądowy, elementów 244 szt., modeli 2, inercyjne
od 263 zł
wiek 10+, unisex, elementów 526 szt., ruchome części
od 320 zł
wiek 10+, unisex, kosmos, elementów 1132 szt., ruchome części
od 23 zł
wiek 7+, unisex, transport lądowy, elementów 177 szt., modeli 2, ruchome części
od 164 zł
wiek 9+, unisex, transport lądowy, elementów 905 szt., ruchome części
od 170 zł
wiek 9+, unisex, transport lądowy, elementów 452 szt., ruchome części
od 524 zł
wiek 11+, unisex, kosmos, elementów 1599 szt., ruchome części
Wideo recenzje
ŚMIECIARKA MACK LR ELECTRIC ️ LEGO TECHNIC 42167 RECENZJA
16 stycznia14 267 przegląd
Lego Technic 42167 Śmieciarka Mack® LR Electric / Recenzja
22 grudnia 20232 929 przegląd
LEGO 42167: Mack LR Electric Garbage Truck - HANDS-ON REVIEW
17 grudnia 202322 316 przegląd
LEGO Technic Mack LR Electric Garbage Truck Review
17 stycznia7 786 przegląd
LEGO Technic Mack LR Electric Garbage Truck 42167 review! Great functions & very reasonable price
9 stycznia36 822 przegląd
LEGO Technic 42167 Mack LR Electric Garbage Truck detailed building review
21 grudnia 202383 656 przegląd
2024 LEGO Technic #42167 Mack LR Electric Garbage Truck quick play review ⚠️ #rlfm #reviews
20 grudnia 20236 800 przegląd
LEGO Mack LR Electric Garbage Truck 42167 Speed Build
7 stycznia1 861 przegląd
LEGO Technic Mack LR Electric Garbage Truck 42167 Build and Review! Awesome Functions! 2024 set!
29 grudnia 20232 629 przegląd
Motorized LEGO Technic Mack Garbage Truck (42167)
1 stycznia200 072 przegląd
LEGO Technic 42167 Mack LR Electric Garbage Truck – LEGO Speed Build Review
20 grudnia 2023151 641 przegląd
How to improve the back door of Lego Technic Mack LR Electric Garbage Truck 42167
24 grudnia 20233 023 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 108 zł
wiek 8+, unisex, kosmos, elementów 435 szt., ruchome części
od 111 zł
wiek 8+, unisex, kosmos, elementów 434 szt., ruchome części
od 130 zł
wiek 8+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 482 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 122 zł
wiek 8+, unisex, zwierzęta, elementów 476 szt., modeli 3, ruchome części
od 125 zł
wiek 8+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 471 szt., ruchome części
od 106 zł
wiek 8+, unisex, zestawy fabularne, elementów 458 szt., ruchome części
od 125 zł
wiek 8+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 600 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 147 zł
wiek 8+, unisex, zwierzęta, elementów 416 szt., modeli 3, ruchome części
od 138 zł
wiek 8+, unisex, pojazdy wodne, elementów 522 szt., modeli 3, bohaterów 2 szt., ruchome części
od 130 zł
wiek 8+, unisex, sprzęt wojskowy, elementów 465 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 103 zł
wiek 6+, unisex, transport lądowy, elementów 421 szt., ruchome części, silnik