Klocki Lego Police Station 60316
Wideo 24Zdjęcia 10 |
Lego Police Station 60316 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego Police Station 60316
Wszystkie ceny 43 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw klocków LEGO City Posterunek policji 668 elementów (60316)W posterunku policji miasta LEGO City trwa zwykły, spokojny dzień. Szef Wheeler i Allen trenują psa policyjnego na torze prze... więcejszkód, a złapany złodziej przechadza się po dziedzińcu więzienia. I nagle... ROOM! To Daisy Kaboom w swojej przerobionej śmieciarce! Ściana więzienia rozpada się z hukiem, a przestępca ucieka! Podnieś helikopter i policyjny pojazd przechwytujący i ruszaj w pogoń! Rozetka.plZłóż skargę | 215 zł |
LEGO City 60316 Posterunek policjiDwupi?trowy posterunek policji z zestawu LEGO® City 60316 zawiera mnóstwo inspiruj?cych detali, takich jak areszt z funkcj? u... więcejcieczki, plac do spacerowania dla z?odziejaszków oraz miejsce do szkolenia psów. W komplecie jest tak?e radiowóz, helikopter i zmodyfikowana ?mieciarka z?odziejaszków oraz p?ytka drogowa, któr? mo?na po??czy? z innymi zestawami. Do zabawy zaprasza te? pi?? minifigurek, w tym trzy postacie z serialu telewizyjnego LEGO City Adventures. Zabawa konstrukcyjna dla dzieci od 6 lat Do tego zestawu konstrukcyjnego LEGO do??czona jest broszura ze szczegó?owymi instrukcjami budowania oraz cyfrowy przewodnik po budowaniu dost?pny w bezp?atnej aplikacji Instrukcje budowania LEGO na smartfony i tablety. Przewodnik oferuje intuicyjne funkcje powi?kszania i obracania, dzi?ki którym dzieci mog? obejrze? wszystkie powstaj?ce modele z ka?dej strony. Kreatywny ?wiat LEGO City Zestawy LEGO City s? pe?ne realistycznych pojazdów, szczegó?owych budynków i niezwyk?ych postaci, które zach?caj? do pomys?owego wcielania si? w role budowanie i zabawa nimi to mnóstwo frajdy. Proshop.plZłóż skargę | 228 zł |
LEGO City 60316 Posterunek Policji | 215 zł |
Klocki konstrukcyjne Lego City 60316 Posterunek Policji DZI-ZKLO-LGO-0450Lego City 60316 Posterunek Policji Dwupiętrowy posterunek policji z zestawu LEGO® City 60316 zawiera mnóstwo inspirujących de... więcejtali, takich jak areszt z funkcją ucieczki, plac do spacerowania dla złodziejaszków oraz miejsce do szkolenia psów. W komplecie jest także radiowóz, helikopter i zmodyfikowana śmieciarka złodziejaszków oraz płytka drogowa, którą można połączyć z innymi zestawami. Do zabawy zaprasza też pięć minifigurek, w tym trzy postacie z serialu telewizyjnego LEGO City Adventures. Zabawa konstrukcyjna dla dzieci od 6 latDo tego zestawu konstrukcyjnego LEGO dołączona jest broszura ze szczegółowymi instrukcjami budowania oraz cyfrowy przewodnik po budowaniu dostępny w bezpłatnej aplikacji Instrukcje budowania LEGO na smartfony i tablety. Przewodnik oferuje intuicyjne funkcje powiększania i obracania, dzięki którym dzieci mogą obejrzeć wszystkie powstające modele z każdej strony. Kreatywny świat LEGO CityZestawy LEGO City są pełne realistycznych pojazdów, szczegółowych budynków i niezwykłych postaci, które zachęcają do pomysłowego wcielania się w role — budowanie i zabawa nimi to mnóstwo frajdy. Posterunek policyjny z serialu telewizyjnego LEGO® City — zestaw LEGO City Posterunek policji (60316) docenią wszyscy młodzi fani serialu telewizyjnego LEGO City Adventures. Zawartość opakowania — w środku jest wszystko, czego dzieci potrzebują do zbudowania dwupiętrowego posterunku policji, pojazdu patrolowego, helikoptera i śmieciarki, oraz figurka psa i pięć minifigurek, w tym trzy postacie z serialu LEGO® City. Cechy i funkcje — śmieciarka ma podnoszony kontener i dwa tarany do zburzenia „ucieczkowej” ściany aresztu. W komplecie jest też płytka drogowa, którą można połączyć z innymi zestawami LEGO® City. Prezent z dowolnej okazji — ten policyjny zestaw LEGO® City będzie doskonałym prezentem na urodziny, pod choinkę i z każdej innej okazji dla sześciolatków i starszych dzieci. Modele do zabawy i ustawienia na półce — po złożeniu posterunek policji ma ok. 27 cm wysokości, 28 cm szerokości i 24 cm głębokości. W komplecie akcesoria dla minifigurek LEGO® — ten zestaw policyjny zawiera sporo fajnych akcesoriów do pomysłowej zabawy, takich jak krótkofalówka, aparat fotograficzny, kupka i pączki. Interaktywny, cyfrowy przewodnik po budowaniu — w aplikacji Instrukcje budowania LEGO® na smartfony i tablety dzieci mogą powiększać i obracać powstające modele, by obejrzeć je z każdej strony. Rozwój zdolności kreatywnych — podczas zabawy dzieci wzmacniają pewność siebie i rozwijają ważne umiejętności. Jakość to nasz priorytet — wszystkie elementy LEGO® spełniają rygorystyczne standardy branżowe, dzięki czemu są jednolite i zawsze do siebie pasują, a budowanie z nich jest przyjemnością — i tak jest niezmiennie od 1958 roku. Bezpieczeństwo przede wszystkim — klocki i inne elementy zestawów LEGO® są zrzucane, Komputronik.plZłóż skargę | 221 zł |
LEGO 60316 City Posterunek policjiDwupiętrowy posterunek policji z zestawu LEGO® City 60316 zawiera mnóstwo inspirujących detali, takich jak areszt z funkcją u... więcejcieczki, plac do spacerowania dla złodziejaszków oraz miejsce do szkolenia psów. W komplecie jest także radiowóz, helikopter i zmodyfikowana śmieciarka złodziejaszków oraz płytka drogowa, którą można połączyć z innymi zestawami. Do zabawy zaprasza też pięć minifigurek, w tym trzy postacie z serialu telewizyjnego LEGO City Adventures. Electro.plZłóż skargę | 240 zł |
pokaż 20 ofert
Seria Lego CityPorównaj w tabeli →
od 255 zł
wiek 6+, unisex, tory kolejowe, elementów 1226 szt., bohaterów 6 szt., ruchome części, silnik
od 93 zł
wiek 6+, unisex, transport lądowy, elementów 252 szt., bohaterów 2 szt.
od 330 zł
wiek 7+, unisex, policja i bandyci, elementów 980 szt., bohaterów 7 szt.
od 375 zł
wiek 7+, unisex, tory kolejowe, elementów 764 szt., bohaterów 6 szt., silnik, efekty świetlne
od 628 zł
wiek 7+, unisex, kosmos, elementów 1010 szt., bohaterów 7 szt., ruchome części
od 75 zł
wiek 5+, unisex, transport lądowy, elementów 261 szt., bohaterów 3 szt.
od 60 zł
wiek 5+, unisex, transport lądowy, elementów 194 szt., bohaterów 2 szt.
od 76 zł
wiek 4+, dla chłopców, budownictwo, elementów 126 szt., bohaterów 2 szt.
od 45 zł
wiek 5+, unisex, policja i bandyci, elementów 197 szt., bohaterów 2 szt.
od 150 zł
wiek 6+, unisex, policja i bandyci, elementów 706 szt., bohaterów 5 szt.
od 202 zł
wiek 6+, unisex, tory kolejowe, elementów 677 szt., bohaterów 4 szt., silnik
od 287 zł
wiek 6+, unisex, budynki, elementów 688 szt., modeli 2, bohaterów 6 szt.
od 178 zł
wiek 7+, dla chłopców, policja i bandyci, elementów 674 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 43 zł
wiek 5+, unisex, transport lądowy, elementów 144 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 659 zł
wiek 7+, unisex, tory kolejowe, elementów 1153 szt., bohaterów 6 szt., silnik
od 203 zł
wiek 6+, unisex, straż pożarna, elementów 478 szt., bohaterów 3 szt.
od 135 zł
wiek 6+, unisex, straż pożarna, elementów 540 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 97 zł
wiek 5+, unisex, straż pożarna, elementów 301 szt., bohaterów 3 szt.
od 150 zł
wiek 6+, unisex, policja i bandyci, elementów 668 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 60 zł
wiek 6+, unisex, kosmos, elementów 240 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
Wideo recenzje
LEGO City 60316 Police Station - LEGO Speed Build Review
29 grudnia 2021346 347 przegląd
Lego Speed Build #17 Lego Garbage Truck from Lego Police Station (60316)
9 stycznia 2022564 przegląd
LEGO CITY 60316 POSTERUNEK POLICJI - RECENZJA
4 lutego 20221 214 przegląd
LEGO CITY Police Station 60316 Speed Build
3 kwietnia 2022538 przegląd
Lego City 60316 police station, polis istasyonu yapım videosu.
20 marca 2023106 przegląd
Lego Speed Build #19 Lego Police Station (60316)
19 stycznia 2022239 przegląd
LEGO CITY 60316 POLICE STATION REVIEW!
14 czerwca 2022793 przegląd
NEW LEGO CITY 2022 Police Station LEGO 60316 #shorts #lego60316 #legopolicestationset
3 marca 2022385 przegląd
Lego City 60316 Police Station Speed Build
9 lutego 2023230 przegląd
Lego 60316 - Kids speed build
20 lutego 2022104 przegląd
Building Lego City Police Station SET 60316 BAG 6
2 lutego 2022375 przegląd
LEGO 60316 City Police Station Speed Build Review
3 czerwca 2022706 przegląd
Building Lego City Police Station SET 60316 BAG 5
1 lutego 2022281 przegląd
Building Lego City Police Station SET 60316 BAG 2
29 stycznia 2022446 przegląd
Speedbuild Lego City Police Station SET 60316
22 stycznia 2022264 przegląd
Speedbuild Lego City Police Station SET 60316
3 lutego 2022160 przegląd
LEGO Instructions | City | 60316 | Police Station (All Books)
13 września 20223 116 przegląd
LEGO City 60316 alternative moc car building instructions #LEGO #LEGOCity #LEGOmoc #LEGOcar #car
9 marca 20224 000 przegląd
LEGO Instructions | City | 60316 | Police Station (Book 1)
23 stycznia 20222 008 przegląd
Unboxing Lego City Police Station SET 60316
21 stycznia 20223 818 przegląd
LEGO CITY Police Station 60316 review
11 kwietnia 2022381 przegląd
LEGO® City Police Station (60316)[668 pcs] Step-by-Step Building Instructions | Top Brick Builder
18 maja 202216 097 przegląd
LEGO City 60316 Police Station - Speed Build Review
26 stycznia 202231 167 przegląd
Building Lego City Police Station SET 60316 BAG 1
28 stycznia 2022597 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 135 zł
wiek 6+, unisex, straż pożarna, elementów 540 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 184 zł
wiek 6+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 553 szt., ruchome części
od 178 zł
wiek 6+, unisex, zestawy fabularne, elementów 592 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 217 zł
wiek 7+, unisex, budynki, elementów 785 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 145 zł
wiek 7+, unisex, zestawy fabularne, elementów 540 szt., ruchome części
od 217 zł
wiek 8+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 615 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 250 zł
wiek 9+, unisex, zwierzęta, elementów 667 szt., modeli 3, ruchome części
od 219 zł
wiek 9+, unisex, fantasy, elementów 599 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 150 zł
wiek 8+, unisex, science fiction, elementów 747 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 214 zł
wiek 8+, unisex, rozrywka, elementów 595 szt., modeli 3, bohaterów 3 szt., ruchome części
od 192 zł
wiek 8+, unisex, science fiction, elementów 579 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części