Klocki Lego Paris 21044 (21044)
Wideo 14Zdjęcia 4 |
Lego Paris 21044 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego Paris 21044
Wszystkie ceny 29 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw klocków LEGO Architecture Paryż 649 elementów (21044)LEGO Architecture idealnie nadaje się dla starszych budowniczych lub tych, którzy szukają niezwykłego dodatku do dekoracji bi... więcejurka lub domu. Seria LEGO Architecture obejmuje słynne budynki światowej architektury, które zostały doskonale odwzorowane w modelach LEGO. Seria jest podzielona na serię "Architect" i serię "Architectural Monument", obejmującą domy w różnych skalach, od znanych zabytków architektury po wyobrażone domy. Każdy aspekt został odzwierciedlony w doskonałych klockach LEGO, a do każdego modelu dołączona jest książeczka, która zawiera bardzo szczegółowe opisy modeli, aby wspierać kreatywność. Zapewnia również tym zabawnym i niesamowitym modelom prawdziwie historyczne i charakterystycz Rozetka.plZłóż skargę | 169 zł |
LEGO Architecture 21044 Pary?Uchwy? majestatyczn? architektur? Pary?a w zestawie LEGO Architecture Skyline Pary?. Ta inspiruj?ca panorama miasta przedstaw... więcejia s?ynny ?uk Triumfalny, Pola Elizejskie, Wie?? Montparnasse, hal? Grand Palais, Wie?? Eiffla i Luwr. Ka?dy model LEGO jest niepowtarzalny, a z?o?enie go daje satysfakcj?. Zestaw zachowuje realistyczne kolory i wzajemny stosunek rozmiarów poszczególnych obiektów. Ca?o?ci tego niezwykle szczegó?owego wizerunku jednego z najbardziej romantycznych miast ?wiata dope?niaj? obszary poro?ni?te traw? i drzewami oraz dekoracyjna plakietka z napisem Paris. Ten model b?dzie doskona?? ozdob? domu lub biura! 12+, 649 elements, 191mm x 262mm x 72mm Proshop.plZłóż skargę | 191 zł |
LEGO Architecture 21044 Paryż | 169 zł |
Klocki LEGO Architecture Paryż 21044LEGO® Architecture Paryż 21044 Zbuduj panoramę z najsłynniejszym Maxelektro.plZłóż skargę | 190 zł |
LEGO 21044 Architecture ParyżZbuduj panoramę z najsłynniejszym Electro.plZłóż skargę | 185 zł |
pokaż 20 ofert
Seria Lego ArchitecturePorównaj w tabeli →
Wideo recenzje
LEGO Architecture PARIS Set 21044 REVIEW
31 maja 20192 656 przegląd
LEGO By the Book - Paris (21044)
9 lutego 2021600 przegląd
LEGO Architecture 2019 Sets - Picture Review | 21043 SF 21044 Paris 21045 Trafalgar sqr. 21046 ESB
25 maja 2019614 przegląd
Lego Architecture Paris Set Review! (Set 21044) ♂️⚡
12 października 2021250 przegląd
LEGO Architecture Paris 21044 Review
5 września 2019122 przegląd
LEGO 21044 - Real-Time Build
24 czerwca 2020178 przegląd
LEGO Paris Review | Unboxing | Speed Build | LEGO 21044 | LEGO Architecture Series | LEGO Sets 2019
9 stycznia 2020696 przegląd
LEGO Architecture 21044 Paris Unbox and Build
19 grudnia 2022321 przegląd
LEGO Architecture Paris 21044 review!
4 listopada 201972 473 przegląd
LEGO Architecture Paris 21044 (Unboxing & Speed Build)
20 lutego 20192 136 przegląd
Lego Architecture 21044 Paris Speed Build
2 sierpnia 202126 016 przegląd
Pure build: LEGO Architecture Paris 21044 in real time
1 listopada 201933 487 przegląd
Review Lego Architecture Paris SET 21044 4K
2 października 20191 046 przegląd
LEGO instructions - LEGO Architecture - 21044 - Paris
6 stycznia 20192 160 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 150 zł
wiek 12+, unisex, budynki, elementów 680 szt., bohaterów 1 szt.
od 161 zł
wiek 12+, unisex, zwierzęta, elementów 590 szt., ruchome części
od 90 zł
wiek 8+, unisex, budynki, elementów 554 szt., modeli 3, bohaterów 2 szt.
od 100 zł
wiek 8+, unisex, budynki, elementów 569 szt., modeli 3, bohaterów 2 szt.
od 180 zł
wiek 9+, unisex, budynki, elementów 541 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 184 zł
wiek 8+, unisex, budynki, elementów 564 szt., modeli 3, bohaterów 2 szt.
od 147 zł
wiek 14+, unisex, budynki, elementów 768 szt., efekty świetlne
od 157 zł
wiek 7+, unisex, sprzęt wojskowy, elementów 575 szt., bohaterów 1 szt.