Конструктор Lego Paris 21044 (21044)
Відео 14Фото 4 |
Lego Paris 21044 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lego 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lego.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lego Paris 21044
Усі ціни 25 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zestaw klocków LEGO Architecture Paryż 649 elementów (21044)LEGO Architecture idealnie nadaje się dla starszych budowniczych lub tych, którzy szukają niezwykłego dodatku do dekoracji bi... щеurka lub domu. Seria LEGO Architecture obejmuje słynne budynki światowej architektury, które zostały doskonale odwzorowane w modelach LEGO. Seria jest podzielona na serię "Architect" i serię "Architectural Monument", obejmującą domy w różnych skalach, od znanych zabytków architektury po wyobrażone domy. Każdy aspekt został odzwierciedlony w doskonałych klockach LEGO, a do każdego modelu dołączona jest książeczka, która zawiera bardzo szczegółowe opisy modeli, aby wspierać kreatywność. Zapewnia również tym zabawnym i niesamowitym modelom prawdziwie historyczne i charakterystycz Rozetka.plПоскаржитись | 169 zł |
LEGO Architecture 21044 Paryż | 169 zł |
Klocki LEGO Architecture Paryż 21044LEGO® Architecture Paryż 21044 Zbuduj panoramę z najsłynniejszym Maxelektro.plПоскаржитись | 190 zł |
LEGO 21044 Architecture ParyżZbuduj panoramę z najsłynniejszym Electro.plПоскаржитись | 185 zł |
LEGO 21044 Architecture ParyżZbuduj panoramę z najsłynniejszym Avans.plПоскаржитись | 185 zł |
ще 20 пропозицій
Серія Lego ArchitectureПорівняти в таблиці →
Відеоогляди
LEGO Architecture PARIS Set 21044 REVIEW
31 травня 20192 656 переглядів
LEGO By the Book - Paris (21044)
9 лютого 2021600 переглядів
LEGO Architecture 2019 Sets - Picture Review | 21043 SF 21044 Paris 21045 Trafalgar sqr. 21046 ESB
25 травня 2019614 переглядів
Lego Architecture Paris Set Review! (Set 21044) ♂️⚡
12 жовтня 2021250 переглядів
LEGO Architecture Paris 21044 Review
5 вересня 2019122 перегляда
LEGO 21044 - Real-Time Build
24 червня 2020178 переглядів
LEGO Paris Review | Unboxing | Speed Build | LEGO 21044 | LEGO Architecture Series | LEGO Sets 2019
9 січня 2020696 переглядів
LEGO Architecture 21044 Paris Unbox and Build
19 грудня 2022321 перегляд
LEGO Architecture Paris 21044 review!
4 листопада 201972 473 перегляда
LEGO Architecture Paris 21044 (Unboxing & Speed Build)
20 лютого 20192 136 переглядів
Lego Architecture 21044 Paris Speed Build
2 серпня 202126 016 переглядів
Pure build: LEGO Architecture Paris 21044 in real time
1 листопада 201933 487 переглядів
Review Lego Architecture Paris SET 21044 4K
2 жовтня 20191 046 переглядів
LEGO instructions - LEGO Architecture - 21044 - Paris
6 січня 20192 160 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 150 zł
вік 12+, унісекс, будівлі, деталей 680 шт, персонажів 1 шт
від 90 zł
вік 8+, унісекс, будівлі, деталей 554 шт, моделей 3, персонажів 2 шт
від 100 zł
вік 8+, унісекс, будівлі, деталей 569 шт, моделей 3, персонажів 2 шт
від 147 zł
вік 14+, унісекс, будівлі, деталей 768 шт, світлові ефекти
від 184 zł
вік 8+, унісекс, будівлі, деталей 564 шт, моделей 3, персонажів 2 шт
від 60 zł
вік 9+, унісекс, будівлі, деталей 541 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 157 zł
вік 7+, унісекс, військова техніка, деталей 575 шт, персонажів 1 шт