Klocki Lego Flowers in Watering Can 31149
Wideo 10Zdjęcia 10 |
Lego Flowers in Watering Can 31149 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego Flowers in Watering Can 31149
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LEGO 3w1 Creator Kwiaty w konewce do przebudowania na kalosze lub 2 ptakiZabawki przyrodnicze dla dzieci – zestaw Kwiaty w konewce LEGO Creator 3w1 umożliwia 8-latkom i starszym dzieciom budowanie i... więcejprzebudowywanie trzech szczegółowych modeli z tego samego zestawu klocków
Kreatywna zabawa – dzieci mogą odgrywać różne historie z konewką z trzema kwiatami i trzema zabawkowymi motylami, żółtym kaloszem wypełnionym kwiatami lub dwoma ptakami LEGO na żerdce
Zabawka 3w1 z interaktywnymi funkcjami – zawiera kwiaty LEGO z ruchomymi płatkami i motyle na przezroczystych elementach, które sprawiają wrażenie, jakby latały
Ozdoby biurka inspirowane przyrodą – młodzi budowniczowie mogą wyeksponować te zabawki przyrodnicze oraz inne zestawy LEGO Creator i z ich pomocą ubarwić dowolne pomieszczenie
Prezent dla dziewczynek i chłopców – ta zabawka LEGO 3w1 to świetny prezent świąteczny lub urodzinowy dla dzieci w wieku od 8 lat, które uwielbiają zwierzątka i kreatywną zabawę
Jeszcze więcej zabawy 3w1 – sprawdź inne zestawy do budowania dla dziewczynek i chłopców LEGO Creator 3w1 (sprzedawane oddzielnie), utrzymane w tematyce zwierząt, kosmosu i pojazdów Amazon.plZłóż skargę | 94 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Creator 31149 Kwiaty W Konewce DZI-ZKLO-LGO-1437Klocki LEGO 31149 Creator 3 w 1 Kwiaty w konewce Buduj, przebudowuj, baw się i ustawiaj na półce trzy kolorowe modele inspiro... więcejwane przyrodą z zestawu 3 w 1 LEGO Creator Kwiaty w konewce (31149). Zawiera on żółtą konewkę zbudowaną z klocków z uchwytem i dziobkiem. W środku są trzy kwiaty z ruchomymi płatkami i trzema motylami na przezroczystych elementach, dzięki czemu stwarzają wrażenie, że latają w powietrzu. Trzy kolorowe kwiaty w jednym opakowaniu — zestaw 3 w 1 LEGO Creator Kwiaty w konewce umożliwia ośmiolatkom i starszym dzieciom budowanie i przebudowywanie trzech szczegółowych modeli z tego samego zestawu klocków Nieograniczone możliwości zabawy — dzieci mogą odgrywać różne historie z konewką z trzema kwiatami i trzema motylami, żółtym kaloszem wypełnionym trzema kwiatami lub dwoma ptakami na żerdce Zabawka 3 w 1 z interaktywnymi funkcjami — zawiera kwiaty z ruchomymi płatkami i motyle naprzezroczysty Komputronik.plZłóż skargę | 100 zł |
LEGO 31149 Creator Kwiaty w konewceBuduj, przebudowuj, baw się i ustawiaj na półce trzy kolorowe modele inspirowane przyrodą z zestawu 3 w 1 LEGO Creator Kwiaty... więcejw konewce (31149). Zawiera on żółtą konewkę zbudowaną z klocków z uchwytem i dziobkiem. W środku są trzy kwiaty z ruchomymi płatkami i trzema motylami na przezroczystych elementach, dzięki czemu stwarzają wrażenie, że latają w powietrzu. Electro.plZłóż skargę | 130 zł |
LEGO 31149 Creator Kwiaty w konewceBuduj, przebudowuj, baw się i ustawiaj na półce trzy kolorowe modele inspirowane przyrodą z zestawu 3 w 1 LEGO Creator Kwiaty... więcejw konewce (31149). Zawiera on żółtą konewkę zbudowaną z klocków z uchwytem i dziobkiem. W środku są trzy kwiaty z ruchomymi płatkami i trzema motylami na przezroczystych elementach, dzięki czemu stwarzają wrażenie, że latają w powietrzu.... Avans.plZłóż skargę | 130 zł |
LEGO 31149 Creator Kwiaty w konewceOzdób swój pokój kolorowymi kwiatami w konewce z serii LEGO® Creator. W żółtej konewce z uchwytem i dziobkiem znajdują się tr... więcejzy kwiaty z ruchomymi płatkami i trzy motyle, które wyglądają, jakby latały! Przebuduj całość i stwórz żółty kalosz z trzema kwiatami lub dwa urocze ptaki na żerdce pokrytej kwiatami. Dzięki temu fajnemu zestawowi 3 w 1 wybór należy do Ciebie.Udekoruj swój dom dzięki zabawce z konewką 3 w 1Dodaj kolorów do wybranego pomieszczenia, ustawiając w nim zestaw 3 w 1 LEGO® Creator Kwiaty w konewce, który można przebudować i stworzyć kalosz z kwiatami lub dwa ptaki na żerdce.Buduj, przebudowuj, baw się i ustawiaj na półce trzy kolorowe modele inspirowane przyrodą z zestawu 3 w 1 LEGO® Creator Kwiaty w konewce (31149). Zawiera on żółtą konewkę zbudowaną z klocków z uchwytem i dziobkiem. W środku są trzy kwiaty z ruchomymi płatkami i trzema motylami na przezroczystych elementach, dzięki czemu stwarzają wrażenie, że latają w powietrzu. Chłopcy i dziewczynki w wieku od ośmiu lat mogą przebudować zabawkę, tworząc żółty kalosz wypełniony trzema kwiatami z ruchomymi płatkami lub dwa urocze żółte ptaszki na kwiecistej żerdce. Po ukończonej zabawie można ustawić modele na półce. Zabawki LEGO Creator 3 w 1 to świetny pomysł na kreatywny prezent, ponieważ oferują trzy różne modele do wyboru w jednym zestawie. Dzieci mogą wybierać spośród pojazdów, niezwykłych zwierząt lub szczegółowych dioram miast. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.• Trzy kolorowe kwiaty w jednym opakowaniu — zestaw 3 w 1 LEGO® Creator Kwiaty w konewce umożliwia ośmiolatkom i starszym dzieciom budowanie i przebudowywanie trzech szczegółowych modeli z tego samego zestawu klocków• Nieograniczone możliwości zabawy — dzieci mogą odgrywać różne historie z konewką z trzema kwiatami i trzema motylami, żółtym kaloszem wypełnionym trzema kwiatami lub dwoma ptakami na żerdce• Zabawka 3 w 1 z interaktywnymi funkcjami — zawiera kwiaty z ruchomymi płatkami i motyle na przezroczystych elementach, które sprawiają wrażenie, jakby latały• Modele kolekcjonerskie inspirowane przyrodą — ten i inne zestawy LEGO® Creator ubarwią każde pomieszczenie i idealnie nadają się do budowania dla małych konstruktorów, ich przyjaciół i rodzin• Kreatywny prezent dla dzieci w wieku od ośmiu lat — ta zabawka 3 w 1 to świetny prezent na urodziny lub święta dla chłopców i dziewczynek, którzy lubią przyrodę, zwierzęta i budynki z klocków LEGO®• Jeszcze więcej zabawy 3 w 1 — sprawdź inne zestawy 3 w 1 LEGO® Creator (sprzedawane osobno) utrzymane w tematyce zwierząt, kosmosu i pojazdów• Zabawki LEGO® Creator — każdy zestaw 3 w 1 umożliwia dzieciom wybranie spośród trzech różnych kolorowych modeli odpowiadających ich zainteresowanio PlanetaKlockow.plZłóż skargę | 123 zł |
pokaż 14 ofert
Seria Lego CreatorPorównaj w tabeli →
od 45 zł
wiek 8+, unisex, zwierzęta, elementów 258 szt., modeli 3, ruchome części
od 94 zł
wiek 8+, dla dziewczynek, rośliny, elementów 420 szt., modeli 3
od 168 zł
wiek 9+, unisex, kosmos, elementów 647 szt., modeli 3, ruchome części
od 1 155 zł
wiek 16+, unisex, budynki, elementów 4002 szt., bohaterów 9 szt., ruchome części
od 599 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 1458 szt., ruchome części
od 35 zł
wiek 7+, unisex, zwierzęta, elementów 230 szt., modeli 3, ruchome części
od 115 zł
wiek 9+, unisex, zwierzęta, elementów 755 szt., modeli 3, ruchome części
od 1 390 zł
wiek 16+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 2287 szt., bohaterów 8 szt., ruchome części, efekty świetlne
od 394 zł
wiek 9+, dla chłopców, rycerze i piraci, elementów 1426 szt., modeli 3, bohaterów 4 szt., ruchome części
od 2 229 zł
wiek 18+, unisex, budynki, elementów 5876 szt.
od 60 zł
wiek 7+, unisex, zwierzęta, elementów 253 szt., modeli 3, ruchome części
od 313 zł
wiek 9+, unisex, budynki, elementów 969 szt., modeli 3, bohaterów 3 szt., ruchome części
od 438 zł
wiek 16+, dla chłopców, transport lądowy, elementów 960 szt., ruchome części
od 23 zł
wiek 6+, unisex, zwierzęta, elementów 149 szt., modeli 3, ruchome części
od 1 699 zł
wiek 16+, unisex, rozrywka, elementów 4124 szt., bohaterów 6 szt., ruchome części
Wideo recenzje
LEGO Creator Flowers in Watering Can | Set 31149 | Build and Review
19 marca206 przegląd
LEGO Creator 31149 Flowers with Watering Can – LEGO Speed Build Review
4 lutego16 079 przegląd
LEGO Creator 3 in 1 Flowers in Watering Can (31149) - Speed Build & Review
23 lutego175 przegląd
LEGO® Creator 3in1 Flowers in Watering Can (31149)[420 pcs] Boot & Birds @TopBrickBuilderReviews
7 lutego121 przegląd
LEGO Creator Flowers in Watering Can (31149)[420 pcs] Review @TopBrickBuilderReviews
30 stycznia 2024434 przegląd
LEGO Creator 2024 Flowers In A Watering Can 31149 Unboxing & Tour
3 stycznia1 604 przegląd
LEGO Birds on a Perch (31149) from Creator Flowers in Watering Can | Review @TopBrickBuilderReviews
26 stycznia653 przegląd
LEGO Boot Filled with 3 Flowers (31149) from Creator Flowers in Watering Can | Review | TBBR
28 stycznia 2024288 przegląd
LEGO Creator 2024 Flowers In A Watering Can 31149 Complete Build & Review
31 grudnia 20231 032 przegląd
LEGO Creator 2024 Sets! (Vintage Camera, Watering Can & Flowers, Roller Skates + More!)
3 sierpnia 2023345 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 115 zł
wiek 8+, dla dziewczynek, fantasy, elementów 339 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 95 zł
wiek 7+, dla dziewczynek, zestawy fabularne, elementów 364 szt., bohaterów 2 szt.
od 120 zł
wiek 5+, dla dziewczynek, budynki, elementów 398 szt., bohaterów 5 szt.
od 121 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, budynki, elementów 459 szt., bohaterów 5 szt.
od 65 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, rozrywka, elementów 361 szt., bohaterów 3 szt.
od 109 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, budynki, elementów 341 szt., bohaterów 3 szt.
od 108 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, budynki, elementów 447 szt., bohaterów 5 szt.
od 106 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, elementów 349 szt.
od 125 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, budynki, elementów 358 szt., bohaterów 4 szt.
od 129 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, transport lądowy, elementów 347 szt., bohaterów 3 szt.
od 90 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, zestawy fabularne, elementów 361 szt., bohaterów 3 szt.