Klocki Lego Jays Mech Battle Pack 71805
Wideo 11Zdjęcia 6 |
Lego Jays Mech Battle Pack 71805 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego Jays Mech Battle Pack 71805
Wszystkie ceny 21 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LEGO NINJAGO Zestaw bitewny z mechem Jaya figurka akcji dla dzieci w wiekuPełna akcji zabawka dla dzieci do budowania z mechem – dzięki Zestawowi bitewnemu z mechem Jaya o tematyce ninja dzieci w wie... więcejku od 6 lat mogą rozgrywać bitwy z drugiego sezonu serialu telewizyjnego NINJAGO Powstanie smoków
Ruchoma figurka akcji – figurka mecha ma ruchome ręce, nogi i tułów, trzyma duży złoty miecz i może strzelać klockami z dwóch miotaczy
Cztery minifigurki LEGO NINJAGO – w skład tego zestawu do odgrywania ról wchodzą: Jay, minifigurka Mistrza Lloyda, szponiasty wojownik wilczej maski i strażnik wilczej maski
Akcesoria przedstawiające broń – Jay NINJAGO jest uzbrojony w złoty miecz, Mistrz Lloyd ma dwie złote katany, a strażnik wilczej maski – kuszę
Pomysł na prezent ninja – ten zestaw ninja zapewnia mnóstwo frajdy podczas budowania i zabawy. To pomysł na prezent dla dzieci w wieku od 6 lat (chłopców i dziewczynek), które uwielbiają figurki NINJAGO
Jeszcze więcej przygód ninja – sprawdź inne zestawy LEGO NINJAGO (sprzedawane oddzielnie) z figurkami akcji Amazon.plZłóż skargę | 34 zł |
Zestaw klocków Lego NINJAGO Zestaw bojowy robota Jaya 78 elementów (71805)Chłopcy i dziewczynki w wieku od 6 lat mogą odgrywać pełne akcji sceny bitewne z drugiego sezonu serialu telewizyjnego NINJAG... więcejO Powstanie smoków za pomocą tego przygodowego zestawu konstrukcyjnego Robot Jay (71805). Ten zestaw konstrukcyjny ninja dla dzieci zawiera fajną figurkę robota z ruchomymi rękami, nogami i tułowiem, uzbrojoną w duży złoty miecz i mogącą strzelać kolcami z dwóch miotaczy.Zestaw ninja zawiera cztery minifigurki NINJAGO i wiele akcesoriów. Jay jest uzbrojony w złoty miecz, a minifigurka mistrza Lloyda ma dwie złote katany. Szponiasty wojownik w masce wilka ma długie pazury na każdej ręce, a ochroniarz w masce wilka ma kuszę.Inne zestawy LEGO NINJAGO z serii ninja zawierają roboty, pojazdy i świątynie, dzięki czemu fani mogą odgrywać historie z własnymi postaciami. Każdą fantastyczną zabawkę można stworzyć za pomocą aplikacji LEGO Builder, która poprowadzi Ciebie i Twoje dziecko przez łatwą do zrozumienia przygodę z budowaniem. Skaluj, obracaj modele w 3D, zapisuj z... Rozetka.plZłóż skargę | 34 zł |
LEGO Klocki LEGO Ninjago - Zestaw Bitewny z Mechem Jaya 71805 WielokolorowDzięki zestawowi Lego® Ninjago Zestaw bitewny z mechem Jaya (71805) dzieci w wieku od sześciu lat mogą odgrywać pełne akcji b... więcejitwy z drugiego sezonu serialu Ninjago Powstanie smoków. Ten zestaw konstrukcyjny ninja dla dzieci zawiera fajną figurkęmecha z ruchomymi ramionami, nogami i tułowiem, który dzierży duży złoty miecz i może strzelać klockami z dwóch miotaczy. MediaMarkt.plZłóż skargę | 40 zł |
LEGO Ninjago 71805 Jay's Mech Battle PackFans can play out all-action battle scenes from season 2 of the LEGO NINJAGO Dragons Rising TV show with this Jays Mech Batt... więcejle Pack (71805) adventure toy. This ninja toy for 6+ year old boys, girls and kids features a cool mech action figure with posable arms, legs and torso that wields a large golden sword and can fire studs from its 2 shooters.This ninja toy for kids is packed with 4 LEGO NINJAGO characters and lots of accessories. Jay is armed with a golden sword and the Master Lloyd LEGO NINJAGO minifigure has 2 golden katana swords. The Wolf Mask Claw Warrior has a long set of claws on each hand and the Wolf Mask Guard comes with a crossbow.The rest of the range of LEGO NINJAGO sets for kids includes toy dragons, vehicles, temples and action figures so fans can role-play adventures with their heroes. Each ninja toy set can be created with the LEGO Builder app, which guides you and your child on an easy and intuitive building adventure. Zoom in and rotate models in 3D, save sets and track your progress. This set makes a fun gift for 6+ year old boys, girls and kids who are fans of the LEGO NINJAGO Dragons Rising TV show. Proshop.plZłóż skargę | 49 zł |
LEGO 71805 NINJAGO Zestaw bitewny z mechem JayaDzięki zestawowi LEGO® NINJAGO® Zestaw bitewny z mechem Jaya (71805) dzieci w wieku od sześciu lat mogą odgrywać pełne akcji... więcejbitwy z drugiego sezonu serialu NINJAGO® Powstanie smoków. Ten zestaw konstrukcyjny ninja dla dzieci zawiera fajną figurkę mecha z ruchomymi ramionami, nogami i tułowiem, który dzierży duży złoty miecz i może strzelać klockami z dwóch miotaczy. Electro.plZłóż skargę | 40 zł |
pokaż 16 ofert
Seria Lego NinjagoPorównaj w tabeli →
od 34 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 78 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 1 400 zł
wiek 14+, unisex, science fiction, elementów 5685 szt., bohaterów 19 szt.
od 109 zł
wiek 7+, unisex, science fiction, elementów 307 szt., bohaterów 4 szt.
od 48 zł
wiek 4+, unisex, science fiction, elementów 104 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 99 zł
wiek 7+, unisex, science fiction, elementów 322 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 322 zł
wiek 10+, unisex, science fiction, elementów 973 szt., modeli 2, ruchome części
od 120 zł
wiek 8+, unisex, science fiction, elementów 479 szt., modeli 2, bohaterów 5 szt., ruchome części
od 23 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 146 szt., bohaterów 1 szt.
od 396 zł
wiek 8+, unisex, science fiction, elementów 1029 szt., bohaterów 6 szt.
od 48 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 198 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 30 zł
wiek 4+, unisex, science fiction, elementów 64 szt., bohaterów 2 szt.
od 218 zł
wiek 8+, dla chłopców, science fiction, elementów 616 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 31 zł
wiek 4+, unisex, science fiction, elementów 57 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 33 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 26 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 144 zł
wiek 8+, dla chłopców, science fiction, elementów 449 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 265 zł
wiek 9+, unisex, science fiction, elementów 794 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 33 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 27 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 61 zł
wiek 4+, unisex, science fiction, elementów 103 szt., bohaterów 2 szt.
od 1 110 zł
wiek 9+, dla chłopców, science fiction, elementów 876 szt., bohaterów 6 szt., ruchome części
od 45 zł
wiek 7+, unisex, science fiction, elementów 235 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
Wideo recenzje
Lego Ninjago Jay’s Mech Battle Pack 71805 Set Review
15 stycznia130 przegląd
Unironically Perfect! ⚡ Ninjago Dragons Rising Jay's Mech Battle Pack Review! 71805
9 stycznia5 988 przegląd
The BEST $10 LEGO Set Value in YEARS: Jay's Mech Battle Pack Ninjago 2024 Set 71805 Review
4 stycznia4 047 przegląd
Jay's Mech Battle Pack EARLY 2024 Review! | LEGO Ninjago Dragons Rising Set 71805
21 grudnia 202327 065 przegląd
AMAZING VALUE! LEGO Ninjago Dragons Rising 2024 Jay's Mech Battle Pack 71805 EARLY Review
23 grudnia 20231 113 przegląd
LEGO Ninjago 71805 Jay's Mech Battle Pack Review English
15 stycznia1 293 przegląd
Lego Ninjago 2024 set 71805 review: Jay’s Mech Battle pack, Dragon’s Rising season 2
18 grudnia 202310 963 przegląd
Review Lego Ninjago Dragon Rising chính hãng 71805 Jay's Mech Battle Pack.
21 stycznia929 przegląd
Lego Ninjago Dragons Rising Jay’s Mech Battle Pack 2024 New 71805 Review
6 stycznia908 przegląd
Review of the 71805 Lego Ninjago Jay’s Mech Battle Pack (2024)
2 stycznia836 przegląd
2024 LEGO NINJAGO REVIEW 71805 JAY’S MECHC BATTLE PACK!
6 stycznia874 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 23 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 95 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 23 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 85 szt., ruchome części
od 25 zł
wiek 6+, unisex, zwierzęta, elementów 76 szt., modeli 3, ruchome części
od 41 zł
wiek 4+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 62 szt., ruchome części
od 32 zł
wiek 7+, unisex, Minecraft, elementów 92 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 31 zł
wiek 7+, unisex, zestawy fabularne, elementów 71 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części