Klocki Lego Expecto Patronum 76414
Wideo 18Zdjęcia 7 |
Lego Expecto Patronum 76414 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego Expecto Patronum 76414
Wszystkie ceny 22 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw klocków LEGO Harry Potter Expecto Patronum 754 elementy (76414)Zbuduj i przebuduj obrońców przed dementorami dzięki magicznemu zestawowi 2 w 1 LEGO Harry Potter Expecto Patronum (76414) dl... więceja osób w wieku od 14 lat. Zawiera on klocki do zbudowania patronusa Harry'ego Pottera lub wilczego patronusa profesora Remusa Lupina. Każdy model ma przezroczyste, jasnoniebieskie elementy, które dają magiczny efekt, ruchome nogi oraz zintegrowaną podstawkę z elementami dekoracyjnymi i miejscem na minifigurkę.Bud Rozetka.plZłóż skargę | 229 zł |
LEGO Harry Potter 76414 Expecto PatronumLEGO Klocki Harry Potter 76414 Expecto Patronum Zabawka konstrukcyjna LEGO Harry Potter Expecto... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 229 zł |
Klocki LEGO Harry Potter Expecto Patronum 76414LEGO® Harry Potter™ Expecto Patronum Zbuduj i przebuduj obrońców przed dementorami™ dzięki magicznemu zestawowi 2 w 1 LEGO® H... więcejarry Potter™ Expecto Patronum (76414) dla osób w wieku od 14 lat. Zawiera on klocki do zbudowania patronusa Harry'ego Pottera lub wilczego patronusa profesora Remusa Lupina. Każdy model ma przezroczyste, jasnoniebieskie elementy, które dają magiczny efekt, ruchome nogi oraz zintegrowaną podstawkę z elementami dekoracyjnymi i miejscem na minifigurkę. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRYZaleca Maxelektro.plZłóż skargę | 343 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Harry Potter 76414 Expecto Patronum DZI-ZKLO-LGOKlocki LEGO 76414 Expecto Patronum Niezapomnianą magię uniwersum Harry'ego Pottera odtworzysz z zestawem LEGO 76414 Expecto P... więcejatronum z serii LEGO Harry Potter. Ten unikalny zestaw umożliwia odtworzenie sceny rzucania zaklęcia Patronusa, zarówno przez Harry'ego Pottera, jak i profesora Remusa Lupina. W skład zestawu wchodzą 754 klocki, które zapewnią godziny kreatywnej zabawy i nieskończone możliwości konfiguracji. Wyróżniającym elementem zestawu są przezroczyste, jasnoniebieskie elementy, które tworzą magiczny efekt patronusów - jelenia Harry'ego oraz wilka profesora Lupina. Każdy z tych modeli posiada ruchome nogi, które dodają realizmu i dynamiki. W zestawie znajdują się także minifigurki Remusa Lupina i Harry'ego Pottera z różdżkami, które są uzupełnione o elementy LEGO imitujące efekt rzucania zaklęć. To wspaniały sposób na odtwarzanie ulubionych scen z filmów i książek, a także na tworzenie własnych, fantastycznych historii. Zestaw LEGO Harry Potter™ 76414 Expecto Patronum to nie tylko zabawka, ale też efektowna ozdoba. Dzięki zintegrowanej podstawce z elementami dekoracyjnymi, model będzie doskonałym uzupełnieniem kolekcji każdego fana Harry'ego Pottera. Co więcej, ten zestaw stanowi doskonały pomysł na prezent dla fanów czarodziejskieg Komputronik.plZłóż skargę | 242 zł |
LEGO 76414 Harry Potter Expecto PatronumRzuć potężny czar patronusa, aby obronić się przed dementorami™! Użyj różdżki Harry'ego Pottera (i swoich magicznych umiejętn... więcejości konstrukcyjnych Electro.plZłóż skargę | 260 zł |
pokaż 17 ofert
Seria Lego Harry PotterPorównaj w tabeli →
od 1 599 zł
wiek 16+, unisex, fantasy, elementów 6020 szt., bohaterów 28 szt., ruchome części
od 549 zł
wiek 18+, unisex, fantasy, elementów 2660 szt., bohaterów 1 szt.
od 250 zł
wiek 8+, unisex, fantasy, elementów 896 szt., bohaterów 5 szt.
od 45 zł
wiek 7+, unisex, fantasy, elementów 217 szt., bohaterów 4 szt.
od 300 zł
wiek 6+, unisex, fantasy, elementów 33 szt., bohaterów 4 szt.
od 67 zł
wiek 7+, unisex, fantasy, elementów 337 szt., ruchome części
od 198 zł
wiek 10+, unisex, fantasy, elementów 630 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 699 zł
wiek 8+, unisex, fantasy, elementów 1074 szt., bohaterów 8 szt.
od 109 zł
wiek 9+, unisex, fantasy, elementów 349 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 240 zł
wiek 9+, unisex, fantasy, elementów 990 szt., bohaterów 9 szt., ruchome części
od 555 zł
wiek 8+, unisex, fantasy, elementów 1083 szt., bohaterów 9 szt., ruchome części
od 159 zł
wiek 8+, unisex, fantasy, elementów 587 szt., bohaterów 5 szt.
od 345 zł
wiek 18+, unisex, fantasy, elementów 561 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 219 zł
wiek 9+, unisex, fantasy, elementów 599 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 295 zł
wiek 8+, unisex, fantasy, elementów 851 szt., bohaterów 7 szt.
od 168 zł
wiek 8+, unisex, fantasy, elementów 345 szt., bohaterów 3 szt.
Wideo recenzje
LEGO Harry Potter 76414 Expecto Patronum - LEGO Speed Build Review
20 maja 202336 976 przegląd
LEGO Harry Potter 76414 Expecto Patronum Set REVIEW! 2023
21 maja 20233 233 przegląd
NOWOŚĆ LEGO HARRY POTTER 2019 75945 recenzja EXPECTO PATRONUM
18 maja 20192 457 przegląd
Recenzja - LEGO Harry Potter 75945 Expecto Patronum
10 października 20192 754 przegląd
EXPECTO PATRONUM LEGO HARRY POTTER 76414 RECENZJA
17 czerwca 202311 670 przegląd
LEGO HARRY POTTER 75945 - EXPECTO PATRONUM - RECENZJA
30 maja 201929 934 przegląd
LEGO Harry Potter Expecto Patronum 75945 / RECENZJA
7 lipca 201939 638 przegląd
Dementors Battle Pack? LEGO Harry Potter Expecto Patronum review
17 października 2021202 przegląd
Lego Harry Potter: Expecto Patronum
14 czerwca 2023303 przegląd
LEGO Harry Potter Expecto Patronum 76414 | TIMELAPSE
9 września 2023191 przegląd
LEGO Harry Potter - Expecto Patronum Review! 75945
10 czerwca 20191 144 przegląd
Expecto Patronum - LEGO Harry Potter Early Review!
27 maja 202322 378 przegląd
LEGO Harry Potter Expecto Patronum Review
24 maja 202321 952 przegląd
LEGO Harry Potter Expecto Patronum | 76414 | Speed Build (STAG & WOLF)
19 czerwca 2023475 przegląd
LEGO Harry Potter Expecto Patronum - Speed Build! | Set 76414
12 lipca 2023847 przegląd
LEGO Harry Potter Set 75945: Expecto Patronum - Review
11 lipca 2019260 przegląd
LEGO Harry Potter Review: 76414 Expecto Patronum (2023 Set) Think of Something Happy
5 czerwca 20232 068 przegląd
LEGO (75945) Expecto Patronum (Harry Potter)
1 sierpnia 2023761 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 320 zł
wiek 14+, unisex, transport lądowy, elementów 686 szt., silnik, efekty świetlne
od 198 zł
wiek 10+, unisex, fantasy, elementów 630 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 120 zł
wiek 10+, unisex, fantasy, elementów 671 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 250 zł
od 175 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 605 szt., modeli 2, bohaterów 4 szt.
od 189 zł
wiek 8+, unisex, budynki, elementów 808 szt., modeli 3, bohaterów 3 szt.
od 207 zł
wiek 10+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 630 szt., modeli 2, ruchome części
od 168 zł
wiek 9+, unisex, kosmos, elementów 647 szt., modeli 3, ruchome części